Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

benimde aklımdan o geciyordu =) arasında oldukca az fark var ...ama buradakı arkadasların cogu diamonds la fansanty aynı diyorlar bende su an aynı oldugunu varsayıp sunu soyleyebilrim maviler oldukca rahat yumusacık rainbow elite line gibi deil ...eger gercekten de aynıysa %4 fark fark ediyor diyebilrim

canım mesela bu elite line lensler freshcare denen solusyonla çok rahat olmuşlardı ama lensi inanılmaz koyulaştırıyor...sanırım içeriğinde çok yoğun nemlendirici var ondan olsa gerek...
ama rahat olucak diye koyulaşıcaksa bi anlamı kalmaz dimi ? (gerçi ben koyu renk de seviyorum ayrı konu fakat........)

kızlar alıntı yapmayın silecegim =) fantasy ile diamonds aynı fln diyorlar ya acaba numaralı fantasy line acık mavi mı alsam ama sadece ev içinde cok hos duruyor dısarıda pupılı belli oluyor kızlar napsam bana yardımcı olun lutfen mavi mı alsam yoksa baska bi renk mı yoksa baska bi markanın serraf mı ?kesin numaralı lens almak zorundayım gittigim doktor bile gozlerin yuksek ya gozluk tak ya da numaralı kullan dedi =( :çok üzgünüm::çok üzgünüm:
....................

Son düzenleme:
QUOTE=melekuguzhan;6601729]canımcım sımdı gunes ısımlı arkadısımızın gozounde durusuna baktım ve bayıldem renge ıstedıgım renk tam oyle tavsıyen ve ılgıne cokk tesekkur ederım. sıparısını verecegım. öpüyorum. benım goz rengım acık kahve oldugu ıcın daha net yesıl olacaktır dıye dusunuyorum..[/QUOTE]

rica ederim cnm:1hug: eminim sende çok güzel olucaktır...şimdiden güle güle kullan cnm:)

cnm bende cok acıkları sevmıyorum sarısınlara daha cok yakısıyor acık renk renkli lensler ...

canım sen renk konusunda karar vermeden önce şeffaf lens alıp kullanmaya başla istersen...
şeffaflarda rahatlık sıkıntısı da çekmezsin..hem belki gözüne kattığı parlaklığı beğenir renkli lens de istemezsin ne malum...
sonra renklisini düşünürsün mademki hemen numaralı takman gerekiyor...
canım gözün kaç numara ki senin çok mu yüksek ?

gnz cnm muhteşem duruyo bence sana mavi renk çok yakışıyo tatlım...

cnm ev içinde oyle duruyor dısarıda pupılı belli oluyor.....dısarıda insanlarla cok yakın mesafeden konusmaktan cok rahatsız oluyorum ...ama yesillerde oyle bi sorunum yoktu ..o kadar kararsızım kı

freshcare elite lineları bile adam ediyor rahatlık konusunda bitanem...
ama renk konusunda şu tecrübemi paylaşayım...giallo lenslerimi freshcare ile kullandığımda freshlookun yeşil lensi kadar koyu görünmesine yol açmıştı...

mavi sana çok yakışıyı canım eğer rahatsız oluyosan dışarda belli olmasından bence yeşil al....nasılsa mavin var arada takarsın bunu numaralı alıcağın için bence herzaman takabileceğin bi lens al...

cnm gozluk numaram 1.50 mus lens kullanacagım için doktor 1.25 al dedi ...evet cnm en mantıklısı oyle seffaf alsam daha iyi olur ....en azından karar verene kadar onunla idare etmıs olurum ......

Son düzenleme:

cnmcım su yuzdesi yuksek oldukca dogal bi yesil yok kı var olanlarda bana yakısmadı mesela mel =(

canımcım sen yine renkli lens olarak pupili geniş olan koyu renkli lenslere bakmalısın bence..
dar pupil görüşünü kısabilir...mesela rainbowun pupili geniş diyoruz ama ben odanın içinde aynaya bakıyorum gözbebeğim pupili sonuna kadar dolduracak kadar büyüyor...demekki daha küçük pupilli lens taksak görüşte zorlanacağız demektir....ve pupilin belli olmaması için de koyu renkler seçmekte fayda var...

canımcım aslında o solusyonu ben hiç satın almadım...giallo aldığımda bana numune olarak vermişlerdi..ve kullandığımda lenslerim freshlook kadar rahattı numuneyi kullandığım sürece...
ama çok fena koyultuyor..yani şeffaf lensten pek farkı kalmıyor nerdeyse...

zaten cnm onu gectim bi tane bile pupılı dar olan adam akıllı bi lens yok var olanlarda damarlı ......koyu renk hangi olabilr kı cnm ..tatlısım rainbowların dokusuna alıstıktan sonrada baska bi markaya bakamam cok zor gibi

solocare de çok koyulaştırıyo cnm gialloyu...sauflon en güzeli bence...

canım pupili geniş olan ama su içeriği daha yüksek olan başka bir marka da deneyebilirsin...
yada başka marka istemiyorsan freshcare solusyon bulursan dark greenini onla deneyebilirsin...yani hiç değilse her taktığında rahatsız olmazsın...yoksa ha çöpe atmışın...ha rahat edemediğin için takamıyosun aynı şey...

solocare de çok koyulaştırıyo cnm gialloyu...sauflon en güzeli bence...

canımcım evet rengi belli etme konusunda sauflon bir numara...
ama şu anki tartıştığımız şey, elite lineları sıkıntı çekmeden nasıl takarız ?
freshcare çok rahat fakat fena koyulaştırıyor onun da o eksisi var...
eksiyi artıyı tartıp karar vermeye çalışıyoruz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…