LAZER EPİLASYON HAKKİNDA BİLGİ VE YARDİMA İHTİYACİM VAR

Kevser06 Kevser06 bak abla yukarıda yer alan 3 hesapta aynı kişi kuvvetli muhtemel merkezin çalışanları, özetle yazdıkları tamamen palavra. Bu sebeple gitmek istiyorsan iki kez düşün derim.
Ben lazer icin mehmet akgunun klinigine basladim.İgneli icin bi kuafore basladim hemde dksi 2 tl ilk seans bitti yara bere yok.Beni uyarmaniz cok hosuma gitti site size emanet bence herkesi dusunuyorsunuz sonsuz tesekkurler.Dedikleri yerle alakam olmadigi bariz acik.Reklam yapan kendini acik ediyor okuyarak anliyoruz.

Ben ve ailem inci güzellik çok fazla işlem yaptırdım memnunum kaliteli hijyenik ama çok garip temiz iş yapması insanları niye bu kadar üzmüş anlamadım bayağı rakibi var belli 😀Etmiş insanlar özelden yanıt vermeler asıl reklam yapanlar onu kötülemiş özelden millete numra vermeye geçmiş bazıları demeki çifte muamele var Birileri memnuniyeti yazmış ona reklam demişler başka yerlerinde ismi yazılmış onlara dememişler çok temiz hijyenik gitmek isterseniz gidebilirsiniz randevu zor alınıyor tavsiye ederim iyiyinin en iyisi herkesin Allah gönlüne göre versin ☺️☺️☺️

Cilt bakımını ve leke bakımı yaptırıyorum gayette memnunum inci güzellik Konya gerekten profesyonel tavsiye ederim kibar anlayışlı bir işeyeri kendisi sağlıkçı Hayriye hanımın para odaklıda değil zaten anlarsınız başka yerde Hayriye hanımla tanışmadan önce başka yere lazer yaptırdım hemen beni seansa bile almadı cildin normele dönsün bakalım dedi burda önerdikkerini gördüm sevindim demekki doğru yerdeyim teşekkür ederim tavsiye edenlere

X