Laboquick hamilelik testi luften bakin arkadaslar

Cankiiz5o

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2009
1.444
0
Merhaba arkadaslar, ben uzun bi sure dogum kontrol hapi kullandim. Adet duzensizligi,sivilcelenme fln.
7.ci ayda 1 senelik evli olucam insallah, dusundum tasindim vaktide geldi bebisin, uzun yillardir kullandigim icin hemen tutmaz diye dusundum cogu zaman aradan bi 4-5 ay geciyormus ama tabiki bellide olmaz bu is.
nisanin 8.inde adet olmustum, sonra hap kullanmadim biraktim yani. suanda halen regl olmadim karnimda adet sancilari var ama adetimden bu gune 35 gun gecti.
Esimde eczaneden laboquick markasinda test almis gelmis, yaninda ne brosuru vardi nede kullanma klavuzu nasil yapacagimi bilemedim.
Silik cizgi nedir, tek cizgi nedir cift cizgi ne anlama geliyor hic bi fikrim yok, bir zamanlar eczanede calistigim halde bunlarla ilgili hic bisey bilmiyorum.

Bana bi ornek fotograf falan gosterirseniz memnun kalirim luften yardimci olun arkadaslar

canım testi idrarını 4 yada 5 saat yapma tut sonra 3 damla damlat .10 dk da çıkar zaten. hadi hayırlı olsun

hayirli sabahlar canim fotograf görmek istemissin, benim paylasdigim konulardabir kac resim var iki silik cizgili var hamileydim ama maalesef 2 aylikkken düsük yaptim...tek cizgi hamile degilsin cift cizgi silikde olsa hamilesin demek...istersen yarin bir kan testi yaptir...

sonuc bu hamile degilim degilmi? bi turlu adet olamadim ya hapi birakinca boyle mi oluyor kizlar

anladim canim insallah yakin zamanda tekrar hamile kalirsin, bende bir anda suphelendim hap kullanirken gunu gunune biliyorsun ne zaman regl olacagini

sonuc bu hamile degilim degilmi? bi turlu adet olamadim ya hapi birakinca boyle mi oluyor kizlar

canım tek kırmızı çizgi hap kullansanda kullanmasanda çıkar. bu testin doğru çalıştığını gösteren çizgidir. hamile olsaydın o çizginin yanında hafif ya da koyu renkte başka bir çizgi çıkması gerekiyordu. t yazan yerde yani.

Son düzenleme:
tatlım hamile değilsin muhtemelen hapın etkisiye gecikme yaşıyorsun.birde ben bu testten hiç memnun kalmadım 5 tanede 2 çift çıktı bende.

Mrb..cnmbence kan testinde fayda var bazen bu testler yaniltici olabilir..bnmde ilk gebeligimde idrar testi dogru sonucvermemisti kan tahlilinde ogrendim hamile oldugumu

tatlım ben tam 4.5 senedir doğum ontrol hapı kullanıoyrum aslında adetleri duzenlemesi için bile verilir fakat bede tamtersı bı duurum oldu normalde yanı haptan önce 30 gunde enfaza 32 gunde bır olan ben 38 35 43 gibi alaksız gunlerde adet oldum tabı her defasında kendımı gebe sandım hahah hapı bıraktığımın 3.ayı kımyasal gebelık yaşadım benden sana tevsıye kı dr larda bunu önerıyolar hap kullanımı bırakıldıktan sonra 3 ay başka yöntemkle korunulması cunku hap vucuttan etkısını hemen atamadığından yumurta kalıtesının duşuk olup kımyasal gebelıklere ve adet duzensizliğine neden olabiliyo ben 7.ayda yenıden gebe kaldım su anda 3 aylık gebeyım sana testlerımı resımlerını göstereyım siliğide var koyusuda hem sanada örnek olur cnm bu arad bebk düşünüyosan folikasıt kullanımına başlaman tavsıye ederim

hamile değilsin canım ama bu test yanlış pozitif sonuç veriyor bilginize
ve bayb tıme bu ikisinden uzak durun

tatlım hamile değilsin muhtemelen hapın etkisiye gecikme yaşıyorsun.birde ben bu testten hiç memnun kalmadım 5 tanede 2 çift çıktı bende.

evet dogru soyluyorsun hapin etkisiyle boyle oldu sanirim, esim testi almis gelmis ne kutusu vardi ne biseyi sadece ambalajliydi bende tedirgin oldum guvenemedim bu teste zaten.

Mrb..cnmbence kan testinde fayda var bazen bu testler yaniltici olabilir..bnmde ilk gebeligimde idrar testi dogru sonucvermemisti kan tahlilinde ogrendim hamile oldugumu

saol canim bi kac gun daha bekleyim bakalim 1 hafta sonra hollandaya gidecem o zamana kadar olmazsam muhakkak giderim yani

Canim seninki tam anormalmis cunku 21 haptan sonra 1 hafta ara verdiginde cogu kisi 2-3 gun sonra adet oluyor yani gunu gunune olman gerekiyor, hatta bi kac hap unuttugunda bile kan gelmeye basliyordu. Evet hapi biraktiginda bi kac ay sonra anca hamile kaliyorsun ama insan yinede meraklaniyo adeti gecikince. Yeni bebisin hayirli olsun canim Rabbim saglikla dunyaya getirmeyi nasip etsin kolaylikli dogumlar nasip etsin insallah.

tatlımmmm bi kaba önce idrarını yap sonra şırınga gibi bi alettle o kaptan bi miktar idrar çek yuvarlak göze bir iki damla damlat ama yuvarlak göze sakın c ve t ye değil öteki boşluğa sonra üç dakka bekle c de çıkarsa hamile değilsin c ve t de çıkarsa hamilesin bitanem öptüm çok

3,5 yıl kullandım hap.Bıraktıktan sonra adette düzensizlik oluyor.Ben hapı bıraktan sonra,35-36 günde bir olmaya başladım.Ama son 2 aydır 32 güne falan düştü.Normale dönüyo sanırım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…