Lazerden sonra şişlik

Miraslava1123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2023
16
1
21
Dün ilk kez lazer yaptırdım yüzümde sadece bıyığıma yaptırdım ancak bütün yüzüm bugün tamamıyla şiş ne yapmalıyım bunun sebebi nedir?

Son düzenleme:
Dün ilk kez lazer yaptırdım yüzümde sadece bıyığım yaptırdım ancak bütün yüzüm bugün tamamıyla şiş ne yapmalıyım bunun sebebi nedir?
Hemeeeen cildiyeye(dermatoloji) git, özel mözel hiç fark etmez. Yüzünün alt derisi mi yandı enfeksiyon mu oldu alerjik bir şey mi oldu kim bilir. Doktora gidene kadar da güneşe çıkma leke vs olmasın iyice
Öyle bir şey olmaması gerekiyor

Hemeeeen cildiyeye(dermatoloji) git, özel mözel hiç fark etmez. Yüzünün alt derisi mi yandı enfeksiyon mu oldu alerjik bir şey mi oldu kim bilir. Doktora gidene kadar da güneşe çıkma leke vs olmasın iyice
Öyle bir şey olmaması gerekiyor
Sadece bıyık bölgeme lazer yaptım ama sabah uyandığımda yüzüm şişti

Sadece bıyık bölgeme lazer yaptım ama sabah uyandığımda yüzüm şişti
Sen bir kontrole git pazartesi mutlaka ihmal etme. Doktor baksın. Senelerce lazer yaptırdım her çeşit yüzüm dahil senin dediğin gibi bir şey olmadı. Kuzenim yaptırdı. Yüzü pütürlü olmaya başladı doktora gittiğinde alt derisinin yandığını söylemişti. Hala yüzü ile uğraşır senelerdir. Pürüzsüz yüzü vardı şu an pütürlü bir yüz kaldı 🤷🏻‍♀️

Sen bir kontrole git pazartesi mutlaka ihmal etme. Doktor baksın. Senelerce lazer yaptırdım her çeşit yüzüm dahil senin dediğin gibi bir şey olmadı. Kuzenim yaptırdı. Yüzü pütürlü olmaya başladı doktora gittiğinde alt derisinin yandığını söylemişti. Hala yüzü ile uğraşır senelerdir. Pürüzsüz yüzü vardı şu an pütürlü bir yüz kaldı 🤷🏻‍♀️
Ayn haklısınız doktora gidicem yüzüm çok hassas zaten belkide ondan

Ayy hemen doktora gözük güneşten uzak dur, alerji olmuş olabilirsin veya yanlış işlem yapılmış olabilir önlemini al

X