LEM YELİD

Sadece Lem Yelid diyormuşuz canım Aslı. Okunurmuş canım niyet önemli ya
Hmm lem yelid doğmamış doğurulmamış demekmiş bebek için uygun mu acaba Allah hayırlı evlatlar nasip etsin konu sahibine isteyen herkese inşallah rabbi hebli mines salihin okuyorduk biz yıllar önce çok şükür nasip etti Allah merak ettim neden sadece lem yelid niyet önemli tabki okurum

Hmm lem yelid doğmamış doğurulmamış demekmiş bebek için uygun mu acaba Allah hayırlı evlatlar nasip etsin konu sahibine isteyen herkese inşallah rabbi hebli mines salihin okuyorduk biz yıllar önce çok şükür nasip etti Allah merak ettim neden sadece lem yelid niyet önemli tabki okurum
Canım daha öncede okunmuş KK da Allah kabul etsin inşalllah hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin isteyen herkese :nazar:

Merhaba kızlar
12,5 yıllık evliyim ve çocuğum yok:KK12::KK12:
2 kez tüp bebek denedik nasip olmadı:KK43::KK43:
3. tüp bebek için 15 ocak pazartesi ALLAH nasip kısmet ederse TRANSFERİM olacak
Kendim için 70.00 LEM YELİD zikrine başladım ama yetiştiremeyeceğim galiba
Benim için yardım edebilirmisiniz Allah Rızası için

Dinimize ve kitabımıza hizmet edecek dünyada ve ahirette ızdırap çektirmeyecek hayırlı sağlıklı sıhhatli salih saliha evlatları cümle ile beraber bizede veriver ALLAHIM:KK36::KK36::KK36:
Canım yarın transferin varmış inşallah güzel sonuçlar alırsın çok olacakmı olmayacak mı diye düşünmemeye çalış normal devam et bak o zaman bebeğin ansızın tutunacak sana çok düşünmek sadece ona odaklanmak psikolojikmen etkiliyor bünyemizi Rabbim hayırlısı ile hayırlı evletlar nasip etsin inşallah dualarımız seninle :dua:

Allah kabul etsin okuyabilecek olanlar varsacetiket yapij kızlar ben çocuk uyuyorken okuyabildigim kadarını yazcam yine

X