Lekelenme-Kanama lütfen cevap verinn

turuncumandalinaa

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2020
117
9
Arkadaşlar herkese merhaba sizlere birkaç sorum olacak.Benim adetime 8 gün varken 4 gün süren bir lekelenme/kanama tarzı bir şey oldu ve hiç adet belirtim olmadı.Aynı adet olacakmış gibi kahverengi akıntı ile başladı kırmızı/pembeye döndü ve kahverengi ile bitti.Şimdi de adetimden 10 gün geçtive hala gelmedi.Göğüs ağrım,biraz şişliğim ve ve 2 gündür falan sanki adet olucam gibi karnıma ağrılar giriyor.Göğsümün bir tanesinde sanki kabarcıklar var.Ama hiç cinsel ilişkim olmadı,birleşmem olmadı,zar duruyor.Tayt üstüneden sürtünme oldu.Ben aşırı stresli insanım ve hala stres içerisindeyim çok aşırı şekilde.Çok stres yapıyorum.Hamilelik yoktur dimi arkadaşlar,sizce yaşadığım tüm bu şeyler psikolojik mi?Yaşadığım o 4 günlük şey adet miydi?Nolur cevap verin lütfen

Merak etmeyin hamile kalmak sandıgınız kadar kolay değil içiniz rahat olsun hamilelik değil biz evliyiz içimize boşaldıgı halde hamile kalamıyoruz kıyafet varken zaten mümkün değil o sperm ölür stres yaptığınız için öyle olmustur

Elle de kalınmaz değil mi?Eli kuruydu dokundulunda oynadığında falan
Hayır siz bebek yapmayı okadar kolay sanıyorsunuz galiba içiniz rahat olsun sıkıntı yok bizim içine boşalıyor hamile kalmak için ayaklarımızı kaldırıp spermin içine ilerlemesini sağlamaya çalışıyoruz sizin o şekil mümkün değil zaten

Benim
Hayır siz bebek yapmayı okadar kolay sanıyorsunuz galiba içiniz rahat olsun sıkıntı yok bizim içine boşalıyor hamile kalmak için ayaklarımızı kaldırıp spermin içine ilerlemesini sağlamaya çalışıyoruz sizin o şekil mümkün değil zaten
benim şu 3 4 gündür çok adet olucakmış gibi ağrılarım oluyor ama adet olamıyorum bi türlü göğüsledim de şiş acıgor.Çok stresten hamilelik belirtiyis yspmaya başladım sanırım.Fakar karnımın ağrımasının sebebini bilmiyorum enfeksiyon mu vardır sizce

Benim

benim şu 3 4 gündür çok adet olucakmış gibi ağrılarım oluyor ama adet olamıyorum bi türlü göğüsledim de şiş acıgor.Çok stresten hamilelik belirtiyis yspmaya başladım sanırım.Fakar karnımın ağrımasının sebebini bilmiyorum enfeksiyon mu vardır sizce
Onu bilemem neden ağrıdıgını ama hamilelik değildir siz psikolojikmen çok stres yapmışsınız bence rahat olun biraz

Ayim 29 unda adet oldum 30 u adetimin 2. Gunuydu saglik ocagindan d.k hapi aldim ogün kullanmaya 1 haftadir hapla korunuyorum. Adetimin bitisini 2 gununde iliski oldu tabi ben ilaci icmistim. Esimin haberi yok bu arada oda korunuyo ama prezervatifi yırtildı acaba hamile kLm ihtimalim var mi. Insallah olmaz
Vallahi canım ben hiç hapla korunmadıgım için bilgim yok o konuda

X