Laboquik gebelik testime bakar mısınız

Aynı silik çıktı ya bilmiyorum daha adetime de var ümitlenip üzülmekten korkuyorum ama içimde bir heyecan da var

Ama saatlerce bekledikten sonra değil çok kısa sürede belli oluyor pembe olmasa da

Adetime 6 gün var test hassas diyorlar ama kuruma çizgisi mi bilemedim sizce? Yumurtlamanın üzerinden 10 gün geçti
Merhaba benim testimde aynen böyleydi. Benimde reglden 4 gün önce çok çok silikti. Bu marka kuruma çizgisi vermiyor. Benimki dış gebelikle sonuçlandı. Umarım sağlıkla olur

İnşallah tez vakitte sağlıklı bir evlat nasip etsin Allah size de isteyen herkese de

Adetime 6 gün var test hassas diyorlar ama kuruma çizgisi mi bilemedim sizce? Yumurtlamanın üzerinden 10 gün geçti
merhaba, ben de sizle benzer durumdayım adetime 5 gün var, kendi testime bakınca hayal mi görüyorum anlamıyorum ama çok hafif bir silik çizgi görüyorum görmek istediğimiz için mi görüyoruz bilemiyorum ama ben sizdeki çizgiyi de aynı kendi çizgimi gördüğüm gibi görebiliyorum.

İnşallah inşallah bu mübarek güzel günün hayrına sağlıkla afiyetle kucağımıza alıp büyütebileceğimiz evlatlar nasip olmuş olsun Amin isteyen bütün kadınlara da 4 senedir bekliyorum kimine göre az kimine göre çok ama zorluğunu yaşayan bilir hamdettim bekledim ama insanız nefsimiz var zor oluyor o duygu neyse sevinelim inşallah

Merhaba bişi sorucam beta hcg degerim 12 çıkmış ne demek bu çok mu düşük

Bwnimde öyleydi benden baska kimse gormedi 1 kisi tek gordu bugun kan verdim degerim 12 çıktı

Yok benim 3 gün gecikti bugun kan verdim 12 çıktı işte
Yumurtlama gününe göre değişir sen merak etme içini ferah tut iki gün sonra kan ver şuan sağlıklı veya sağlıksız bir gebelik diye kimse diyemez burda adeti 2 hafta gecikip öğrenenler var bu değerlerde. Naspten öte yol yok bak bugün kandil namaz kıl dua et inşallah doğum haberini alırız

Ay aminn canımm Rabbim bu hayırlı günde dualarımızı kabul etsin insallah sende hamile olursun Allah isteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…