Lapioblasti ameliyatım

Raki1980

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2020
19
2
29
Herkese merhaba arkadaşlar Ameliyat hikayemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Eminim ki benim gibi korkuları yada bu konuda kaygıları olan çok fazla genç kız var. Ama konu özel bölgeler olunca gerek aile olsun, gerek çevre her zaman 2 plana atıp gizliyebiliyoruz, utanıyoruz, çekiniyoruz, buda bize piskolejikmen bir baskı yapıyor. Küçüklüğümden beri iç dudaklarimin fazlaliğindan şikayetçiydim. Piskolejimi acayip bozardı ama ne anneme nede yakın arkadaşlarıma açabiliyordum. Hiç cinsel birlikteliğimde olmadi her zaman utanmisimdir görüntüden dolayı. Bu sebepten 25 yasima kadar bekledim. Daha sonra internette araştırmalar yaptım bir çok doktoru araştırdım ama bir türlü içime sinmedi. Bu arada ben dr. Hasta yorumlarına çok önem veririm, 1 tane kötü yorum olsa gitmem. Kadinlar ve kızlar soruyor sitesinde Yeşim hanıma denk geldim. Gerek guleryuzlulugu gerek uzmanligi olsun beni çok etkiledi. Takıp etmeye başladım yorumları okudum. Hakkinda 1 tane bile şikayet yoktu ve hastalari çok memnun kalmıştı. Bende ilk etapta instagram üzerinden iletişim kurdum. Hemde defalarca hiç sıkılmadan tek tek ayrıntılı cevapladı. Bu benim çok hoşuma gitti çünkü daha muayene etmeden bu kadar ilgiliyse bir hekim, isini ne kadar sevdigini ve önemsediğini gosterir. Kararimi verdim cesaretimi toplayip dun bu ameliyata girdim. Ve şuan sis olmasina rağmen görüntüsü çok güzel. Ayrıca genital bölgemde kararmada vardi. Beyazlatma işlemide yaptırdım. Gerek asistanı hülya hanım. Gerek doktorum yeşim hanım olsun, bir anne, bir abla, sıcaklığında ilgilendiler. Ameliyattan önce ve sonrasında bebek gibi baktılar bana. Allah razı olsun onlardan bu şekilde en büyük korkumu ve piskolejimi bozan şeyi yenmiş oldum. Bu yorumu okuyan tüm arkadaşlara tavsiyem, utanmayın ve cekinmeyin, bu genetik olabileceği gibi zamanla deformasyona uğrayan bir sorunda olabilir. Bence kendinizi kötü hissettirip mutsuz olacağınıza cesaretinizi toplayip mutlu sonu yakalayın arkadaşlar inanin pişman olmassiniz Ayrica internette yapılan yorumlara aldırmayın. Çünkü bazı kişiler korkunç bir ameliyatmis gibi gösteriyor, yada yanlış ameliyattan kaynaklı, benim hicbir sorunum olmadı. Rahatca tuvalete de gidiyorum, ayakta da yuruyebiliyorum sadece dikkat etmeniz gerek pansuman ve hijyeni bunun dışında sıkıntı yok arkadaşlar bilginiz olsun...

Yeşim soyadı ne

merhabalar sizde iyileşme kaç gün sürdü ve beyazlatma işlemi nasıl yapılıyor acaba merak ettim ben ameliyat olalı beş gün oldu

P
merhabalar sizde iyileşme kaç gün sürdü ve beyazlatma işlemi nasıl yapılıyor acaba merak ettim ben ameliyat olalı beş gün oldu
Öncelikle çok geçmiş olsun. Ben 1 hafta boyunca çok dikkat ettim sürekli pansuman yaptım ve bol bol dinlendim. Şuan için şişliklerim baya bir indi ağrım sizim yok istediğim kıyafetleri giyip rahatca duş alıyorum. Ama bir miktar daha şişlik var ona rağmen görüntü istediğim gibi sıkıntı yok. Beyazlatmada lazerle yapıldı ilk yanma hissi oluyor 15 20 Dakika sonra ki günlerde simsiyah oluyor. Ve bir kaç gün sonra kabuk baglayip soyuluyor. Tabi bu kararmanin çokluğuna gore değişiyor ben 1 seans daha gidicem şuan gayet ıyi çok siyah olanlar sanırım 1 kaç seans gidiyor

benimde iç dudaklarda biraz şişlik ve hassasiyet var dikişlerde biraz gıdıklanma ve kaşıntımsı bişeyler oluyor sanırım iyileşme habercisi inşallah sonuç güzel olur

benimde iç dudaklarda biraz şişlik ve hassasiyet var dikişlerde biraz gıdıklanma ve kaşıntımsı bişeyler oluyor sanırım iyileşme habercisi inşallah sonuç güzel olur
Inşallah canım hiç takma kafana henüz çok yeni bendede kaşıntı oldu hemde acayip yerimde duramıyordum masaj yapar sekilde nazikce kaşıdım hiç sorun olmadı duşa başlayınca geçti zaten o şu deymemesinden kaynaklı bence

karın germe ameliyatı olan varmı? 2 çocuktan sonra karnım çok kötü sarktı çok mutsuzum. Yaptırmak istiyorum ama çok korkuyorum. Ankarada bildiğiniz iyi bir doktor varmı?

evlimisiniz

karın germe ameliyatı olan varmı? 2 çocuktan sonra karnım çok kötü sarktı çok mutsuzum. Yaptırmak istiyorum ama çok korkuyorum. Ankarada bildiğiniz iyi bir doktor varmı?
Ankara değilde gözüm kapalı onerebiliceğim çok kıymetli bir hocam var. Prof.dr. kemal uğurlu plastik cerrah. Ama istanbulda kendisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…