Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlarcımmmmmm 😍😍😍😍

Öncelikle hepinize bulunduğum elzem 😢duruma desteğinizden ötürü teşekkür ederim. Bu bir ekip çalısmasının başarisıdır. Ve açıklıyorum bu sabah saat 09.00 sularında muradıma erdim. 😂😂😂
Günaydın canım ❤️

Hadi bunu kutlayalım 🤣🤣 gözünaydin mi diyeyim bilemedim🤣🤣

Bugun menum sabah 10.30
Patates salatası yumurtalı
Biraz cık peynir 1 zeytin

Araöğün yarım poğoça

Akşam 20.00
2.5 adet kürdan kebabı
Yoğurt çorbası
Salata

3 5 litre su
30 dK leslie
220 adet bölgesel hareket toplam 370 puan
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia @Filiz16

herkese iyi geceler
bugun cok zor sartlarda spor yaptim
videolarım ikisde baltalandi disari ciktim yurumeye yagmur yagid .. yagmur durdu ciktim esimin isi cikti geri dondum inanin su 15000 bini sadece sadece kırmızi takim icin cordelyma ve zeynep kaptanim icin yaptim
Cordelia Cordelia @zeyneppk
Eki Görüntüle 2923327 Eki Görüntüle 2923328
Zipzip- Zipzip-
@Filiz16

Dun ki menu
Sabah
1 kase sutle granula 4yk

Ogle(14:30)
4yk turlu
1 kase yogurt
1/2kk peynir
1 wasa

Aksam
1/2 haslanmis misir

Su:2 lt spor: Eki Görüntüle 2923363
Zipzip- Zipzip- @Filiz16 Cordelia Cordelia Hedef_69 Hedef_69

Günaydın kızlar🖤
Dünkü menüm
Sabah : (10 45)
1 yumurta +2 kaşık yulaf unundan omlet
1 dilim süzme peynir
2 dilim salam
1 kupa yesilcay

Öğlen (14)
3 kaşık yoğurt + 1 muz

Akşam (17 20)
7 kaşık barbunya
1 fincan pirinç haşlanmış
1 kase yoğurt
Afiyet olsun kızlar 🤗

Günaydın canım ❤️

Hadi bunu kutlayalım 🤣🤣 gözünaydin mi diyeyim bilemedim🤣🤣

Simdi başarı hikayemide anlatmasam olmaz dimi :KK70:
Benim durumumu yaşayan kader kurbanlarına tavsiyem yürüyüş yürüyüş. 1haftadır yiyip içmediğim kalmadı yürüyüş işe yaradı 😂

Simdi başarı hikayemide anlatmasam olmaz dimi :KK70:
Benim durumumu yaşayan kader kurbanlarına tavsiyem yürüyüş yürüyüş. 1haftadır yiyip içmediğim kalmadı yürüyüş işe yaradı 😂
Mutlu sona ulaştığın için ve bizle deneyimlerini paylaştığın için teşekkürler 🤣🤣aynı kader kurbanı olanlar eminim bu engin bilgilerden faydalanacak tır🤣🤣🤣

Ama ama simdi mastersefde yaptigi yemekleri yaninda goturmuyor ki bence oyuncu gider adimlari kalir, bizim kaptanlar kiloya gore secmistir adimlar sonra aciklandi .
p.tesi verdiği kiloları ne yapcaz peki? Bu MasterFit yarışması. Kaptanları bilmem ama ben Nehiri spor yapiyor azimli diye seçerim. Nehiri almasa % 2 sizin olurdu büyük ihtimal. Bu konuyu tekrar düşünelim canım. Kaptanlar bir tartışalım.

p.tesi verdiği kiloları ne yapcaz peki? Bu MasterFit yarışması. Kaptanları bilmem ama ben Nehiri spor yapiyor azimli diye seçerim. Nehiri almasa % 2 sizin olurdu büyük ihtimal. Bu konuyu tekrar düşünelim canım.
Kilolarini alamayiz yaninda goturecek mecbur :KK70:

X