Labioplasti sonrası ihtihar eşiğindeyim!!!!

dragonangel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2010
5
1
Merhaba labioplasti ameliyatı oldum. Doktorum ona kibar davranmama rağmen beni her yerden engelledi hiç bir şekilde bana yardımcı olmuyor. Üç senedir sorunumu çözmek için uğraşıyorum. Benimle aynı sorunu yaşayan var mı?

Soruna cevap veremeyeceğim maalesef.

Ama...
Ne biçim doktor bu?
Randevu al
Gel
Ameliyat
Git
Engelle.

Çok güzel, sonra neden doktorlara şiddet uygulanıyor? Neden acaba?

Sen derdine çare arıyorsun onlar ellerinin tersiyle itiyor.

Ben gerçekten hiçbir şekilde bunu yapmasına neden olacak bir şey yapmadım. Suçlamadım bile ki suçlu. Gittiğim bütün doktorlar bilinçsizce operasyon yapılmış diyor. Sadece benimle aynı sıkıntıyı paylaşan hastası var ise görüşmek istedim. Ve bana yol gösterin çok zor bir durumdayım dedim. Cevap bile yok direkt engellemiş.

Operasyon sonrası estetik olarak görüntü korkunç. Ama artık estetik kaygıları bir yana bırakıyorum. Hissimi tamamen kaybettim. Aynı sorunu yaşayan var mı?

Soruna cevap veremeyeceğim maalesef.

Ama...
Ne biçim doktor bu?
Randevu al
Gel
Ameliyat
Git
Engelle.

Çok güzel, sonra neden doktorlara şiddet uygulanıyor? Neden acaba?

Sen derdine çare arıyorsun onlar ellerinin tersiyle itiyor.
Benide sabah aksam ayni seyi sormak icin birisi arasa randevu almak yerine bende engellerim . Siddetin bahanesimi bu cok saygisizca
...

Sabah akşam aradığımı nerden çıkardınız? Randevu almadığımı da üstün zekanız ile kavramış olmalısınız. Randevu aldım. Gittim. Artık başka şehirde yaşamama rağmen. Olabilir şunu yap bunu yap geçer dedi. Dediklerini yaptım. Ama değişen bir şey olmadı. Başka doktorlarla görüştüm zıt fikir belirttiler. Ben de sadece bir mesaj attım. Sizden rica ediyorum yol gösterin bu süreçte dedim. Engelledi. Aramadım bile.

Sabah akşam aradığımı nerden çıkardınız? Randevu almadığımı da üstün zekanız ile kavramış olmalısınız. Randevu aldım. Gittim. Artık başka şehirde yaşamama rağmen. Olabilir şunu yap bunu yap geçer dedi. Dediklerini yaptım. Ama değişen bir şey olmadı. Başka doktorlarla görüştüm zıt fikir belirttiler. Ben de sadece bir mesaj attım. Sizden rica ediyorum yol gösterin bu süreçte dedim. Engelledi. Aramadım bile.
Sen benim zekama hakaret edemezsin ben oyle yaptiniz demedim. Direk siddete basvuran arkadasa olabilcek bi secenek sundum !

Amacım size hakaret etmek değil. Şiddeti desteklemek de değil. Ne ve nasıl olduğunu bilmediğiniz bir konuda kesin ve eleştirel bir yargıyla konuşmanıza tepki gösterdim. Şahsıma söylemediyseniz özür dilerim.

Hanımlar,
birbirinizi yanlış anlamışsınız, lütfen yanlış anlaşılmalara mahal vermeyiniz, polemiğe girmeyiniz.

Lütfen şiddeti normalleştiren yorumlar yazılmasın.

Merhaba labioplasti ameliyatı oldum. Doktorum ona kibar davranmama rağmen beni her yerden engelledi hiç bir şekilde bana yardımcı olmuyor. Üç senedir sorunumu çözmek için uğraşıyorum. Benimle aynı sorunu yaşayan var mı?
Dava edin mutlaka hakkinizi arayin. sonuna kadar gidin, vazgecmeyin boyle bir sey olamaz. Hangi doktor hangi il biz de bilelim de ona gore davranalim

Bu konuda doktor Gökçen Erdoğan var kendisine her daim ulaşabilirsiniz sağolsun bende onunla estetik için görüştüm daha gidemedim ama bence alanında en iyisi instagram hesabında bile canlı yayında bütün sorularınıza yanıt veren bir doktor kendisi isterseniz onunla görüşün en doğru yönlendirmeyi yapacağına Emin’im .. 🙏🏻

Çok geçmiş olsun bende bugün ameliyat oldum şimdilik hafif şişlik var inşallah sizinkide geçici bir durumdur

Hangi doktor bu, aciklayin ki insanlar mağdur olmasın.

Hangi doktor ve hangi il olduğunu da yazsan herkese bir fikir oluşturur

X