laluz yaptım :=((

WomenLove

bir Aşk Krallığı
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2007
24.020
122
laluzcuğum şimdi eve geldim yaptım testi negatif çıktı ....senağlama
şimdi şu belimin ağrısını ve kasıkalrımın ağrısının nedenini araştırmalıyım offfff yaaa dok.gitmek istemiyorum ben .............
snein güsel haberlerini bekliyorum cnm

canım aynı benimde negatif yaaaa acaba biz sabahmı yapsak bu işi anlamadımki bilen yokmu bunu

canım aynı benimde negatif yaaaa acaba biz sabahmı yapsak bu işi anlamadımki bilen yokmu bunu

valla cnm sabah da olsa aksmada olsa aynı yanlız benim belimde kasıklarımda
göğüslerimde çok ağrıyo yarın anneme gideceğim çarşamba günü dok.gideceğim
eşimde git iyi değil diyor gerçektende benim ağrımazdı çarşamba gittiğimde ne olduğunu söylerim cnm ...bence seninde aynı ise şikayetlerin git dok. cnm ne olur ne olmaz ben intihaptan şüpeleniyorum eğer öyleyse hemen tedavi olayım yoksa bu ay boşa geçecek kafamçokkarıştı

Canım kendine çok sıkıntı yapıyosun. Stresten uzak kalmalısın bebek istiyorsan.
Anladığım kadarıyla herhangi bir sorun yok bebeğinin olmması için, biraz sabır sadece... Hem yaşında çok genç henüz, inşallah en yakın zamanda hamiş olursun canım, Allah gönlüne göre versin.

canım bende kasık ve bel ağrısıyla doktora gittim.önce kabızlıktandır dedi ilaç içtim bi hafta ama geçmedi tekrar gittim.bu sefer bi idrar testi yapmak aklına geldi ve sonuç idrar yolu enfeksiyonu.aynen adet ağrısı gibi kasıklara vuruyor.bende korktum üreme organlarında bi sorun var diye ama bunada şükür diyorum.sakın ihmal etme canım hiç zaman kaybetmeden doktora git derim.bu ağrılar kendiliğinden geçmiyor çünkü.

canım bende kasık ve bel ağrısıyla doktora gittim.önce kabızlıktandır dedi ilaç içtim bi hafta ama geçmedi tekrar gittim.bu sefer bi idrar testi yapmak aklına geldi ve sonuç idrar yolu enfeksiyonu.aynen adet ağrısı gibi kasıklara vuruyor.bende korktum üreme organlarında bi sorun var diye ama bunada şükür diyorum.sakın ihmal etme canım hiç zaman kaybetmeden doktora git derim.bu ağrılar kendiliğinden geçmiyor çünkü.

cnm sorma ya kabız değilim allahdan kadındoğum uzmanına gideceğim
sen hangi doktora gittin?

canım bende kadın doğuma gitmiştim rahimde yada yumurtalıklarda sorun vardır diye zaten o yönlendirir seni.ama zaman kaybetme canım sağlık bu.

teşekkür ederim cnm yarın kısmetse gideceğim ama bugün daha iyiyim daha henüz kasıkalrım felan ağrımadı

X