LAZER EPİLASYON HAKKİNDA BİLGİ VE YARDİMA İHTİYACİM VAR

Merhaba arkadaşlar ben yıllarca İzmir'e lazer epilasyon yaptırdım cihaz alexdra lazer di hem hastaneye hemde orada çok ünlü olan bir güzellik merkezine yaptırdım konyaya yerleşmek için geldim hepsi hiç yapılmamış gibi fazlasıyla çıktı çok üzüldüm sonra bir adliye personeli olan arkadaşım bunda bir buçuk yıl önce bir merkeze lazer epilasyon yaptırmış sonra incelenlere igneli epilasyon yapmışlar ve bir buçuk senedir hiç bir şekilde çıkmamış benim bu halimi görünce oraya gittik bayan benim tüyleri görünce sokk oldu hiç yapılmamış gibiydi şimdi inci lazer epilasyon ve igneli epilasyon merkezi oraya gidiyorum ve o tüylerden 7 seansta kurtuldum çok şükür çıkmıyor ama daha önce hiç bir yerde hormon testi falan istemediler bayan hepsini istedi sistemli bir şekilde uydu ve ben oraya gelip gittikçe herkesi gördüm ve herkes memnun ayrılıyor ve herkes çok memnun yeni bir cihaz getirmişler sarı tüyleri bile görüyor beyazlara igneli epilasyon yapıyoruz ama bayanin kendisi girmesini isteyin çünkü daha önce elaman girenlerden sorun oluyor bayan hem igneli epilasyon hemde lazer epilasyon çok güzel ince ince yapıyor işin hakkını veriyor çoğunluk kendisi giriyor İstanbulda yurt dışından müşterileri çok oturun gelene gidene bakın konuşun çok fazla memnun müşteri var bayan doğal zaten hormon testi çok istiyor ve ne yiyeceksiniz ne içeceksin onu bile düzenliyor ben ve arkadaşlarım çok memnun çünkü tedavi yöntemi gibi yapıyor bundan dolayı bir borç biliyorum öyle ince düşünen ilk defa denk geldim ve tavsiye ederim inşallah sizde memnun kalırsınız zor randevu aldım cilt bakımı için 15 tatil boyunca şehir dışı öğretmen ve öğrenci kızlar dolayı dolu isterseniz tavsiye ederim özelden numarasını veririm inci guzellik merkezine nene hatunda :KK200::KK200::KK200::KK200:
fiyat arastirmasindayim simdi yani tuhaf tum bacak gitmek istiyorum sadece lazere amaa fiyatlar tum vucut daha uygun tum vucut gitmek istemiyorm

Cunku ben cok arastirdim banada tuy yogunlguna gore fiyat veriyor ve tek bacak yaptiranda vardir eminim bayan kendisi girince harika yapiyor tavsiye ederim tel ozelden atayim karta bakiyim inci guzellik merkezi adi kule site civarinda

Ozelden yazdim insallah memnunn kalirsiniz ben ve arkadaslarim memnun kaldi inci guzellik ve lazer epilasyondan bayan yapsin sadece ona dikkat edin bayan harika ve inceleyerek yapiyor artik elamani girdirmiyor insallah randevu alirsiniz tez zamanda biter insallah

Merhaba arkadaslar ben lazer epilasyon yaptirmistum izmirde ancak konyaya yerlestim ve alexdra yapinca tamamen cikti .bitti sanmisim arkadaslarim var adliyede calisan onlarin tavsiyesi ile gittim inci guzellik merkezi var nenehatunda orda yaptirdim ve tamamen bitti .insallah ve arkadaslarimda memnun kaldigi icin gittim gercekten dedikleri gibi oldu daha onceden alexdra artirdigi tuyler bittigi gibi derimi putur putur birakmisti simdi ise piril piril kaldi eczaci oldugum icin cokk arastirdim baska yerlerden gelen fazlasiyla var orada onlara bakin inceleyin farki gorup isterseniz baslayin ben cok memnun kaldim konyada inci guzellikten sahibide kendisi yapiyor oda benim gibi saglik sektorunde calismis o yuzden cok ilgili ten yapiniza gore yapiyor tavsiye ederim insallah sizde sonuc alirsiniz su anda izmirdeki arkadaslarimda gidiyor oraya onlarda memnun kaldi

Ben cok sukur kurtuldum ama burda isim yazinca reklam demisler gittigim yerin reklama ihtiyaci yok bende bir adliye personeli arkadasim onerdi gittim yillarca baska yerlerde artmisti cok memnunum hepinize tavsiye ederim isim yazmiyorum herkes yazmis diye yazdim tez zamanda kurtulun diye yazmistim benim size onerimi reklam saymislar isterseniz ozelden cavaplarim

Nuran hnm cok haklisiniz siz isim vermisiniz size yazmamislar reklam yorumunu cok bende cok memnun kaldim

Bende bırdaki yorumları görerek inci güzellik lazer epilasyon ve iğneliye başladım çok iyi gidiyor sadece bayanlara özel olması bide aynı kişinin girmesi beni memnun etti adanadan gelin başı yaptırmak için geldim burdan yorumları görünce başladım gayet iyi temiz hijyenik tavsiye ederim her işlem var kaşımı kaş kontör yaptırdım ayrıca tavsiye ederim nenehatun parkında instegramdan bulmuştum önce bende buradaki yorumlar ile iyikide gitmişim diyorum sağolun arkadaşlar

Bende bırdaki yorumları görerek inci güzellik lazer epilasyon ve iğneliye başladım çok iyi gidiyor sadece bayanlara özel olması bide aynı kişinin girmesi beni memnun etti adanadan gelin başı yaptırmak için geldim burdan yorumları görünce başladım gayet iyi temiz hijyenik tavsiye ederim her işlem var kaşımı kaş kontör yaptırdım ayrıca tavsiye ederim nenehatun parkında instegramdan bulmuştum önce bende buradaki yorumlar ile iyikide gitmişim diyorum sağolun arkadaşlar
Nerde bu inci guzellik?

