Bebek Beslenmesi Laktoz intoleransı mı? inek sütü alerjsi mi?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

sekerdelisi

So I am so different...
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2009
1.038
7
Arkadaşlar merhaba kızımda doğduktan sonra yüzünde döküntüler çıktı kakası yeşil, mukuslu ve ishaldi. ne beni emiyordu ne de mamayı aldı. son ayda hiç kilo almadı. bir doktora gittik inek sütü alerjisi var dedi başka birine gittik laktoz intoleransı var dedi. ama hiç bir test yapılmadı. bebeğinde bu tür alerji olan anneler tahlil yapıldı mı size? yapıldıyda kandan mı yoksa kakadan mı baktılar? kan alacaklar diye korkumdan doktora gidemez oldum ama kesin ne olduğunu da öğrenmek istiyorum yardımcı olun lütfen...

Oncelikle gecmis olsun canim.benim bebegimde de laktoz intorelansi var.karninda guruldama,asiri gaz beslenme sonrasi tutan hickirik,mukuslu yesil kaka.Bizimki testle anlasildi.gaitada reduktan madde + cikti.laktoz imtorelansinda deride dokuntu ekzema vs olmaz.senin soyledikleron inek sutu alerjisine benziyor.2 hafta sut ve sut urunleri tuketme.peynr alti suyu sut tozu iceren hazir gidalar dahil.buskuvi vs.bebisinde duzelme oluyor mu.tabiki en kesin tani icin pediatrik gast.gitmen.eger ank oturuyorsan dr tavsiye edebiliim

X