lazer labioplasti sonrası yardım.

yellow3434

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2019
7
1
34
Arkadaşlar Merhaba,

22.06.2019 tarihinde Lazer yöntemi ile iç dudaklarımı küçülttüm.Yıllardır neler çektiöm bilen bilir.Evli değilim.Bu ameliyatı olanlar iyileşme süreniz ne oldu ?
Dikiş izi için neler yaptınız? Hızlı iyileşme için neler yaptınız ? Nelere dikkat ettiniz ? Yardımlarınızı tecrübelerinizi rica ederim :)

İyiyim dikişlerimde erime var ben acı cekmiyorum zateb görüntüde iyi ama kontrole gidemedim yarın gideceğim bakalım bu dikişlerin 10 güne gitmesi şart bu gün benim 12.günüm allaha şükür acı cekmedim kaşıntı var oda iyileşmesini gösteriyor kantaron yağı sürüyorum sürekli klitorisin bi tarafı şiş ama genel olarak eskisine göre çok iyi

Yarın dikişlerimi aldırcam iz kalmaması için krem aldım 130 tl onu kullanıcam bende ciddi bir iz yok gibi ama ben vajinanın altına dikiş attırdım orda kalacak gibi krem işr yarayacak dikiş izleri için inş
inşallah, zaman içersinde sonuçları paylaşırsanız çok sevinirim, kremin işe yarayıp yaramadığına dair, çok teşekkürler :)

kızlar kremi aldım ama zaten izim yokmuş ki boşunada para verdim bide 2-3 kez sürdüm satıcam valla benim kreme gereğim yok herşey bitti ilişkiyede girdim sorunum yok artık

Arkadaşlar Merhaba,

22.06.2019 tarihinde Lazer yöntemi ile iç dudaklarımı küçülttüm.Yıllardır neler çektiöm bilen bilir.Evli değilim.Bu ameliyatı olanlar iyileşme süreniz ne oldu ?
Dikiş izi için neler yaptınız? Hızlı iyileşme için neler yaptınız ? Nelere dikkat ettiniz ? Yardımlarınızı tecrübelerinizi rica ederim :)
Gecmis olsun. Kime yaptirdiniz acaba? Ben de hala doktor araştırıyorum ve bir karar verebilmis degilim😑

X