Dk si ne kadar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende inci güzelliği burdaki arkadaşlara güvenip gittim daha önce lazer epilasyon yaptırmıştım hepsi olduğu gibi çıktı beni hormon testi için gönderdiler sonrada işleme başladık ben lazer ve cilt bakımı için gelmiştim ama şu an gelin başı randevusu aldım ve kaş kontür de kıl tekniği mükemmel oldu 🥰👍 iğneli epilasyon yüzüme uygulama yaptırdım şu an çok memnunum kaşımda mükemmel oldu cilt bakımına başlıycaz şimdi herkese bende tavsiye ediyorum hijyen ve ilgi mükemmel her sorduğumda cevap aldım teşekkür ediyorum

Arkadaşlar ben çok araştırdım ama guzellik salonları hastanelerde anlaşıyormuş bu sebepten alexdra cihaz sarı tuye uygulanırsa artıyor eczacı yum normalde cihazlari da araştırdım aman alexdra yüz bölgesine dedirtmeyin şimdi 6 aydır inci güzelliğe gidiyorum cihazı sarı tüyleri görüyor sırf bayan için çalıştıkları için cihaz harika hemen dökülüyor çok açık renklere uygun görülürse igneli epilasyon yapılıyor ve çok güzel gidiyor arkadaşım inci guzellik merkezinde başladı bitti 8 seans dediler tüm vücudu bitti daha önce elemanları giriyormuş elemanlardan memnun kalmamışlar artık bayan kendi işlem yapıyor kendisinin birebir yaptıkları çıkmadığı gibi yurt dışından müşterileri gördüm cihaz esmer tende bile harika sonuç veriyor kendim gittim iki 3 kere gelenlerle görüştüm bana sadece kendisi giriyor kendisi girmesi için ısrar edin igneli epilasyon uda harika annem beyazlar full bitti igneli epilasyon da ve bir tane iz kalmadı gelen bayanlar memnun ayrılıyor en önemlisi o bu isyerlerinde çok elaman değişiyor el değişmesin diye artık kendi giriyor ve kendisinin yapmasını isteyin memnun kalırsınız emin olun bekleyin sıra çokk oluyor tavsiye ederim :KK200::KK200::KK200:
Çok teşekkür ediyorum bende inci güzellik burdaki yorumlara güvenerek gittim iyiki gitmişim ilgi alaka ve sonuç harika oldu kaşıma kıl tekniği kaş kontör yaptırdım doğal oldu bide cilt bakımı yaptırdım diğer işlemlerede başlamayı düşünüyorum herkese tavsiye ederim Hayriye hanımın sağlıkçı olması bana dahada güven verdi çok teşekkür ederim Hayriye hanımcım sağolun 🌟

Bende inci güzelliği burdaki arkadaşlara güvenip gittim daha önce lazer epilasyon yaptırmıştım hepsi olduğu gibi çıktı beni hormon testi için gönderdiler sonrada işleme başladık ben lazer ve cilt bakımı için gelmiştim ama şu an gelin başı randevusu aldım ve kaş kontür de kıl tekniği mükemmel oldu 🥰👍 iğneli epilasyon yüzüme uygulama yaptırdım şu an çok memnunum kaşımda mükemmel oldu cilt bakımına başlıycaz şimdi herkese bende tavsiye ediyorum hijyen ve ilgi mükemmel her sorduğumda cevap aldım teşekkür ediyorum
Çok teşekkür ederim sizede gercekten temiz hijyenik ve sadece bayanlara özel olması kendinizi emin ellerde hissettim sağolun inci güzellik salonu tavsiye ederim

Bende adanadan takip ediyordum konya inci güzelliği gelinbaşımı yaptırmak için gittim oraya ama her işlemi yaptırdım kalıcı kaş kontör kalıcı eyeliner iğnesiz dudak dolgusu porselen makyaj ipek kirpik hepsi harika oldu tavsiye ederim nenehatun parkında kule siteye yakın inci güzellik kesinlikle memnun kalırsınız sadece hanımlar için olmasındaha rahat ettirdi

Çok teşekkür ediyorum bende inci güzellik burdaki yorumlara güvenerek gittim iyiki gitmişim ilgi alaka ve sonuç harika oldu kaşıma kıl tekniği kaş kontör yaptırdım doğal oldu bide cilt bakımı yaptırdım diğer işlemlerede başlamayı düşünüyorum herkese tavsiye ederim Hayriye hanımın sağlıkçı olması bana dahada güven verdi çok teşekkür ederim Hayriye hanımcım sağolun 🌟

Kevser06 Kevser06 bak abla yukarıda yer alan 3 hesapta aynı kişi kuvvetli muhtemel merkezin çalışanları, özetle yazdıkları tamamen palavra. Bu sebeple gitmek istiyorsan iki kez düşün derim.

X