Lerenim Ablamdan İzmir'e Sürpiz!

BenNazKsK

Çiçek&Böcük:)
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2007
3.943
9
Bugün Muhteşem birgündü benim için..Dünyalar tatlısı Lerenim ablamdan bir telefon ve ben İzmirdeyim Birtanem Allahım dualarımızı kabul etti sana sarılabileceğim...

İnanamadım oanda sürekli abla ciddimisin abla hemen buluşalım vs derken bugüne kararlaştırdık tabiki organize ekip hemen yakınları arayıp haber verdim kimler vardı derseniz mina abla,strawberry,yüzünden gülücük eksik olmayan sblue ve lerenim ablam ablaları..

2 ablası varki Lerenim ablamızın tıpkı kendi kalbi Melek gibiydiler..Kalpleri yüzlerine yansımış ne demek istediğimi fotoğrafları sizlere dahada iyi anlatacak..Ne mutlu banaki böyle yüreği güzel ablalarım oldu bunun için kkya minnettarım:Saruboceq:

Ablacım Seni Çok Seviyorum sıksık yanımıza gelmen dileğimle:1hug:ŞenizŞeniz

Son düzenleme:
Bu resimleride yeşilim ablam için çektim Lerenim ablamdan ayrıldıktan sonra hemen onun için İzmirin buram buram meşhur çalkantısıyla görüntüleri yakalayıverdim..Yeşilim ablamda sesiyle kalbiyle bizlerleydi Bir gün muhakkak kendisinide bekliyorum..Ablacım senin için..

vayyy be fıstıklara bak maşşallah dostlugunuz hiç bitmesin her daim yüzünüzden gülücükler eksik olmasın

vayyy be fıstıklara bak maşşallah dostlugunuz hiç bitmesin her daim yüzünüzden gülücükler eksik olmasın

aman allahim izmirin bütün hos bayanlari bi arada...
hepiniz harika görünüyorsunuz...
dostlugunuz daim olsun...
ve asik oldugum sehir izmirim sahane manzaralariyla icime isledin yine...

masaallah nazarlara gelmeyesınız bu ne guzellıktır boyle...lerenım sıcaklıgın İzmır ı ısıtmıs bellı,nekadar sade ve doyumsuz bır topantı oldugu bakıslarınızdan bellı,strawım balım senı gormek ayrıca cok gzl,nazlı,minesera,sblue ve lerenım ın tatlı ablaları hepınızı opuyorum,kucak dolusu sevgılerrrrrrr.....

selamlar
bende aynı şeyleri tekrar etmiş olacağım fakat söylemeden de olmaz değil mi? kendisiyle hiç karşılaşmamıza rağmen benide kabul etmelerine teşekkürlerimi sunduğum lerenim abla ve cok tatlı naif ablalarıyla bugün harika birgün geçirdik .böyle arkadaşlar edinmek benim için büyük zenginlik gerçekten sizlere hayran kaldım . birkez daha buluşmak üzere diyorum ve de öpüyorum.

ayrıca nazlıcım seval ablacım ve çileğim sizinde bulunmanız üzerine bal kaymak oldu o başkaa yerimseniben

bana da çok güzel sürpriz oldu sizi telefonla arayınca inanın aklım siz de kaldı. umarım ben debir gün gelip size sarılırım.

çok tatlısınız lereenim, ablaları, mina, straw, nazlı, sblue yüzlerinizden belli mutluluğunuz

nazlım, bana özel çektiğin o fotoğraflara ne kadar teşekkür etsem azdır çok zarifsin canım benim. inşallah görüşmek üzere hepinizi öpüyorum

Hepiniz çok tatlı çıkmışsınız, belki bir gün lerenim, ayşecik ve yeşilim bunları aynı fotoğraf karesinde görmeyi diliyorum.Nazlım tatlı güzel kalpli arkadaşım seni çok öpüyorum... dostluğunuz herzaman daim olsunn.

Nasıl Nasıl özlemişim seni ben anlatamam ....Bende seni kocaman öpüyorum birtanem biliyorsunki birgün nasip olursa seninlede biraraya geleceğiz..Allahım ogünleride göstersin bugün birdaha gördümki neyi canı gönülden istersem oluyor ..Şükür Allahıma...Anladın sen onu elbet bir gün beraber gülümsemek üzere a.s.

selamlar sizleri fotolardanda olsa tanımak güzel.Dostluğunuz dostluğumuz daim olsun,sizleri seviyorum,iyi gecelerkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemileŞeniz:1hug:a.s.

oyyy maşallah ya okdr isterdim ki aranızda olmayı hepinize sarılmayı
valla bi gün bende atlayıp gelicem söyliyim
lerenim canım ablam içinin güzelliği yüzüne vurmuş
strawberry e laf yok zaten canm benimhihoyyyt
nazlımmm canım ablam yk ama ablam gibi benim
her zaman yanımda artık fotolara bakıp durmaktan sıkıldım atlıyıp gelicem melek ablam
öpüyorum sizi Şeniz
dostluğunuz hep daim olsun kaydirigubbakcemile5

inanın sizleri görmek beni çok mutlu etti.. valla süpersiniz..hepinizi öpüyorum..Şeniz

Diyene bak hele ya ben ne yapayım küçük meleğim hergün boy boy fotoğraflarına bakıp duruyorum şu işlerin bi bitse İzmirin tozunu dumana katsak seninle:)Hayali bile çok ama çok güzel gerçeği eminimki dillere destan olacaktır..Bende çok öpüyorum küçük meleğim seni ..Geleceğin günüde sabırsızlıkla bekliyorum:1hug:a.s.

o samimiyetiniz resimlerden bana kadar ulaşıyor...
dostluğunuz daim olsun...
hepiniz çok tatlısınız...
teker teker öpüyorum...
sevgiler...

Ne kadar güzel hoş ve sıcak bir buluşma olmuş
Devamını hep getirirsiniz işallah dostluğunuz daim olsun
sevgiyle kalın :1hug:

Güzel İzmirin güzel ve asil bayanları dostluğunuz daim olsun....................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…