Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

efuli ne kadar güzel durmuş seninkiler ya..benimki de aynı lens ama tamamen farklı duruyor benneyaptımki

göz rengine göre değişiklik gösteriyo ya ondandr benm gerçek göz rengim ela böle durdu bnde

teşekkür ederim bu arada arkadaşlar ama eminim yakışmıştır sizede çünkü insan kendisinde olanı tam anlamıyla begenemiyor bnde öleyim cnm:)

arkadaşlar freshlook mavi ile turkuaz arasında kaldım gözlerim ela hangisi daha iyi durur kullananlar varsa fotolarını koyabilirler mi

canım bnm dediğim gibi mavi lens güneşte ışıkta lens oldugunu çok belli ediyo tuakuazın renkleriyle kendi gözün doğal renk geçişi gibi durur ama mavi birden değişim yapınca çok yapay duruyo

tamam canım çok sağol dün optikteki kız demese turkuaz güzel durur sen de diye aklımda hiç yoktu:)

2973485 canım sana yeşilimsi renkler daha çok yakışır gibime geliyor ama sen bilirsin yine de :-) Eskişehirsin sanırım deneyebileceğimiz bir optikçe maalesef yok burda ben bulamadm daha doğrusu bu zamana kadar (=

evet canım eskişehir sen de mi eskişehirdesin:)malesef ya yok sanırım sormadım ama söylerlerdi herhalde deneyebilirsiniz diye :eek: canım burda da bi kaç kişi yeşil dedi ama mavi küçüklüğümden beri hayalimdir :kedi:

Evet canım ben de esk deyim..bayadir lens kullanıyorum hiç bir optikçi denettirmedi )= Serdal Bozkaya dan aldım hep..Lens Optik diğer optikçilere göre pahalıdr karşılaştırma yaptığında..sen yine gez dolaş ben gözlemlerimi aktarayım :-) Senin gözlerin zaten çok güzel benim gözlerimde açılır ama güneşte felan..mavi de yakışır emin ol :-)

serdal bozkaya da solüsyon hediye yoktu canım üstüne de baktım ilgilenmeleri hoşuma gitti ordaki kız turkuaz ı tavsiye etti işte aklım karıştı (= bu arada teşekkür ederim :)

valla cnm sende maıye donuk durmus bende bıldgın koyu yesıl oldu cok guzel olmus bence gozlerıne uyum saglamıs

ben sophistic bLue kuLLandım 2 yıL dığer tum markaLarı da nerdeyse denedim..ama gerçekten çok güzeLLerdi..bide şu soLoticaLarı merak ediyorum..kuLLanan var mı?:uhm:

solotıca kullanan cok arkadas var burda canım onlar sana yardımcı olsun valla benımde kafamdakı solotıca ama cesaret edemıorum gozlerım cok koyu ya onlarda koyu renk durursa dıe

X