Labrador kızım, Siyam oğlum

Oyuncak hoşuna gitti diyemiyorum, onunla oynatmamız için deliriyor adetasositososito birde hiç incitmiyor:bbo: sevdiği oyuncaklara asla zarar vermeme gibi bir özelliğimiz var
Ben onu yerimmmm sırnaşık şey
lulutun sevdiği oyuncaklara ne yaptığından hiç bahsetmeyeyim ben.. Bu Prensesin yanında rezil olmayalım.. :roflol:

kallis ya bayıldım ben bunlara..
ikisi de cok tatlı..
Allah bağışlasın kaydirigubbakcemile3

lulutun sevdiği oyuncaklara ne yaptığından hiç bahsetmeyeyim ben.. Bu Prensesin yanında rezil olmayalım.. :roflol:
Tahmin edebiliyorumyasakkelime .. Yırtığın bez kaplı oyuncaklara karşı bir hassasiyeti varzemuszemus.. Burada dikiş bölümünde arkadaşlara yardımcı olabilmek için bir poşetlik diktim bebek şeklinde, az sonra bölüme foto ekleyeceğim, Yırtık iki gündür peşimde dolanıp duruyorzemuszemus onun sanarak ve babamızda kızına hiç kıyamadığı için bebek dikmem için her türlü baskıyı uyguluyor... Ama görseniz kıyamazsınız, sanki alıp götürüp şevkatle oynayacakmış gibi bakışları, meraklı tavrı, heyecanlanmasıkaydirigubbakcemile3 sonunda bende kıyamadım ve onada dikmeye karar verdim, yakındaki gündem bu maddeyi içeriyr..opuyorumnanaktan

Bezoyuncakların yanında birde asla dokunmadığı eşyalar var tabiki, kitaplar, telefonlar kumandalar vs.. Bir kaç hafta önce salona girdim Yerde uzanmış ağzında kumanda ve ben şok oldum çünkü bu güne dek hiç yaptığı bir hareket değil, sen ne yapıyorsun demek istedim ama cümlemi bitiremeden Yırtık ağzından kumandayı tükürürcesine fırlatıp çoktan sokağa kaçtı bile...ılgi istediği anlarda böyle bir huy çıkarttı şu günlerde, ilgilenmeyen olursa gidip araştırıp o kişinin eşyasına zarar vermeye çalışıyor, benden oyun istedi bir kaç gün önce ama ben beklemesini söyledim alt kata indi bir tıkırtı bir hışırtı, el işi poşetimden dikiş ipini kaçırıp sokağa çıkartıyor ve kemirmeye çalışıyor, bu duruma çok dikkat eder oldum, eğer kızlaran ilgi bulamadığı an olursa doğru odaların gidip raf, dolap masa üzeri araştırılıp onların eşyaları ele geçirilmeye çalışılıyor..

kallis ya bayıldım ben bunlara..
ikisi de cok tatlı..
Allah bağışlasın kaydirigubbakcemile3
Canım çok teşekkür ederima.s... Amin canım amin:Saruboceq:

Son düzenleme:
canım maşallah çok tatlılar ne güzel hayatınız hep rengarenktir bunlarla hareket dolu geçiyordur günlerin canım

canım maşallah çok tatlılar ne güzel hayatınız hep rengarenktir bunlarla hareket dolu geçiyordur günlerin canım

Bu tahminine kesinlikle bir kocamannnn evet demek istiyorum canzicimopuyorumnanaktan ciddi ciddi hareketliyiz, renkliyiz:roflol: Ev dışında sosyal hayatı unuttuk o başkayerimseniben

Sonuncusuda geldi nihayet..

[megavideo]WH3P7Z8L6eb05d6ad6fc71c83448832478d84b3b[/megavideo]

Ajan Yırtık işbaşında.. :roflol:

Hedefe nasıl da ulaşıyor yavrum ya.. Kocaman bi' bravo onaaaaa

Yerim yerim yerim opuyorumnanaktan

Kumandayı fırlatıp kaçmasına da çok güldüm.. Tahminini doğrulamış.. O kalabalığa rağmen hala ilgi problemi varsa ne denir bilemedim, o da ayrı konu..

