Lazer Epilasyon LAZER YANIĞI

somurtkanmimar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2017
2
0
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 ay önce tatile gittim baya bir bronzlastım. Döndükten sonra favori bölgeme lazer yaptırdım. Fakat 5. seansım olmasına rağmen önce yandı ve kızardı sonrasında fotoğraftaki gibi lekeler oluştu. Yanma değil de tahriş olmuş diyorlar. Sizce öyle mi?
6yZzGE
Bu arada Staffin ve bepanten kullanıyorum. Sizce geçer mi? Suratımda olduğu için çok üzülüyorum yardım edin nolur.!!!

ben bir güzellik merkezinde lazer epilasyon yaptırıyorum kendilerinin dediğine göre kullandıkları cihazlar 4 mevsim kullanılabiliyormuş hemde yanma acı yok. yazında lazere gidebiliyorum

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 ay önce tatile gittim baya bir bronzlastım. Döndükten sonra favori bölgeme lazer yaptırdım. Fakat 5. seansım olmasına rağmen önce yandı ve kızardı sonrasında fotoğraftaki gibi lekeler oluştu. Yanma değil de tahriş olmuş diyorlar. Sizce öyle mi?
6yZzGE
Bu arada Staffin ve bepanten kullanıyorum. Sizce geçer mi? Suratımda olduğu için çok üzülüyorum yardım edin nolur.!!!

Merhaba buz lazer soprano ice öneririm size ben kiana güzellik merkezinde gidiyorum lazere bronz tenlede yapılıyor yanma olmuyor oldukça memnunum

Benim de vücudumda lazer yapılan yerler aynen böyle oldu. Önce kırmızı idi sonra kahve minik kabuklar haline geldi perşembeden beri geçmedi. Dün estetisyenime sorduğumda cildin hassas o yüzden kisalttigim killar tenine yapıştığı için olmuştur geçer dedi. Seninki de aynı duruyor benim yaralarla

Benim de Kadıköy Nova Estetik ve Lazer de tüm vücudumu yaktılar. Dr suzan murat'la çalıştıkları için güvenmiştim. Önce kabuk bağladı yaralarım sonra altından bembeyaz bir dere çıktı. Bu izler nasıl geçer var mı daha önce başına gelen? 7ad0370f-1fd9-4c13-98b1-f97b28cfa208.jpg

Benim de Kadıköy Nova Estetik ve Lazer de tüm vücudumu yaktılar. Dr suzan murat'la çalıştıkları için güvenmiştim. Önce kabuk bağladı yaralarım sonra altından bembeyaz bir dere çıktı. Bu izler nasıl geçer var mı daha önce başına gelen? Eki Görüntüle 2144999
Merhaba cok gecmis olsun sabahlari madecassol surun aksam yatmadan oncede expigmenti duzenli surun. Ikiside cilt yeniliyor. Uzun bir surec sizi bekliyor sabirli olun. Yakanlara dava acin sikayet edin.

X