Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kuzum üzdün kendini iyice , üzülme artık sen oranlara göre konuştun açıkladın da arkadaşlarda anlamışlardır.

Evde de yapabilirsin Eva fitness yap yerinde say . Oyna atla zjpla vs

Tamam kaptanım
Leslie yapcam canım hoplamalı zıplamalı birşeyler suan yapamam gögüsüm aşırı şiş ve cok acıyor dokunamuyorum bile

Yok öyle sıramı savdım herkes kaptanlık yapınca masterfit bitecek mi yooo o zaman tekrar tekrar kaptan olmaya hazır ol
He valla kaptanlık istemeyen bukadar sıkı diyet yapmak spor yapmak istemeyen versin bir an önce kilosunun geçsin sarı takıma ya herro ya merro

Leslie en güzeli bende sevmem hoplamayi memelerim acıyo yazıktır onlarda
Birde ben 100 beden takıyorum oldugundan büyük. Adet gunume de 10 gun kaldı ya adet olacagım ondan acıyor yada gebelik oluşacak ondan acıyor bilmiyorum açıkcası

Beni tanima şerefine nail olmamış olanlara kendimi tanitayim

Adim Zühal
Yaklaşık 6 senedir kk da takimlardayim
Defalarca yüksek kilolar verip, akillanmayip geri aldim

2 oglum 1 kizim ve 2 torunum var
Almanyada yaşıyorum
Şu anda yaşlı refakatciliği yapiyorum
İş saatleri biraz değişik, karışık :))

En son ramazanda 95 kiloyla izine ayrilmistim. 10 kilodan fazla geri aldim
Boyum 170

Yaklaşık 1 sene önce miniskus ameliyati olmustum, ama diz kapagim cok deforme olmuş, o yüzden hala iyilesmedi, dizlikle dolasiyorum
Sürekli agri var ama zorlayinca hiç yuruyemiyorum
Dr mutlaka kilo vermeniz lazim demişti

Artik büyük sözler verip, insallah masallah demek istemiyorum :)) ne kadar verebilirsem benim icin kar gözüyle bakiyorum :)

Sevgiler saygilar efenim

İnşallah gebeliktir diyelim mi
İnşallah öyledir canım agustos ayında femara adlı bi ilaca başlamıştım ona başladıgım dan beri hep gogus hassasiyet başlamıştı ama adet oldum maalesef
bu ay da klomen kullandım daha bugun başladı gogus hassasiyeti

Nick degismis

Ooo mefkûre olmuş. Hoşgeldin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…