Bulut kendine ait olanlar dışında hiçbir şeye dokunmaz.. Sadece izin çıkana kadar başında nöbet tutar.. :roflol:

Bir şey hariç.. Çalışma odamın kapısını tam yerine oturtamışlar.. (bahane: duvar eğriymiş :roflol: ) Ben de açık tutabilmek adına kalınca katladığım bir kağıt parçası koyuyorum altına.. Bazen çıkıyor yerinden.. Çıkması demek yok olması demek.. Onu saniyede yok ediyor..
Bir bakıyorum yerde beyaz minik kağıt parçaları..İtinayla didiklenmiş..

Bez bebekli videoyu da sabırsızlıkla bekliyorum..
hihoyyyt

Ayrıca teşekkürler.. Yırtığıma ait video-foto gördüğümde içim kıpır kıpır oluyor.. Aşığım kıza, biliyorsun..

Kumandayı fırlatıp kaçmasına da çok güldüm.. Tahminini doğrulamış.. O kalabalığa rağmen hala ilgi problemi varsa ne denir bilemedim, o da ayrı konu..

Buna ne denildiğini hemen söyleyelim o zaman;

"Ailenin en ufak çocuğu moduna girmiş, fazla ilgiden şımarmış bir koca bebek sendromu" diye adlandırabilirim...kaydirigubbakcemile3 Milletin kedisi köpeği açlıktan kapı kapı dolaşırken bizimkisi "Bu akşam hangisi ile gezeceğim acaba?" yada "Bu gece kimin yatağına girip uyusam?" seçenekleriyle yaşıyor.. Bazen çocukların yatma saatinde merdivenlerde bir gürültü patırtı kopuyor:roflol: debelenme seslerine bağırışlar ekleniyor :bbo:
-Yırtık bu gece benimle yat nolurrrrrrrrrrkaydirigubbakcemile
Diye biten cümlenin ve yakarışın ardından Yırtığın merdivenlerden başkasının odasına kaçabilme çabalarını duyuyoruz ve ardından bir başkası odasından fırlayıp;
-Hayır yaaaa akşam seninle yattı bu gece bana gel Yırtık kaydirigubbakcemile
Diyerek zavallının kounu bacağını çekiştirme durumuna sokabiliyorlar olayı, aradada "Yataktan kız kaçırma" sahneleri görülebiliyor:roflol:.. Uykuya dalan kardeşin oda kapısı usulca açılır Yırtık fısıltı halinde bir kaç kelimeyle tavlanır alkisalkisalkis oda kapısı kapanırken içeri Spike atılır ve kaçılır:roflol:

Bu tür olaylarla çok sık karşılaşan Yırtık şımarmasın ne yapsın? Mümkün değil yani bu kadar ilgiden dolayı şımarmaması..
En son dün akşam yaşadık; Spike havalanması için bahçeye çıkartıldı ben elimde kahvem yola bakan kapının orada oturuyorum çünkü bahçeden kaçabileceği tek yer kapı... Spike'ı kıskanan Yırtık bahçe çitlerinde asılı duran ipini almaya çalışıp başaramıyor ve bana gelip durumu hareketlerle anlatmaya çabalıyor, atlıyor, zıplıyor, ağlıyor... Bende hayır bekle diyerek durumu ertelemeye çalışıyorum..Ama o ısrarla onunla değil benimle ilgilen hareketlerine devam ediyor, yerimden kalkıp Spike'ı kucaklayıp eve sokuyorum kendim bahçeye çıkıp bu kez masa başında eşimle karşılıklı kahvemi içmeyi sürdürüyorum, eşim gülmeye başlıyor "seninki iş başında" diyerek:bbo: dönüp baktığımda Yırtığın poposundan ufak bir saksının içinde otururken bana küskün bakışlar attığını görüyorum tabiki baktığım anda Yırtığın saksıdan inmesi aynı ana denk geliyorkaydirigubbakcemile3 bu kez muzur bakışları suç işlemiş ve kendini affettirmeye çalışan mahsun bakışlar alıyor, tüm kabahatlari bilerek yapıyor ve kimden bir şey isteyip karşılık alamadıysa o kişinin eşyasına zarar veriyor...

