Letu ile 22 cm yumurta

Gul1996

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2022
571
179
28
Merhaba
Bu ay letu kullandım. Bugün saat 11.00 de kontrole gittim 1 yumurtam 22 mm olmuştu. Doktor çatlatma iğnesi verdi saat 12.30 gibi vuruldum. Yarın gece ilişki olacak dedi. Sizce 22 mm catlatma iğnesi için geç kalınmış bir boyut mu bu durumu yaşayan varsa tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim

Son düzenleme:
Bence de geç çünkü 21mm üstü kist olarak kabul ediliyor e zaten çatlatma iğneside 1 2mm daha büyütme etkisi varmış hemen o an çatlamıo maalesef. İnsallah tutar

Bence de geç çünkü 21mm üstü kist olarak kabul ediliyor e zaten çatlatma iğneside 1 2mm daha büyütme etkisi varmış hemen o an çatlamıo maalesef. İnsallah tutar
İnşallah kist olmaz bunun dışında hersey çok güzel gidiyordu

Benim 2 aydir 22 mm oluyor herhangi bir problem olmadi
Yaa inşallah bende de bir sıkıntı olmaz 22 mm olduğunu öğrenince hemen vurulduk iğneyi internette de okudum 22 24 mm arası çatlaması sağlıklı yumurta olduğunu gösterir yazıyordu bazı yazılarda da 18 20 mm arası olunca catlatma iğnesi vurulmali yazıyordu kafam karıştı. Sizde oluştu mu gebelik?

Yok henüz olmadı bende çatlatma iğnesi oldum pazartesi günü benimde 22 mmydi hemen yapalim dedi bir problem olsa söylerdi doktorum

Bugün sizin 6.gününüz o zaman. Insallah bebeğiniz sizinledir sonucu benimle de paylaşırsanız çok sevinirim
İnsallah ya cok umutlanmak istemiyorum cok hüsrana uğradım çünkü. 12 li erken gebelik testi aldım Perşembe günü ilk yapayim diyorum belki iğne etkisi geçer. Hatirlatin sonucu yazayim

İnsallah ya cok umutlanmak istemiyorum cok hüsrana uğradım çünkü. 12 li erken gebelik testi aldım Perşembe günü ilk yapayim diyorum belki iğne etkisi geçer. Hatirlatin sonucu yazayim
Bende çok hayal kırıklığı yaşadım sizi anlıyorum. Muhakkak hatırlayacağım 10 günden sonra iğnenin etkisi bende kalmamıştı ama 12 gün beklemek daha sağlıklı test için. Çok istiyorum güzel sonuç almanızı en az kendi bebeğim olmuş kadar sevinirim

Allah razi olsun inşallah ikimizinde olur en kisa zamanda çiçeğim pozitif düşünüyorum gebe gibi davranıyorm inşallah olur

Eşim moralimi bozdu ama bugün gebelik testleri geldi negatif cikacak zaten niye aldin dedi üzüldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…