Lazer epilasyon kafa karışıklığı

Açıkçası benimle bugün pek ilgilenmediler galiba görmüyor dedim evet dedi kız 1 sefer attı olduğu gibi yarım bıraktı daha önce böyle yarım yamalak gelmemiştim hiç eve o kadar da para ödüyoruz ucuz bişey de değil bende o an bişey söyleyemedim eve gelince aklım başıma geldi görmüyor atış yaparsam daha kötü olur ne dmek doğru mu sizce? Bir seansım faha kaldı paketimden bu sefer herşeyi sorucam aklıma takılan biri diyor jilet yapma sakın biri diyor jilet yap kalınlaştıkça lazer daha iyi görür daha çok azalır beynim döndü
Jilet eski haline geri getirir bende o tüğler için su erkek lerin saçı için kullanılan traş makinaları varya onlarla kısaltma yapılıyor diye duydum

merhabalar güzel bayanlar

Lazer epilasyona gidiyorum 7. Seansı bitirdim ama düzenli gidemedim ilk seanslardada çok canım yandı düşük atışlarla başladım

Şimdi şöyle bir sorunum var koltuk altında ve genital bölgede , genital bölgenin alt kısmında tüylerim çoğaldı. Fakat eskisinden çok ince ve zayıflar ama ele geliyor rahatsız edici.

Bu zayıf tüyleri lazer görmemeye başladı bana diyorlar ki bu tüylere atış yapmayalım yoksa daha kötü olucak çoğalıcak jilet ağda da yapmayın bozarsınız kökünü diyorlar iyice kafam karıştı lazere niye gittik o zaman yarım yamalak kaldım

Ben napıcam? Bilgisi olan bşımdan geçen varsa bilgilendirir se çok sevinirim
Demekki alet yeterli deyil killari gormuyorsa.yeni aletler cikti beyaz kili bile goruyor bi arastir bulursan oyle devam et baska lazer yerine gitmelisin.Soylenilen sacma.bende de alt bolgede az bir sey kaldi amma su an gidemiyorum biraz ara verdim.bitecek diye bir sey yok amma azalacak merak etme.bu arada jiletle ala bilirsin amma kokten cikartacak bir sey uygulama her sey yeniden baslar yoksa

Kesin çözüm yok derken cnm yani avuçiçi gibi olmuyor çünkü orası mukoza normal deri değil ve genelde nemli olduğundan tektük kalıyor seni rahatsız etmez yani hani toplasan 15 yada 20 tel orda burda çıkıyor epilasyonu kendin yaparsın ağda tercih ediyorum ben ama sakız bile olur zaten çok güçsüz tüy şeklinde kıllar kalıyor.İğneliye gelince ben hiçbir hastaya genitale iğneli yapmadım.Kendimede yaptırmadım çok acılı olur o bölgede yüz de bile dayanması zor oluyor anestezik krem kullanıyoruz.Mesela kendimden örnek vereyim hamile kaldığımdan beri 2 defa genitalimi aldım oda sakızla cımbızda olur 6.ayıma girdim şuan tertemiz üst bölgede zaten bitiyor
Merhaba. Konu ile ilgili bilgisi olan birini bulduğuma sevindim.
Benim kesinlikle artık lazer epilasyon yaptırmam gerek özellikle bikini ve genitalde. Bu kaçıncı cerrahi müdahale bıktım artık.

sizden bilgi almak isterim.
Çenemde dikiş var benim baya küçük ama üstünde kıllar çıkıyor tek tük bunları cımbızla alıyorum.
Birde yine çene min yanak tarafı yani yan gıdıkta 4 5 tane benden vazgeçmeyen kıl var. Onları kesiyorum.
Göğüs ucumda ucun etrafındada siyah birkaç kıl var onları da kesiyorum. Yani bu vahsettiklerim öyle yoğun değil ama kurtulmak istiyorum.

Hormon sorunum yok. Ergen zamanlarda bir doktorun sivilce için verdiği ilaç kullanımı sonrası çıktı bunlar.

Yüze uygulanan lazer diğer uyuyan kıl köklerini de uyandırır diye duydum. Göğüs ucu ve bu çene gıdık için iğneli epilasyon mu kullansam.

Merhaba. Konu ile ilgili bilgisi olan birini bulduğuma sevindim.
Benim kesinlikle artık lazer epilasyon yaptırmam gerek özellikle bikini ve genitalde. Bu kaçıncı cerrahi müdahale bıktım artık.

sizden bilgi almak isterim.
Çenemde dikiş var benim baya küçük ama üstünde kıllar çıkıyor tek tük bunları cımbızla alıyorum.
Birde yine çene min yanak tarafı yani yan gıdıkta 4 5 tane benden vazgeçmeyen kıl var. Onları kesiyorum.
Göğüs ucumda ucun etrafındada siyah birkaç kıl var onları da kesiyorum. Yani bu vahsettiklerim öyle yoğun değil ama kurtulmak istiyorum.

Hormon sorunum yok. Ergen zamanlarda bir doktorun sivilce için verdiği ilaç kullanımı sonrası çıktı bunlar.

