Lerenim Ablamdan İzmir'e Sürpiz!

Hepiniz harika görünüyorsunuz. İzmirin havasından mıdır? Suyundan mı bilemem bayanları hep böyle güzel. Allah nazarlardan korusun dostluğunuzu daim etsin. Hepinizi öpüyorum. Nazlı ablam seni bir kere daha gördüm çok mutluyumŞeniz.

kızlaaar,harikasınız.aklım ve kalbim sizlerle kaldı fakat durumumu biliyorsunuz.lereniml'e tanışmayı gerçekten çok isterdim ama bu defa kısmet değilmiş.eminim siz bizim adımızada güzel ağırlamışsınızdır,çok memnun kalmıştır ve tekrar gelir.a.s.

allahım bu ne güzel bir buluşma olmuş böyle:CüvCüv:,

lerenim ablamın asaleti, strawberyinin seksapelitesi, minaseramın samimiyeti, nazlımın güzellliği, sbluenin yüzünden eksik olmayan gülüşü buluşmayı eşsiz kılmış, aranızda olmayı çok isterdim

sezen ablamın dediği gibi bir elimde defne, bir elimde sevda kalbim egede kaldı, izmirde kaldı:çok üzgünüm:

memleketime, memleketimin en güzel hatunlarına sevgiler, saygılara.s.

hakikaten süper görünüyorsunuz allah dostluğunuzu bozmasın şansa bakın yorumum ablamdan onraya denk geldi

Dostluğunuz daim olsun hanımlar...a.s.
O gülen yüzlerinizden sıcacık gülümsemeniz hiç eksik olmasın...:asigim:
Sevgilerimle, hepinizi öpüyorum...
Şeniz

nazlı ablam arayıp tlf da söylediğinde
yanımda müşterim vardı tepkimi belli edemesemde
o kdr sevinmiştim ki hihoyyyt
ama malesef ne kdr istesemde olmadı gelemedim bi türlü:çok üzgünüm:
offf bunun bi telafiside yok:mymeka: çok sinirlendim ama
neyse hepiniz o kadar güzelsiniz ki söyliycek bi şey bulamıorum siz ztn biliorsunuzz
özledim hepinizi ayın 13. iple çekiorummkaydirigubbakcemile

Orada bulunmayı çok isterdim. :asigim: Harikasınız , imrendim size Şeniz maşşallah ŞenizŞeniz

İnan bende senin gibi umuyor ve diliyorum ressam. Seninle de buluşmak dileği ile canım Şeniz

güzel izmire dahada güzellik katılmışş dostluğunuz daim olsun

:çok üzgünüm:Bensiz bir İzmir gülleri ile bir buluşma düzenlenmiş ve benim bütün sevdiğim canım ablam dediğim insanlar ile gönül gönüle vermişsiniz ağlamamak için zor tutuyorum kendimi inanın gözlerim yaşardı gözlerinizin içi parlıyor resimlerden bariz belli oluyor mutluluğunuz neden diyorum neden ben neden olamadım orada,ben neden yokum orada?
Nazlı'cım Leren ablacım Minasera ablam inanın sizleri çok seviyorum Rabbim ileride nasip ederse inşallah bir gün sizlerle aynı havayı tenessüf edip sizlere doyasıya sarılacağım.
Dostluğunuz daim olsun..a.s.

bende görmek isterdim resimleri ama maalesef. neyse anladığıım kadarıyla güzel bi gün geçirmişsiniz

ben niye göremiyorum resimleri.acıkda biz göreydik.
tüühhhh kacırdık beee
neyse biz göremesekde sizler gördünüz ya birbirinizi,bunada çok şükür.
dostluğunuz daim olsun.fıstıklar

nazlıcım resimler neden silindi
topiği geç gördük diye ceza mı kesiyorsun yoksa bize:roflol:

kışa bir istanbul buluşması düzenleyelim tekrar kızlar
belli mi olur belki izmirden de katılanlar olur
dostluğunuz daim olsuna.s.

Yok talincim ya ne cezası sadece bir kaç gün tutuyoruz hep fotoğrafları......Geçende bir arkadaşın çalınmış fotoğrafı konu açılmış ben sünnetle ilgileniyordum kızlar bahsetti Allah korusun gerçi ispatlarız ama ne olur ne olmaz diyede çok fazla bırakmıyoruz..Kısa zamanda bir toplantımız daha var onuda eklerim biraz daha uzun bir süre bırakırız olurmu canım..

İstanbulada bir gün gelebilirsem tekrar ki gelirim muhakkak görmeyi isterim sizleri..Nasip bakalım..Güzel dilekleriniz içinde çok teşekkür ederim hepinize..Hayırlı ramazanlar a.s. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…