Labioplasti ve vajinoplasti

Çok yorum okudum hep çok ağrılı olduğunu duydum cesaretimi kırıyordu bu yorumlar ama inşallah benim de sizin gibi çok ağrım olmaz

Bi gece hastahanede kaldın sanırım canım iyi sevindim adına .Umarım en iyi şekilde atlatırsın bir an önce.bende senin memnuniyet durumuna göre takip edip ona göre karar vericem. peki görüntü olarak memnun oldunmu son durum nedir ?

Bi gece hastahanede kaldın sanırım canım iyi sevindim adına .Umarım en iyi şekilde atlatırsın bir an önce.bende senin memnuniyet durumuna göre takip edip ona göre karar vericem. peki görüntü olarak memnun oldunmu son durum nedir ?[/QUOTE

Evet canim 1 gece hastanede kaldim. Inanirmisiniz hic sislik bile yok. Agrilarimda cok yok hafif agrim oldugunda agrikesici kullaniyorum. Seklinden simdi bile memnunum daha tam 24 saat oldu ve ne morarma ne sislik var. Goruntu olarakta cok memnunum. Darisi basiniza...

İnşallah canım çok teşekkürler..O kadar olumsuz ve yorumlar okudum ki çok korkuyordum ama bu yazdıklarından sonra cesaret aldım biraz.. Ben herkesten gizli yaptırcam sorun şu ki yanımda refakatçiye ihtiyaç olurmu? Birde ertesi gün İstanbul ‘a araba kullanarak dönücem de

İnşallah canım çok teşekkürler..O kadar olumsuz ve yorumlar okudum ki çok korkuyordum ama bu yazdıklarından sonra cesaret aldım biraz.. Ben herkesten gizli yaptırcam sorun şu ki yanımda refakatçiye ihtiyaç olurmu? Birde ertesi gün İstanbul ‘a araba kullanarak dönücem de

Refakatciye gerek yok aslinda. O kadar zor bi amrliyat degil. Ama istersen bi arkadas al yanina herkesin bunyesi bir degil sonucta.

Allah şifa versin gelişmelerden haber ettiğiniz için çok teşekkürler:) bende sabırsızlıkla takipteyim geçmiş olsun tekrardan..
Evvet bu gun 2. Gunum sislik morarma agri yok. Tamamen degismis bir vajinam var. Doktorunuzu iyi secin kizlar. Benimki pek iyi degildi ama isini guzel yapmis :)) yada benim beklentim cok buyuk degildi. Ama ben cok begendim. Insallah rabbim her isteyene nasip eder...

Merhabalar canım nasıl oldun şimdi gördüm mesajını tüyolarını duymak istiyorum işe yara mı acaba

Ya esinle konus. Bu bana aci veriyo de. Kendimi iyi hissetmiyorum de. Mesela ben esimden cok utanirdim kendimi gösteremezdim. Dokunduramazdim. Cunku gercekten aciyodu. Bunu ona soyledim. Cok direttim. Psikolojimi bozuyo deyip doktora bile gittim. Psikiyatrise..
Inanmiyodu onceden. Acidigina sadece goruntusunden dolayi utandigimi saniyodu. Bende her acidiginda belli etmeye basladim. Daha cok aciyo. Ic camasirima sıkışıyo aciyo demeye basladim. Her gece labioplasti oncesi ve sonrasi resimlerine bakiyodum onun yaninda hep arastirmalar yapip onada gosteriyodum. Tabii benden bikti dayanamadi. Ve kabul etti. Tabii aciyo diyerek cinsel iliskiyi her istediginde erteledim. Sonra kabul etti.. ozel mesaj atamiyorum sana sen yazarsan daha detyli anlatirim esinin kisiligine gore tuyolar veririm :KK66:

Selam kizlar bu gun kontrole gittim. Kama teknigiyle ameliyat oldum ben. Doktorum dikislerin acildigini soyledi. Eger biraz daha acilirsa tekrar ameliyata giricekmisim. :KK43:

Çok geçmiş olsun üzüldüm sizin için kama tekniğini bilmiyorum ama şimdi araştıracağım umarım bir sorun çıkmaz bir daha ameliyat olmak zorunda kalmazsanız

Çok geçmiş olsun üzüldüm sizin için kama tekniğini bilmiyorum ama şimdi araştıracağım umarım bir sorun çıkmaz bir daha ameliyat olmak zorunda kalmazsanız

Insallah canim. Ama birazda benden kaynakli oldugunu dusunuyorum cunku cok fazla hareketliyim. 1 haftam dolmadan evime kocaman bir temizlik bile yaptim hic dinlenmedim. Cocuklardir yemeklerdir kendimi ihmal ettim biraz dikkatli olmam gerekli aslinda

Aman dikkat hiç bir şey sizden önemli değil . Ciddi bir ameliyat unutmayın ah biz kadınlar canımızın kıymetini hiç bilmeyiz .Tekrar geçmiş olsun