Son düzenleme:
Ha-a-a-aa unutmadan ekleyeyim, şımarık çocuk sendromunu ilk kez yaşıyorum ve kabul edebileceğim bir davranış değil, Yırtığın disiplin açısından en çok taktığı benim ve bunuda aşacağımı tahmin ediyorum, aynen eşime aşık olduğu günleri atlattığımız gibi:lepi:

Dün seyretmeye başlamıştım son videoları, ancak emekliliği gelmiş pc'cim sayesinde sonuncuyu ancak bugün seyredebildim. İlgi arsızı Yırtık'a Şeniz opuyorumnanaktan Haha, iyi taktik ama kim ilgisini esirgerse, gidip bir şeyine zarar vermek :jeyyar: SEvgilime karşı kullansam mı acaba arada sırnaşık şey

Bahset, bahset, anlamadım beeen delikafadulden

Hepsi maskara bunların yaa :roflol: Komplo teorileri geliştirmeye erken mi başlamışlar ne kaydirigubbakcemile3 Film seyretmeye hiç ihtiyaç duymadığınızı düşünüyorum ailecek, her türlü film evde canlı çekiliyor sanki alkisalkisalkis

Yine gülümsedim kocaman, o günleri hatırladım, ne pozlar vardı ama :asigim:

Bu sahne var ya bu sahne..
Tam videolukmuş ya kallisim.. :çok üzgünüm:

Yırtığım aşkımsın sen benim yaaaaaaaa opuyorumnanaktan

Kesinlikle öyle yorgunum, hiç filme ve hayattan hareketli parçalara gereksinimiz yok inan, bir de şu var ki ailede hiç kimsenin ne hevesi geçiyor ne de mutluluğu hani çocuklarda aynı sorumluluk ve hevesle eve ilk geldikleri gibi davranıyorlar bu kedişimiz ve köpüşümüze... Eşim her ikisinede her daim aşık vaziyette dolaşıyor attığı her adımda allah aşkına gel şu hale bak diyerek duruma şahit arar beni, çocukları çağırır yani bunların her hareketlerine hayran..

O günleri hatırladım demişsin aman ben hiç unutmadımlmaz: ama vazgeçirdik neyse ki bu aşktan Yırtık hanımı... İki hafta önce eşim yurt dışına iş gezisine gitti on gün burada değildi, gittiğinin 2. günü Yırtık'ta bir değişiklik:umursamaz: iştah yok, dışarıya karşı umursamaz tavır:umursamaz: bahçede bir yatıyor akşama dek mahzun mahzun bakışlar, sessiz, sakin, kızlar eve gelip giderken ne karşılamak var ne evden göndermek var her şeye tepkisiz yani, kızlar diyorlar anne bu hastamı ne? Babanızı özlemiştir diyorum ben...:kedi:... İki.... üç gün derken olacak gibi değil.. Ne kadar yakın davransak karşılıksız kalıyor....

Bir gün evin kapısında uzanmış bizde kızlarla tam yanında oturuyoruz.. -A-a-a-a-aaaa babanmı geliyor dememle bu aniden fırladı, çitleri, sarmaşıkları nasıl tırmanmaya çalışıyor, yolun sağını, solunu her yanını ani bakışlarla tarıyor, arıyor mafoldumbenmafoldumben bir üzüldüm bir üzüldüm bunu ona yaptığım için mafoldumben...Böle yani:1hug:

Kıyamam ona ben.. :teselli:
Not: Baba, deve boy Milka getirdi mi yine? :roflol: :roflol:

Bahset, bahset, anlamadım beeen delikafadulden
Dün gece okudum mesajını da.. Aradığım fotoyu bulamadım.. Ve işte karşınızdayız..
:roflol:

Neyseki her oyuncağını bu kadar sevmiyo düdük.. kaydirigubbakcemile2

İletişim sorunu olan oyuncakları da ilk günkü gibi pırıl pırıl beklerler..

Yürüyüşe çıktık annem ve ortanca ablamla beraber ama spor adına öyle bir yürüdüler ki adım atacak halim kalmadılmaz:

Eve dönerken etrafı bile izleyemedim hayatımda bu kadar yorulduğumu hatırlamıyorum, arabada sızıp kalmışım...
kaydirigubbakcemile3

Eve döner dönmez ufak ablamın kucağına sığındım, gerçi o da Elmayra gibi aşırı seviyor beni ama uyursam hareketsiz durursam belki uyandırmaya kıyamazkaydirigubbakcemile3

Gerçi yürüyüş bahane, son günlerde hep yatay pozisyondayım mevsim değişikliği galibakaydirigubbakcemile3 yoksa tembel ve uyuşuk değilimzemuszemus

Kuzen kanepeden düşecekmiş kimin umurunda:roflol:

Ağzımda bir şey var gibi ama öyle uykum var ki gözlerimi açıp bakamayacağım:1closedeyes:

ufff surata bak yaaaadelikafadulden çıldırdım burda sabah sabah zevkten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…