Lay Lay Lom HAMİLEYİM ..!

valla biyerlerde okudum gibi ama bi yanlışlık oldu galiba kusura bakma: bakarsın hamişsindir. allah mı söyletti ne?

valla canım inş yaa bende diyecektim allah söyletti galiba die hem aşılama yapıcaz bizde bu ilaçlara başladım inş hamiş olurmu canım dua et bana olurmu öptüm inş sorunsuz geçirirsin hamişliğini

valla canım inş yaa bende diyecektim allah söyletti galiba die hem aşılama yapıcaz bizde bu ilaçlara başladım inş hamiş olurmu canım dua et bana olurmu öptüm inş sorunsuz geçirirsin hamişliğini

amin canım, diline sağlık. tüm dualarım seninle.

canım hayırlı olsun inşallah, ailece çok uzun senelr sağlıkla beraber olun inşallah.
meleğin kucağında hoplasın zıplasın.. :))

darısı isteyen herkesin başına olsun, amiiinnn... :)

ben de böyle bir şirin haber verme töreni istemiştim hep eşim için... bişeyler hazırlayacaktım, meleğimin ağzından not falan yazacaktım...
ama olmadı :)
sabaın köründe yapınca testi her zamanki gibi, nasılsa negatif çıkar heralde diye.. :) babacık da benimle beraber bekledi çubuğun başında :) çift çizgiyi de beraber gördük böylece :)

tebrik ederim canım Allah sağsağlim kucağımıza almayı nasip etsin miniklerimizi
bende süpriz yapmıştım eşime daha bi tatlı oluyo
çünkü her tek çizgiyi gördüğünde kahroluyodu
bende ondan gizli yapıyodum
şükür ki bende 7.haftaya giriyorum
sorunsuz bi 9 ay geçirmemiz dileğiyle tatlım

hayırlı olsun canım
çok hoş bir süprizz aklımın bir köşesine not ettim
bir gün bende bu süprizi yaparım inşallah

teşekkür ederim canım. sağlıklı olsunlar da sürprizler, hediyeler ayrıntı..!

çok şükür beklemedik biz. (2. ayda oldu) allah kimseye aratmasın. herkesin gönlüne göre versin. sen de sağlıkla al bebeğini kucağına subat annesi :CüvCüv:

sağol canım.

hayırlı olsun canım
çok hoş bir süprizz aklımın bir köşesine not ettim
bir gün bende bu süprizi yaparım inşallah

inşallah. allah gönlüne göre versin

Ben de hamileyim hala inanamıyorum. Benimde 11+3 haziran adet olmam gerekiyordu ben 9 haziranda kan testi yaptırdım ve 92.03 değeri ile hamile old. anladım.Ama çok hissetmiştim.Ertesi gün hemen doktora gittim çok gazım var dr rahmimi bile göremedi. Haftaya tekrar gel dedi çok heyecanlıyım ve sabırsızım

rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinn
darısı isteyenlerin başına ihşalahhhhh

allah isteyen herkese nasip etsin canım sağlıkla kucağına alırrdın inşllh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…