LEEP AMELİYATI

nurr1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2024
11
0
22
Merhaba Cın2 geldiği için leep ameliyatı olacağım.Lokal anestezi ile leep ameliyatı olan var mı?Bende öyle olacağım korkuyorum acı hissederim diye.Çünkü kolposkopide canım çok yanmıştı lokal değildi ama yine de korkularım var.

Çok geçmiş olsun öncelikle. Emin misin leep operasyonunun lokal olacağından? Ben lokal olan hiç duymadım ama sanki bir arkadaş şöyle yazmıştı;’ kolposkopi olacağım diye gittim fakat leep olup çıkmıştım.’
Benim genel anestezi ile olmuştu.

Çok geçmiş olsun öncelikle. Emin misin leep operasyonunun lokal olacağından? Ben lokal olan hiç duymadım ama sanki bir arkadaş şöyle yazmıştı;’ kolposkopi olacağım diye gittim fakat leep olup çıkmıştım.’
Benim genel anestezi ile olmuştu.
Yani oluyormuş lokal olarak internette de öyle yazıyor lokal ya da genel diye.

Rahim ağzında sinir yok zaten. Biyopsi alınırken ben hiç zorlanmadım. Eğer çok tereddüt ediyorsanız genel anestezi isteyin.

Merhaba Cın2 geldiği için leep ameliyatı olacağım.Lokal anestezi ile leep ameliyatı olan var mı?Bende öyle olacağım korkuyorum acı hissederim diye.Çünkü kolposkopide canım çok yanmıştı lokal değildi ama yine de korkularım var.
uyutuyorlar kalktıgında ılacların etkısı gecene kadar hiçbirşey hıssetmıyorsun ben ole oldum nasıl gectı anlamıyoraun bıle acılcaaı kolposkıde benımde acımıstı cunku hıc uyusturmadan yapmıslardı

X