Labioplasti ve vajinoplasti

Evet aynen oyle canim. Ve dikislerim acildi. Dun tekrardan ameliyata girdim acilan yerler duzeltildi. Tekrardan kesik ve tekrardan dikis... offf:işsiz::silah:
Gecmis olsun cok : ( bu defa dinlen biraz en az 7 gun.. dikislerin dusmesi sonra basliyodur herhlde.. dogumdan sonra ben 7. Gun dikislerimi aldrmstm mesela. Bu kadar temizlik yaptigina gore agrin olmadi mi yani?

Gecmis olsun cok : ( bu defa dinlen biraz en az 7 gun.. dikislerin dusmesi sonra basliyodur herhlde.. dogumdan sonra ben 7. Gun dikislerimi aldrmstm mesela. Bu kadar temizlik yaptigina gore agrin olmadi mi yani?

Cok agrim yoktu. Sizi seklinde vardi. Agri kesici ile oda geçiyordu . Ama simdi soylediginiz gibi bol bol istirahat edicem. Kendimi yormam. Cunku birkere agzimi yaktim. Ikinciye aynisini yapamam..

Cok agrim yoktu. Sizi seklinde vardi. Agri kesici ile oda geçiyordu . Ama simdi soylediginiz gibi bol bol istirahat edicem. Kendimi yormam. Cunku birkere agzimi yaktim. Ikinciye aynisini yapamam..
aman ha valla o kadar emek ediyosun hadi parayi gectim : ( ben cocuklar evde olmasa tum gun yatarim kimsede kaldiramazdi beni sahsen..bakalim ben yazdan sonra dusunuyorum kismetse..ama simdiden cok heyecanliyim

aman ha valla o kadar emek ediyosun hadi parayi gectim : ( ben cocuklar evde olmasa tum gun yatarim kimsede kaldiramazdi beni sahsen..bakalim ben yazdan sonra dusunuyorum kismetse..ama simdiden cok heyecanliyim

Evet bende yillardir istiyordum ve esimi zor ikna ettim ameliyat için. Ama sonunda oldum. Istedigim goruntuye hala kavusmadim ama eskisinden iyi cok şükür aci vermiyo hic yoktan. Soyledigim gibi 2 gun once yine bir ameliyata girdim dikislerim acildigi icin. Doktor az biraz daha kisaltti ic dudaklari. Jnsallah istedigim gibi olur bu sefer. Insallah kuzum rabbim gonlune gore versin. Ama ameliyat olacagin zaman mutlaka haber ver :KK200::KK15:

Evet bende yillardir istiyordum ve esimi zor ikna ettim ameliyat için. Ama sonunda oldum. Istedigim goruntuye hala kavusmadim ama eskisinden iyi cok şükür aci vermiyo hic yoktan. Soyledigim gibi 2 gun once yine bir ameliyata girdim dikislerim acildigi icin. Doktor az biraz daha kisaltti ic dudaklari. Jnsallah istedigim gibi olur bu sefer. Insallah kuzum rabbim gonlune gore versin. Ama ameliyat olacagin zaman mutlaka haber ver :KK200::KK15:
Insallah canim bi olayimda insallah hayirlisiyla tum kk ya ilan edicem: )

Ya esinle konus. Bu bana aci veriyo de. Kendimi iyi hissetmiyorum de. Mesela ben esimden cok utanirdim kendimi gösteremezdim. Dokunduramazdim. Cunku gercekten aciyodu. Bunu ona soyledim. Cok direttim. Psikolojimi bozuyo deyip doktora bile gittim. Psikiyatrise..
Inanmiyodu onceden. Acidigina sadece goruntusunden dolayi utandigimi saniyodu. Bende her acidiginda belli etmeye basladim. Daha cok aciyo. Ic camasirima sıkışıyo aciyo demeye basladim. Her gece labioplasti oncesi ve sonrasi resimlerine bakiyodum onun yaninda hep arastirmalar yapip onada gosteriyodum. Tabii benden bikti dayanamadi. Ve kabul etti. Tabii aciyo diyerek cinsel iliskiyi her istediginde erteledim. Sonra kabul etti.. ozel mesaj atamiyorum sana sen yazarsan daha detyli anlatirim esinin kisiligine gore tuyolar veririm :KK66:
Harikasınız ya bende tüyo istiyorum özelden konusalim🤗😘

Merhaba kızlar. Op. Dr Hale Uzere ameliyat olanlarınız var mı? Görüşlerinizi deneyimlerinizi merak ediyorum. Şimdiden tşk🌸

Nasilsin simdi?

Ben bi jinekologa gorundum ayni zamanda bir urologa. Evet biraz sarkmalar varmis vajinada ve mesanede ama ameliyatlik birsey yok dedi. Heleki hic genis degilsin gayet darsin dedi..eger ameliyat yaparsak cinsellikte zorlanirsin dedi. bu kadin beni mi kekledi acaba? : (

Cok sukur iyiyim. Ic dudaklar disardan gorunuyor ama aci hissetmiyorum ve eskisinden 1000 kat iyi.