labioplasti ve hudoplasti ücreti

blackswan18

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2024
2
0
26
Merhaba,
Ankara'da labioplasti ve hudoplasti ameliyatı olmak istiyorum ama güncel operasyon ücretlerini bilmiyorum.
Kişiden kişiye ne kadar işlem olacağına dair değişeceğini biliyorum ama sadece günü birlik gideceğim için bütçeme uygun olup olmadığını bilmeden yola çıkmak istemiyorum.
Bir sakıncası yoksa yakın zamanda bu ameliyatı olanlarınız tahmini ücret hakkında bilgilendirme yapabilirler mi?

merhaba. ankarada devlet hastanesinde olanlar var. etimesgut şehit sait ertürkte münire sena hocayı çok övüyorlar. hem de hiç bir ücret ödemeden. ben olmadım ama ilerde kendisine gitmeyi düşünüyorum. ona randevu alabilirsiniz eğer devlet düşünürseniz

merhaba. ankarada devlet hastanesinde olanlar var. etimesgut şehit sait ertürkte münire sena hocayı çok övüyorlar. hem de hiç bir ücret ödemeden. ben olmadım ama ilerde kendisine gitmeyi düşünüyorum. ona randevu alabilirsiniz eğer devlet düşünürseniz
Evet, çok daha iyi olur. Cevabınız için teşekkür ederim. Peki, bi bilginiz var mı acaba anestezi ve dikişler hakkında?

Merhaba,
Ankara'da labioplasti ve hudoplasti ameliyatı olmak istiyorum ama güncel operasyon ücretlerini bilmiyorum.
Kişiden kişiye ne kadar işlem olacağına dair değişeceğini biliyorum ama sadece günü birlik gideceğim için bütçeme uygun olup olmadığını bilmeden yola çıkmak istemiyorum.
Bir sakıncası yoksa yakın zamanda bu ameliyatı olanlarınız tahmini ücret hakkında bilgilendirme yapabilirler mi?
Benim klitorise dokunulmadı ihtiyaç yoktu. Daha önceki ameliyattan asimetri ve küçük ve büyük dudaklar arasında tek tatafta boylu boyunca kıvrım fazlalık vardır. Özel bir üniversite hastanesinde genel anestezi altında, doçent bir plastik cerraha muayene dahil 66 bin liraya oldum. Bu fiyatlar doktorun titri, hastane veya klinik olması, genel veya lokal anestezi gibi etkenlere bağlı olarak değişiyor. Şunu söyleyebilirim bir öncekini jinekoloğa yaptırıp sorun yaşamış biri olarak mutlaka plastik cerrah veya cerrahligi iyi bu ameliyatlar konusunda isim yapmış biri olsun. Benim bugün 10.gün bir dikisim düştü. İşe döndüm o kadar dikişe rağmen, oturabiliyorum hatta bugün koştum bile. Şuan bakınca bile ameliyat olduğum hiç belli değil. Arada batıyor o kadar. Ben sonucu da çok beğendim. Çok doğal, simetrik ve genç kizligimdaki gibi her yeri düzgün derli toplu. Resmen modifiye pıtı🤣 Çok iyi araştırın, doktor görüşmede size güven verir ve rahatlatıcı olursa olun. Doktor yaklaşımı çok önemli. Erkek doktor olmasına rağmen kadından rahat ettim. İlki rezil bir kadındı beni çok gerdi. Bildiğiniz doktor seyimin fotosunu çekti büyütüp el ayak gibi ne istiyorum, nerelerde sorun var, ne yapılabilir detaylı konuştuk. Hep yaklaşımı çok iyiydi. Normalde utançtan ölürüm, hiç kötü hissetmedim. Geçmiş olsun.

X