Popüler Konu LenaG ile MasterFit

minerva1988 baştan sona hayatımı yazdim ama çok kötü hissettim. yarida biraktım
yapamadıklarımla kaldı... keşke olsaydiii keşkelerle dolu satır yazdim
Yok hayatını yaz demedim konuşacağın şeylerin ana başlıkları zorlandığın kısımları unutmamak için . Çok normal şu an hissettihin

Aaa kaçırmışım ben, çok geçmiş olsun arkadaşım

25.05 menü
Sabah tost
Öğlen corba ballı ıhlamur
Akşam 1 tabak fasulye yemeği

Ay adımda 7620 de kalmış

Zipzip- Cordelia pastelfit
Geçmiş olsun canım, bu bahar gribi midir nedir , kış hastalıklarından daha kötü. Benim çocuklar 15 gündür tam toparlayamadı ve okulda herkes hastaymış.
Dinlenmekten başka çare yok hayatım.
Afiyet olsun

Hu huuu pilatesci geldi haaaaanıııım
Hosgeldin pastelfitim
Gecmis olsun pastelfitim
Maske kullaniminin azalmasi ve havalarin degisken olmasi etkiledi galiba

Ay hanımlar ayDün çok sinirlerim bozuktu akşam gelemedim sohbete.
Beni KVdem 8 sene önce 63 yaşında taş gibi kadınken 2 senede kanserden vefat etti. KPim 4-5 ay yastan sonra bir açıldı , tanıdığımuz adamdan eser yok(78 yaşında). En son 1 senedir neydüü belirsiz bi kadın (65 yaşlarında) tutuldu ve kadın bunu soyup soğana çeviriyor. Daha önce de yapmış bu tip şeyler. KP’yi inandıramıyoruz iftira diyor. Adamın gözü kör olmuş. Dün bir dostu aradı eşimi, bir miktar para çekmiş, inam nikahı kıyıcaz bu da mehir, yetmezse daha çekerim demişKimseye söyleme demiş. Torunlarını görmeye gelmez, doğumgünlerinde bir hediye almaz .
Ne hali varsa görsün NOKTA

Off çok fena (

Canım benim dedem de seneler önce anneannem vefat edince boşluğa düşüp, bir kadına tutulmuştu. Kadın soydu , her şeyi aldı çekti gitti. Sonra boşandılar . Hep ilk hanımlar çekiyor çileyi, sonradan gelenler yemeye içmeye geliyor

Size zarar vermesin de faydasını hiç bekleme. Diiyeceğim o ki kendi iyiliğin için hic kimseyi dert etme. Bir akrabam, eşi ek iş yapıyor geç geliyor diye kavga etmiş çıkarmış işten. Bundan bana ne di mi? Peki benim eşim 12-1-2 ye kadar çalışıyorsa ve bahsi geçen kişiler yetişmiyor diye para istiyorsa ve esim veriyorsa onlar her taz tatil yapiyor biz yapmıyorsak
Inan eşimle konuşmuyorum bile bu konuları herkes bildiğini okuyor. Ben ömrümü bunları düşünerek harcayamam. Sen de harcama kuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…