Lazer Epilasyon Lazer epilasyona ragmen kıl tüy problemi

Sevilde sevme

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2018
10
2
38
Iyi geceler.konu basligindanda anlasilacagi uzre tuylerle hatta lazerle bitmesini umdugum ve jilete vurunca da tuylukten cikmis killarimla basim dertte.simdiye kadar bu sorunumu kuaforde hallediyodum.ancak son zamanlarda kendime vakit ayiramamaya basladim coluk cocuk ev is guc derken.disarda lazermi yaptirsam yoksa eve lazer cihazimi alsam diye epey arastirdim en sonunda evimin diger bireylerinede yarar diye lazer epilasyon aldim.ancak ilk uygulamada %90 azalma olacagina suan 3.seansi yaptim blakis tuy degil kil oldu sakal oldu...benmi beceremedim kullanmayi bilmiyorum ama benim gibi muzdarip arkadaslar...deneyimlerinizi paylasabilirmisiniz...

Evde olmuyor maalesef. Para tuzağı. Evde olsa millet neden o kadar para yığsın. Dışarda bile yaptırsanız 6 ayda bir rütuş gerekli. Hem bilmeden kullanmak da iyi cesaret. Uzman ve işini iyi yapan bir yere gidin.

Dışarıda yaptırınca daha mı etkili bende bu aletlerden almayı düşünüyordum .

Dışarıda yaptırmak kesin çözüm müdür ? Yaptıran var mı ?

Dışarda yaptırsaydınız etkili olurdu ama eve aldığınız alet para israfından başka bişey değil ne yazık ki hiç bi işe yaramıyor o cihazlar.

Evdeki nanay bin küsür tl verip aldım ordan biliyorum. Dışardaki işe yarıyor iki yıldır gidiyorum onu da burdan biliyorum.

Ev tipi cihazlar lazer değil modern ağda olarak adlandırılıyor. Tüylerin çıkış zaman aralığı uzuyor, cilt pürüzsüzleriyle vs. Bir klinikte yaptırmanız gerek. Ama sakın benim gibi yazın başlamayın zira bu yaz sıcağında alamadığım, seanstan sonra dökülmesini beklemek zorunda kaldığım, kotlara mahkum olan tüylü bir zavallıyım

Evde olmuyor maalesef. Para tuzağı. Evde olsa millet neden o kadar para yığsın. Dışarda bile yaptırsanız 6 ayda bir rütuş gerekli. Hem bilmeden kullanmak da iyi cesaret. Uzman ve işini iyi yapan bir yere gidin.
Canim disardaki lazer epilasyonlar bile bundan ucuz.hep varya bi zihniyet;herzaman pahali olan daha iyidir diye...iste biz bu dusuncenin kurbaniyiz.

Ah yavrimu bilmezmiyim al beni vur seni...

Ben evde kendim lazer epilasyon yapıyorum. Her bölgemde kullanmiyorum ama. Kullandığım bolgelerde cok etki etti. Koltuk altim , çene bölgemde özellikle çok iyi geldi. Bacaklardan da menmunum. Ve benim koltuk altim cenem de erkek gibi sert sert çıkıyordu

Ay essahmi deyon kiz.moral vermiyon demi.tam aradigim yorum.

Ve benim iki arkadaşım da kullanıyordu onlar da çok menmundu onları dinleyip aldım ben de
Bana kimse iyi kotu bisey demedi.ben neyime guvenipte ne halt yemeye aldiysam artik.netteki yorumlara inandim.cahil cesareti...neyse insallah dedigin gibi banada fayda ederde su yazdiklarima pisman olayim tek...

Ne kadar zamandir kullaniyosun.hani evet fayda etti demek icin 3.seansimi yaptim.makineyi kotulemek icin cokmu erken acaba.daha yenimi tesir eder diye umitlenmek istiyorum.
Ya evde yapılan lazer sonuçta dışarıdaki kadar güçlü değil onun ki kadar sonuç bekleme tamamen bitirmese de azaltiyor çoğunu.. Ama ben mesela yıllardır koltuk altimda jilet kullanan biriydim çok gürdü, şimdi ise geç çıkıyor hem de çok ince çıkıyor hiç gür değil., Ve uzun süre idare ediyor hemen çıkmıyor. Ben de kullanmaya baslayali dört ay falan oldu. Çok uzun zaman olmadı. Ama evde kendin yapabilmek ve azaltması inceltmesi bana çok iyi geliyor çünkü dışarıya gitmeye usenen biriyim ve başkasına yaptırmayı sevmiyorum

Bana kimse iyi kotu bisey demedi.ben neyime guvenipte ne halt yemeye aldiysam artik.netteki yorumlara inandim.cahil cesareti...neyse insallah dedigin gibi banada fayda ederde su yazdiklarima pisman olayim tek...
Arkadaşım da bacak koltuk altından çok memnundu hatta o göbeğine falan da yapıyordu. Tabi beklenti ile de alakalı bı durum bu. Dediğim gibi dışarda kiler çok güçlü lazerler ondan dolayı daha acı verici ve daha bitirici. Ama evdekilerin gücü daha az ondan tamamen bitmesini değil de inceltmesini azaltmasıni bekleyin. Zamanla incelip azaltıyor hatta elimle çekip kopariyorum yeni çıkanlari güçsüzler pek ağrı da olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…