Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

$jhjj.jpg

buda brz daha uzaktan

amma siyah gözlerin ya. ne güzel işte ortasından kendi göz rengin çıkma derdi yok :KK1: şanslısın o konuda. evet cnm benim göz rengim açık senden. bende lensler hep açık renk duruyor. mavi lens bile yeşile yakın duruyor. deli oluyorum :KK43: sendeki duruş rengi çok güzel. buarada ortasındaki ortansızlık bende yoktu o yüzden sordum sana. acaba lenste hata mı var diye?? ama olsa bile sende o göz rengi varken her lens güzel durur. güle güle kullan cnm :21::21:

amma siyah gözlerin ya. ne güzel işte ortasından kendi göz rengin çıkma derdi yok :KK1: şanslısın o konuda. evet cnm benim göz rengim açık senden. bende lensler hep açık renk duruyor. mavi lens bile yeşile yakın duruyor. deli oluyorum :KK43: sendeki duruş rengi çok güzel. buarada ortasındaki ortansızlık bende yoktu o yüzden sordum sana. acaba lenste hata mı var diye?? ama olsa bile sende o göz rengi varken her lens güzel durur. güle güle kullan cnm :21::21:

tşk ederim cnm :)) gördügün gbi kara kaş kara gözlüyüm o yuzden göz bebegim çok iri gibi duruo ama o orada minicik kalmş diger siyahlık bnm göz rengim :KK1: turkuazı denemek istiyorm bide. ztn 1 yıldır şefaf lens kullanıodum bide renkli alıym dedim.

tşk ederim cnm :)) gördügün gbi kara kaş kara gözlüyüm o yuzden göz bebegim çok iri gibi duruo ama o orada minicik kalmş diger siyahlık bnm göz rengim :KK1: turkuazı denemek istiyorm bide. ztn 1 yıldır şefaf lens kullanıodum bide renkli alıym dedim.

arada değişiklik yapmak lazım cnm :) turkuazı ben çok seviyordum ama lens rengi bakımından doğal tona yakın değil. ama değişik severek takmıştım. tekrar almayıda düşünmüştüm hatta. bende ortada kahve görünüyordu ama sende öle bir ihtimal yok. daha güzel durur. bence bir dene :KK1::21:

turkuazıda burda bırınde gördm onunda gözleri bnm gbi siyahtı ve çok yakşmştı o yuzden çok isitorum :KK69: ya ztn bugun sınıftada herkes çok begendi ama hani 1 2 tane gıcık çıkar ya laf olsun dıe konsuurlar :KK37: oda ben bişe demiom ama dogal olsaydı daha iyi dedi ya ztn derecelı kullanıorum değişiklik yapmak istedim. bunu diyeninde saçında röfle var sarı :KK37: en azından benim saçlarım dogal :KK66: :KK66: kendi göz rengimide çok seviyorum zeytin gibi :21:

turkuazıda burda bırınde gördm onunda gözleri bnm gbi siyahtı ve çok yakşmştı o yuzden çok isitorum :KK69: ya ztn bugun sınıftada herkes çok begendi ama hani 1 2 tane gıcık çıkar ya laf olsun dıe konsuurlar :KK37: oda ben bişe demiom ama dogal olsaydı daha iyi dedi ya ztn derecelı kullanıorum değişiklik yapmak istedim. bunu diyeninde saçında röfle var sarı :KK37: en azından benim saçlarım dogal :KK66: :KK66: kendi göz rengimide çok seviyorum zeytin gibi :21:

evet cnm siyah renk gözde turkuaz çok güzel duruyor. :21: aman sen takma onları. kendi göz renginde çok güzel. arada değişiklik yapmak lazım :KK1::KK1:

neden takmiyosun soloticalar daha mı iyi? buradan lensler çok doğal gözüküyo çevrenden de aynı tepkiyi görüyor muydun?

çevremde beğenmişti kesinlikle ama taki soloticalarımı görene dek..bana göre şu an için bugüne kadar denediklerimin en iyisi solotica:KK34:

çevremde beğenmişti kesinlikle ama taki soloticalarımı görene dek..bana göre şu an için bugüne kadar denediklerimin en iyisi solotica:KK34:

ya bişey sorabilirmiym ? bnm lensimi görmüşsünüzdür ndn bnmkinde göz bebegim okdr ortaya çıkıyo :2: acaba ortası çok mu açık :KK5: freshlook bnmkide -2

çok hoş durmuş :KK66:...göz rengimiz aynı ben daha önce amazon green almıştım koyun gözü gibi durmuştu :KK70: acua kullandım ve çok güzel duruyordu....hanımlar şimdi sormak istiyorum sizlere????
koyu kahve gözde karaip yeşil için hangi marka ve rengi tavsiye edersiniz..yani acua mavi gibi iddalı olacak bir yeşil arıyorumm... B&L da var bir yeşil ki daha önce bu markadan memnundum acua mavi süper duruyordu şimdi yeşil istiyorum acua gibi iddalı :kk77:

Kızlar,merhaba.

Benim doğum günüm geliyor 10 gün sonra ve doğum günümün gecesiyle nişanlımla yıldönümümüz birlesiyor, yani 20-21 cok önemli benim icin..

Lens almak istiyorum, ancak daha önce hic kullanmadım.. ilk bakarken bal renginden baska almayı düsünmüyordum ancak kimse memnun değilmiş.. benim aslında gözlerim direk kahve değil, koyu ortamda koyu kahve, ışıkta, güneşte, mum ışığında sarımsı bir bakır-bal..

Ben de gece cıkıcağımız icin cok istiyordum bal rengi öyle sürpriz renk gibi değil de benim doğal rengim gibiolsun die,

ama sonra pure hazel mı denesem diye düsündüm, su an son olarak yesili düsünüyorum ama
emin değilim, cok doğal durmasın yani doğal dursun da lens olduğunu fark etmek icin gün ısığı ya da gözümün dibine girmesi gerekmesin, gece de acık göz olduğu belli olsun istediğim icin en son normal acık yesile karar verdim su an sadece..

Şu an saat 6 bucuk falan, biraz daha insani bir saat olduğunda piyasalar acılsın cıkıp bakıcam freshlooka , izmirdeyim bu arada izmirde satan optik önerebilirseniz mutlu olurum ..

hic kullanmadım, kullanan arkadaslarımda da alısma döneminde destek rica ediyorum.. mutlu günler kızlar..

teşekkür ederim beğendiğiniz için kızlar :)

1. si freshlook gerçek safir

2. si freshlook hareli yeşil :KK1:

X