Lazer epilasyon kafa karışıklığı

Memnun kalmadın mı cnm sonuçtan
Yani iki ay oldu sanırım daha çıkmadı alt kısımlarda var ama bundan memnunum aslında ama kısa düğünüm var o zmana kadar %100olmasada %80 lik bi azalma olsa istiyorum ... Birde buz lazer sitesi var nette şehirlerde hangi merkeze ürün verdiysler o yerin numarası var... Benim gittiğim merkez buz lazer kullanıyoruz sertifkamız var dedi makinada da soprano ice yazıyodu ama o sitede numaraları yoktu :/

Soprano en iyi cihaz zaten ama iyi olmuş sonuç tek seans için 2 ay uzun süre çıkmasada o kadar beklememek lazım yoksa yeniden güçlenir boşa gider bir paket alıp en fazla 3 hafta arayla bilemedin 4 hafta gitmeniz lazım kışa kadar baya dökülür bence

Köklerimden bazıları beyazladığı için paket almamıstım ama sanırım paket alsam daha ii olcak... 6 seans atıs 4 seans paket bitimi taramaya 650 diyolar tek seanstan daha makul fiyat

Köklerimden bazıları beyazladığı için paket almamıstım ama sanırım paket alsam daha ii olcak... 6 seans atıs 4 seans paket bitimi taramaya 650 diyolar tek seanstan daha makul fiyat
Artık sizin için nasıl uygunsa o şekilde devam edin.Önemli olan seans günlerini atlamamak.Beyazlayan kıl kökleri için yapılcak bir şey yok zaten azsa epilasyon yöntemleriyle devam edersiniz.

Artık sizin için nasıl uygunsa o şekilde devam edin.Önemli olan seans günlerini atlamamak.Beyazlayan kıl kökleri için yapılcak bir şey yok zaten azsa epilasyon yöntemleriyle devam edersiniz.
teşekkür ederim canım benim tekrar gideyim buz lazere böyle böyle 5 6 seans devam etsem tamam artık deyip rahatlıcam duruma gelirim galiba sonrasıda artık belki 5-6 ayda bir atış yaptırmak belkide arada bi agdayla almak olur..... çok azalsa iğneli yaptırırım

Merhaba canım yine ben . Kusura bakma sürekli yazıyorum ...yazıcaklarım biraz uzun olcak özür dilerim.... Seninle yazıstıktan sonra paket alayım dedim.. Bugün de bir buz lazer merkezine gittim güvenilir olsun die buz lazerin sitesindeki merkezi tercih ettim..bayramdan bir hafta önce baska bir merkeze buz lazer yaptırmıstım ben özel bölgeye hafif hafif çıkmaya başladı tabi çıkmayan kıısımlar oldukça fazla.. Kız baktı çıkan bölgelere yaprız dedi.. O nedenmiş dedim bende paket alıyorsam ben bütün bölgenin taranması için paket alıyorum dedim.. İki bucuk ay oldu neredeyse çok az çıktı zaten dedim ben kökler canlanmasın die lazere geliyorum dedim.. Bizde böyle hanımefendi sadce çıkan yerlere atıs yapılır ötekilere karısılmaz karısılırsa çıkmayan yerdeki tüyler canlanır dedi... Ee o zaman ben paket alırsam ayda bir gelmemi isticeksiniz tüylerim çıkmamıs olcak çıkan iki tel tüye atıs yapıp gönderceksiniz adım da paket aldım olacak dedim hayır o zman sizikini 45 günde bire ayarlarız dedi... Hanım efendi en son 2 bucuk ay önce yaptrdım lazer sizde gördünüz çok az bi kısım.çıktı dedim..bizde böyle dedi... İi o zaman kalsın dedim çıktım merkezden... Gerildim açıkcası aklıma sen geldin... Sence durum saçma değilmi canım sadece çıkan yere atıs yapcak tüm bölgesini taradıgı insandanda aynı parayı iki üç atıs yapcagı bendende aynı parayı alacak.. ??? LiveYourLife35

Malesef heryer o sekilde calisiyor.Dedikleri dogru iki bucuk ayda cikmadiysa dokulmustur artik onlar oraya atis yaparsa uyuyan kokler uyanabilir

Yesilboncuk3535,
Bende kafası karışanlar dayım,y yardımcı olursan sevinirim.İlk defa baslayacagim lazere ama nereye gideceğim konusunda kararsızım.İzmir'deyim.Bir kaç yerden fiyat aldım.Senin onerebilecegin bir yer var mı?
Beyaz ten siyah kıl yapılı biri direk diot cihazla başlasa sonuç alır mı?

merhaba, profesyonel birini bulmak beni de mutlu etti:) benim de kafamda deli sorular var. öncelikle demek istediğinizi anlamadım biraz açabilir misiniz? Yüzüm için buz lazere gitmeyi düşünüyorum önerir misiniz? Ya da diottan sonuç alır mıyım sizce? Yüzüme daha önce 2 seans alex atıldı 5 ay kadar iğneliye gittim ama çok yoğun önce buz lazerle azaltayım diyorum ama artmasından da korkuyorum alex arttırdı çünkü ve forumda buz lazer ya da diyot yaptıranların da hep artmış. Ne düşünüyorsunuz?

Yüz bölgesi tek cihazla bitmez.İlk olarak ıpl serisinden bir cihazla taranmalı sonra üzerinde diodla geçilmeli.Alex fazlalaştırır çok güçlü bir cihaz olduğu için çünki cildimizin altı uyuyan kıl kökleriyle kaplı çok güçlü ışın verildiğindd bu kökler uyanır olmayan yerlerden kıllar çıkar.O yüzden alexle yüzünüzü taratmayın birdaha.En son bittiği zaman seanslar tek tük kalanlar iğneliyle toparlanır.Hepsine iğneli yaptıramazsınız çok canınız yanar.Ayrıca profesyonel bir el tarafından yapılmazsa iz kalabilir umarım anlatabilmişimdir

peki ipl serisinden cihaz ne icin gerekli? ikisini kombin yapmanin nedenini merak ettim nasi bi etki oluyo acaba:) bide ikisini birarada yapan yer bulmam zor bir seans biyerde bir seans biyerde seklinde mi yaptirsam ne kadar sure gectikten sonra yaptirmam gerekir acaba?
cevabiniz icin simdiden tesekkur ederim:)

Ipl ince tüyleri gören bir cihaz kol ve yüz bölgesindeki kılların yapısı bacaklarımıza göre daha ince ve açık renklidir.Tek cihazla bitmez yani kalın ve siyah köklü kıllardan daha zordur.Yani çift cihaz çalışırız hep bu şekilde çalışan çok yer var.Bence bu bilgiler doğrultusunda sorun merkezlere iyi bir yer bulup paket almanız daha mantıklı.

Yani mesela çenemizde çıkan kıllara bakın birde favoriden çıkanlara farklıdır birbirinden yalnız şöyle bir durum var bazı kadınlarda gerçekten hormon bozukluklarına bağlı sakalımsı yani sert ve koyu renkli kıllar çıkar hani iple depilasyon yapılır yada sirle ama ciltin altından yinede kıl kökleri gözükür.Böyle durumlarda tek cihazla çalışılabilir.Onda da zaten hormonal bir sıkıntı varsa yine sonuç alınmaz yapılan işlem depilasyon olur.Hormonal sıkıntı giderilmedikçe sonuç alınamaz.Tabii şuan da ezbere konuşuyorum görmediğim için yüzünüzü kaba taslak bilgi veriyorum.

Çok teşekkür ederim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…