Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya sistem mapus vs yazılmış, anlamayınca yazmadan kaçmıştım
Nasılsın dostum, ameliyat falan yazılmış bir ara da
Dostunu merak etseydin etiketlerdin
Bikere banlandim,2gündur moralim bozuk,dün 4ten beri siteye giremedik,
Evet damarlarım genişlemis onlari daraltcaklar tabiki gidersem ayaklarim agriyor

2gündür bende ekmegi kestim sabah sadece peynir omlet öğlen yulaf sut yada yogurt aksam sadece nohut bakalim şu ödemlerden kurtulsam
Canım mesajını yeni gördüm..
Ben hamileyken preeklamsi geçirmiştim fena ödem vardı..
2. Hamileliğimde doktor protein alma konusunda dikkat et demişti..
sabahları 2 yumurta muhakkak ye demişti neyse demem o ki proteini ve suyu az artır bakalım rahatlayacak mısın?
Tatlı karbonhidratta ödem yapıyor bu arada tuz 1 ödenmek karbonhidrat 3-4 ödem yapıyormuş bilgin olsun..

Ya canim tuzla aram çok yok sekerlede,diyetisyen şaşirdı ve kalp damar doktoruda acayip ayaklarim kasiklarima kadar şiş makarna pilav çok ekmek tuketen biride degilim,etide cok yemem ama yumurta sut peynir gibi yiyorum iste

Ya canim tuzla aram çok yok sekerlede,diyetisyen şaşirdı ve kalp damar doktoruda acayip ayaklarim kasiklarima kadar şiş makarna pilav çok ekmek tuketen biride degilim,etide cok yemem ama yumurta sut peynir gibi yiyorum iste
Ah kıyamam kaptanım Rabbim şifa versin ödemlerinden kurtul.. ne kadar zor illet bişey biliyorum.. af buyur Doğumdan sonra ishal oldum ama tazyikli nasıl hayret etmiştim.. bütün ödemimi anca öyle atmıştım.. çok zor günlerdi gitsin gelmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…