Lazer Epilasyon Lazer epilasyona ragmen kıl tüy problemi

Ne kadar zamandir kullaniyosun.hani evet fayda etti demek icin 3.seansimi yaptim.makineyi kotulemek icin cokmu erken acaba.daha yenimi tesir eder diye umitlenmek istiyorum.
Ben dört aydır kullanıyorum üç hafta da bir falan yaptım benim de beşinci altıncı seans falandır yani.

Dışarıda yaptırınca daha mı etkili bende bu aletlerden almayı düşünüyordum .

Dışarıda yaptırmak kesin çözüm müdür ? Yaptıran var mı ?
Kıla hiçbir şey kesim çözüm sunamıyor. Sadece zamanını uzatıyor. 3-4 seansta bitecek bir şey değil zaten. Dışarda yaptıracaksanız iyi yapan bir yer bulacaksınız önce.
Sonra ilk seanslarınıza 2 ayda bir gideceksiniz. 6-8 seans arası zaten kıllar yok denecek kadar azalacak, cildinizin rengi açılacak, pürüzsüzleşecek. Sonrasında ise 6 ayda bir rütuşa gideceksiniz ki geri çıkmasın. Ben misal hamileyim gidemiyorum ama hamilelikten sonra 6 ayda bir devam edeceğim. Ağdaya 3 ayda verdiğim parayla bir seansını veriyorum lazerin zaten.
Gittiğiniz yere şunu da sorun "lazer ışınlarını her kıl köküne mi atıyorlar, yoksa ara ara mı atıyorlar?" ara ara ışın atan yerde iyi sonuç zor alırsınız.

Benim yüzüm ve tüm vücudumda tüyler vardı bunun için ilk bide ıpl sistemli biyere gittim bilmeden sonra özel clnc medilife da lazerimi bitirdim %80 azaldı gene parça parça kalıyor emin olabilirsin ama gözükmüyor.Eve aldığınız cihazlar ipl sistemi kıl kökünü uyutur sonra tekrar çıkartır aksine çoğaltır alexandrite veya buz lazer araştırın kesinlikle.

IPL kıl köklerini bir süreliğine uyutur ve taşınabilir tüm cihazlar IPL sistemlidir.Ben normal IPL sistemli bir cihazda bitti sanıp aldandım şimdi 5 ay sonra tekrar türedi alexandire veya buz lazere başlayacağım.

merhaba,

benim kardeşim kendisine lazer aleti almış ve hiç memnun kalmadı. ben dişarda yaptırıyorum ama maşallah 2. seansdan sonra 2 kat daha sert ve çok çıkmaya başladırlar. normal mi bu sizce??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…