Selülit Lazerle Selulit Tedavisini Duyan Var mi?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
İnternette tesadufen gordum, cellulaze diye bir yontem. Arastiran, yaptiran var mi kizlar?

ben de dün bu konuda başlık açmak için foruma yazmıştım. ben araştırdım doktorla görüştüm randevu da aldım ama sonradan vazgeçtim.
slimlipo benzeri bi ameliyat fakat kalıcılığı yok iyileşme süreci hemen hemen 6 ay alıyor ve 1-3 yıl arası kalıcı diyorlar. alternatif yöntem bulamazsam yaptıracağım.

1 seansta selulitten kurtulun diye reklam yapmislar bir cok yerde. Dedigin gibiyse hic gerek yok. Saol verdigin bilgi icin.

1 seansta selulitten kurtulun diye reklam yapmislar bir cok yerde. Dedigin gibiyse hic gerek yok. Saol verdigin bilgi icin.

evet tek seansta kurtuluyorsun doğru. lokal anesteziyle 1-2 saatlik bir ameliyata alıyolar. ufak kesiler açıp kanüllerle giriyorlar. çekme yapan bağları kesiyor aynı zamanda fıtıklaşan yağları ısıtarak eritip dolaşıma katılmasını sağlıyorlar.

"Ameliyattan çıkınca mükemmel hissedeceksin, ödemden dolayı süper bi cildin olacak gergin ve selülitsiz. Ama ödemin atılıp son halini alması vücudun kendini yenilemesine bağlı olarak 6 ayı bulabilir" demişti doktor. morluklar olacak, biraz acı olacak 3-4 güne iyileşir demişti.

aynı formu korumak için masaj, spor ve bol su dedi. dolaşım bozukluğun varsa onun tedavisine bak dedi. ama selülitin tam sebebi bilinmediği için şöyle yap diyemem çok farklı sebepleri olabiliyor dedi. hormonlar suçlanıyor yediklerin suçlanıyor ama engellemek için işte masaj spor ve bol su dedi.

4000TL de ameliyat için verdiği fiyat.

Mehaba, cellulaze tedavisini yaptirdiniz mi acaba, Ben de dusunuyorum, yardimci olursaniz cok sevinirim, sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…