Yüze uygulanan lazer diğer uyuyan kıl köklerini de uyandırır diye duydum. Göğüs ucu ve bu çene gıdık için iğneli epilasyon mu kullansam.
Cnm tek tükse eğer iğneli uygun olur ama lazer derlerse tek tek atış yapmalarını istersin ama tek tük diyosun o yüzden iğneli yaptır bu arada cımbızla çekmektense kesmen daha doğru iyi yapmışsın dikiş izinin derinliğine bağlı belki oraya lazer yapılabilir görmeden net birşey söyleyemem ama dediğim gibi lazerde olursa tek tek sadece tüylere atış yaptır birde lazer olursa alex olmasın sakın diod yada ıpl kullanan bir yer bul cnm

BEN
O ince tüylere en son en yüksekte atış yaptılar bana ve 12 seans gittim
Noldu dersin bikaç ay sonra ince ama eskisi gibi çıktılar hiç bi işe yaramadı epilasyona gittiğim
Bi bacakta %80 falan azalma var gerisi çıktı
Philips lumea aldım kendim yapıyorum
Slm ben de ankarada gıdıyorum suanda 6 seansm bıttı 15 gundebırgııtm koltuk altm yok denck kadar azaldı genitalde ust kısımda kalmadı bakklarmda tek tuk var kolumda yok gıbı gıttn yer ve kulnılsn mark onemlı bırde adet donemıne yakınken acı cok oluo adetın bıtınce 1 hafta sona gıtmen lazım ben hıbrıt utuleme lazer gıttm sen hangı marka epıladyon altlerı ben ensobçn 11 koltuk altma gıttm ama hamıle kalmk ıstyor

Slm ben de ankarada gıdıyorum suanda 6 seansm bıttı 15 gundebırgııtm koltuk altm yok denck kadar azaldı genitalde ust kısımda kalmadı bakklarmda tek tuk var kolumda yok gıbı gıttn yer ve kulnılsn mark onemlı bırde adet donemıne yakınken acı cok oluo adetın bıtınce 1 hafta sona gıtmen lazım ben hıbrıt utuleme lazer gıttm sen hangı marka epıladyon altlerı ben ensobçn 11 koltuk altma gıttm ama hamıle kalmk ıstyor
Epilasyon aletinin markasını bilmiyorum muhtemelen dandikti sen şu yeni çıkan ütülemeye gittin demek sonucu merak ettim bakalım çıkcakmı bidaha sende:)

Epilasyon aletinin markasını bilmiyorum muhtemelen dandikti sen şu yeni çıkan ütülemeye gittin demek sonucu merak ettim bakalım çıkcakmı bidaha sende:)
eyer ank otryossn yerını derm 7 sean bıgundu gtmedım konustk yumrtlma donmındyem dıe onlrds gelme dedı bı dakı ay solerm sana ara verdm bklm nekdr cıkar fıyat uygun

eyer ank otryossn yerını derm 7 sean bıgundu gtmedım konustk yumrtlma donmındyem dıe onlrds gelme dedı bı dakı ay solerm sana ara verdm bklm nekdr cıkar fıyat uygun
ankaraya 2 saatlik yerdeyim olabilir dicem ama olamaz galiba çocuk düşünüyorum:KK70:
sen çocuktan önce bitir işini

Cnm tek tükse eğer iğneli uygun olur ama lazer derlerse tek tek atış yapmalarını istersin ama tek tük diyosun o yüzden iğneli yaptır bu arada cımbızla çekmektense kesmen daha doğru iyi yapmışsın dikiş izinin derinliğine bağlı belki oraya lazer yapılabilir görmeden net birşey söyleyemem ama dediğim gibi lazerde olursa tek tek sadece tüylere atış yaptır birde lazer olursa alex olmasın sakın diod yada ıpl kullanan bir yer bul cnm
Sadece yazdığım yerler içinmi diod veya ipl yoksa tüm vücut içinmi.

Bende ole dıyodumda baklm hibrit lazaer yda ıdıod lazaer gut nerdesın sehır olrk
karabük
bilmiyorum valla bu lazer işi beni hüsrana uğrattı dediğim gibi philips lumea yla evde yapıyorum rahatım şimdilik

Sadece yazdığım yerler içinmi diod veya ipl yoksa tüm vücut içinmi. Tüm vücut için de mi alex daha iyi.
Canım yazdığın yerler için iğneli ama hani dikiş var dedinya oraya belki iğneli olmaz görmeden aslında bişey diyemem ama oradaki derinin durumuna bağlı lazerle tek tek atış yapılabilir.Alex yüz bölgesine kesinlikle uygulanmamalı.Vücut içinde eğer beyaz tenli ve siyah tüylüysen güzel sonuç alırsın ama buğday yada bronz veya esmersen diod ütüleme iyi sonuç verir Alex koyu tende leke yapar yanık riskide yüksektir

karabük
bilmiyorum valla bu lazer işi beni hüsrana uğrattı dediğim gibi philips lumea yla evde yapıyorum rahatım şimdilik
Evdeki cok etklı olmuo dıyolr dur bn arasrrm sana karbbukte ne var ne yok donrm hmn yarı lazsun sende xd bende rızelym aslnde

Canım yazdığın yerler için iğneli ama hani dikiş var dedinya oraya belki iğneli olmaz görmeden aslında bişey diyemem ama oradaki derinin durumuna bağlı lazerle tek tek atış yapılabilir.Alex yüz bölgesine kesinlikle uygulanmamalı.Vücut içinde eğer beyaz tenli ve siyah tüylüysen güzel sonuç alırsın ama buğday yada bronz veya esmersen diod ütüleme iyi sonuç verir Alex koyu tende leke yapar yanık riskide yüksektir
Ben hıbrt gıdyorum o nasıl yuze yaptrn var gtm yerde

Evdeki cok etklı olmuo dıyolr dur bn arasrrm sana karbbukte ne var ne yok donrm hmn yarı lazsun sende xd bende rızelym aslnde
Buraymı gıttn karrbukte senMedies Klinik Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Karabükspor Feridun Tankut Spor kompleksi çamlık camii karşısında – Şirinevler / Karabük
Telefon: 0370 424 16 15
E-mail: info@mediesclinic.com
Web Site: mediesclinic.com

X