Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ablacım baya hayatım değişti, anı bı kararla Ağustos'ta evlendim, Bursa'ya taşındım , yeni okul, yeni hayat, yeni şehir adapte olmaya çalışıyorum. 1 Ekim'de inşallah buraya döneceğim. İşlerim bitsin
Çok sevindim mutluluklar dilerim hayırlı uğurlu olsun yeni yaşamın hayatın sana bol şanslar getirsin.:nazar::nazar::KK74: bizler buradayız zaten her zaman bekliyoruz seni.:KK60:

20230911_100013.jpg

Cuma 66.400
Bugun bu fark eksi 900 gr 😍

Bildirim yapan arkadaşlar mesajları hızlıca okuyup geçtim. Hastane randevumuz var oğlum için . Dualarınızı beklerim. Önemli bir şey yok ameliyat öncesi tahliller tetkikler yapılacak. Burnunda küçükken düşmeden dolayı kıkırdak dokusu hasar görmüştü o düzeltilecek. Yarın ameliyat olacak. İşlerimiz erken tamamlanmazsa merak etmeyin gelince tablomuzu halledecegim. Bol bol eksiler görün inşallah. Gelemeyenler üzülmesin cumaya hepsi gidecek. :dua:
Çok geçmişlerolsun canım benim,umarım hemencecik atlatıp sağlığına kavuşacaktır bir an önce.:dua::KK74:

Bildirim yapan arkadaşlar mesajları hızlıca okuyup geçtim. Hastane randevumuz var oğlum için . Dualarınızı beklerim. Önemli bir şey yok ameliyat öncesi tahliller tetkikler yapılacak. Burnunda küçükken düşmeden dolayı kıkırdak dokusu hasar görmüştü o düzeltilecek. Yarın ameliyat olacak. İşlerimiz erken tamamlanmazsa merak etmeyin gelince tablomuzu halledecegim. Bol bol eksiler görün inşallah. Gelemeyenler üzülmesin cumaya hepsi gidecek. :dua:
Erkek uşaklar mutlaka biyerden darbe alıyor abla 🤭🤭 geçmiş olsun inşaallahh

Sistem genel hatlarıyla aynı karamellim. Sadece spor yarışı yapamıyoruz. Adım sayısını bildirme zorunluluğu yok. Bizler iyiyiz. Gelirsen sağlıkla keyifle kilo vermeye devam ederiz inşallah. :KK60: Eski yarışmacı olduğun için direkt takımlara girebilirsin tabi arzu edersen.
Slm tekrar iyisinizdir inşallah ben bu hafta deneyeyim kendimi 80.7 çıktım sabah yine haftaya 7 leri göreyim umarım

Eki Görüntüle 3298759

Telafi edersin cnm 😊

Aslinda bizimde böyle birseye ihtiyacımız varda ne zaman uygulanır bilemiyorum 🤷‍♀️ vaktiniz güzel geçmiş olsun bugünlük 🙂
sagol canim, bizim burda ne annemiz var ne babamiz ne kardesimiz. Ondna yillardir heo biz nereye cocuklar oraya.
Ama cok iyi geldi, artik ayda bir yapmak istiyorum, basbasa vakit gecirmek.
kesinlikle yapmalisiniz, erteleme. Basbasa zaman gecirmeyi de yeniden ogrenmemiz lazim.

Sevgili Arkadaşlar merhaba :KK68:
Pazartesi sabahı kontrol tartı bildirimi günümüz. Yarışmacılar bildirimlerini kaptanlarini ve beni etiketleyerek
Geçen cuma: 00.0
Pazartesi: 00.0
Fark:
Kaptan etiketi + ben
Biçiminde yapacaktır. Fotoğraf şartı yok. Çok geciktirmezseniz sevinirim .Hazırlık bölümündeki hanımlar bildirimlerini beni etiketleyerek yapacaktır :KK68:
Kaptanlarimiz bildirimlerini fotoğrafli olarak özel mesajla bana gönderecek. Odemsiz bol eksili güzel bir pazartesi gününe uyanmak dileğiyle hepinizi öpüyorum. :KK60:
Masterfit Yarışması 83. Etap08.0911.09FarkYüzde
Kırmızı Takım
Lavinia_98 Lavinia_98 KAPTAN68.55
Jou Jou 67.9
Zeytur Zeytur 95.9
@s i d e l y a 69.4
@Ekrl 63.4
@asliogretmen 72.8
@1artiikizanasi 83.5
Mavi Takim
Efenin_Annesi Efenin_Annesi KAPTAN102.8
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 76.85