Labioplasti

Pdere pdere

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2021
203
154
30
Kızlar merhabalar 16 Temmuz'da Özgür Kartal'a labioplasti ve hudoplasti ameliyatı oldum. Aynı zamanda perine bölgesine de müdahalede bulundu. 31 yaşındayım. Sürekli ertelediğim bir ameliyattı. İçten içe özgüvenimi yerle bir etmişti. Mayo ve bikini giyemiyordum. Aynadan bile kendime bakamıyordm. Olmayı düşünen varsa lütfen ertelemesin. Konuyla ilgili sormak istediğiniz bir şey varsa deneyimlerimi paylaşabilirim

Özgür bey için farklı bi fiyat görmüştüm bu forumda hastanelere göre değişiyor sanırım siz hangi hastanede olmuştunuz ameliyattan sonra size iyileşmeyi hızlandırmak adına gıda ya da ilaç tavsiyesinde bulundular mı

Süreç hakkında bilgi verirseniz daha sağlıklı olur bir haftada neler yaşadınız nelere dikkat ettiniz ve fiyat ne kadardı
İlkin sabah özgür hocanın kliniğine gittim orada bana ameliyat ile ilgili bir saat sunum yaptı. Kafama takılan tüm her şeyi sordum. Zaten kararlı gitmiştim. Öğleden sonra ameliyatımı yaptı. Tam 3.30 saat sürmüş. Gözümü açtığımda ağrım sızım yoktu. Afiyet hastanesinde oldum ben. Gerçekten yorumları iyi değildi hastanenin tedirgindim giderken ama gerçekten beni pamuklara sardılar. Sürekli serum saat başı kontrol çok memnun kaldım. Sorunsuz bir gece atlattım. Sadece ilk lavaboda biraz kan geldi o da ameliyat esnasında arta kalanlar. Sürekli buz uyguladılar. Sabah özgür hoca geldi koş dedi. Gayet rahattım. Sonra taburcu ettiler. Ertesi gün 2.30 saat araba arkasında seyahat ettim. Yemeğe gittim. Markete alışverişe gittim. Ağrı sızı olmadı. Mini minnacık Dikişlerim batıyordu o da hiç tahatsız edici değildi. Sonra bir hafta boyunca ilaçlarımı kullandım. Kremleri mi sürdüm. Gayet her türlü pozisyonda yatıyordum. Dikişlerim alındı bir hafta sonra, o bana ameliyattan zor geldi. Biraz canım tatlı 😁 şimdi gayet güzel sonuçtan da memnunum ağrım sızım yok

Özgür bey için farklı bi fiyat görmüştüm bu forumda hastanelere göre değişiyor sanırım siz hangi hastanede olmuştunuz ameliyattan sonra size iyileşmeyi hızlandırmak adına gıda ya da ilaç tavsiyesinde bulundular mı
Evet iki hastanede ameliyat yapıyor. Hastaneler arasında fiyat farkı 5 bindi. Ben uygun olana gittim. Çok memnun kaldım

Kızlar merhabalar 16 Temmuz'da Özgür Kartal'a labioplasti ve hudoplasti ameliyatı oldum. Aynı zamanda perine bölgesine de müdahalede bulundu. 31 yaşındayım. Sürekli ertelediğim bir ameliyattı. İçten içe özgüvenimi yerle bir etmişti. Mayo ve bikini giyemiyordum. Aynadan bile kendime bakamıyordm. Olmayı düşünen varsa lütfen ertelemesin. Konuyla ilgili sormak istediğiniz bir şey varsa deneyimlerimi paylaşabilirim
Merhaba, özgür beyin ortalama fiyatı nedir?

X