labioplasti operasyonu düşünenlere

Arkadaslar bu konuda cok cahilim. Kendi genital organımdan baskasininkini gormedigimden mi bilmiyorum. Genital bolgede ki problemler neler aciklayabilir misiniz. Benim rahatsiz oldugum kararma mesela. Onun disinda ne gibi bir problem olabilir.

Herkese Merhaba,
Benim gibi daha once basarisiz vajinoplasti ve labioplasti ameliyati geciren varsa mesajimi okumanizi rica ediyorum.
Yaklasik bir sene once labioplasti ameliyati yapmaya karar verdim, bu alanda birsuru yapan doktorlar oldugu icin fazla arastirma yapmadan kendim 10 sene boyunca guvendigim kadin dogum ve hastaliklari doktoruma gittim ve sorunumu anlattim. Labioplasti ve ayni anda vajinoplasti ameliyati yapacagimi soz veren doktorum beni ameliyata aldi ve tum jenital bolgemi parcalayip cok kotu bir sekilde dikti. Arkadaslar, cok iyi bir kadin dogum uzmani cok iyi estetikci anlamina gelmez, benim gibi bu hatayi sakin yapmayin.
Bildiginiz gibi revizyon ameliyat yapmak icin 5-6 ay beklemek lazim. Bu aylar benim icin cok kotu gecti. O sirada tum doktorlari arastirmaya ve yavas yavas muayenelere gitmeye basladim. Bu isi iyi yapan Istanbuldaki cogu doktorlari gezdim. Hepsi ayni fikirdi, "kizim sana ne yaptilar" diyorlardi. Bazi doktorlar bana hic guven vermediler, digerleri bana garanti vermediler iyi olacak diye. Bir doktor ameliyatimi yapacagina soz verdi ama biraz dusunmek gerektigini soyledi. Tam 2 ay sonra bana mesaj yoluyla uzgun oldugunu ve ameliyatimi kafasinda planlayamadigini yazdi.
O sirada da ben Dr Suleyman Eserdag in Hera klinigi arastirdim . Labioplasti alaninda cok deneyimli oldugunu okudum ustunde de egitim verdigini de. Dr. Suleymana muayene oldum ve bana ilk dakikalarda inanilmaz deregece guven verdigi tek doktor oydu. Durumunu duzelttirim dedi, once vucudumda sonra da resim cizerek bana aciklayici bir sekilde ameliyatim sirasinda ne yapacagini gostererek anlatti. Ameliyata da beni beklettmeden alabilecegini soyledi. Ne zaman ben hazir olursam ancak.
Ve ben ameliyat oldum, vajinoplasti, perinoplasti ve labioplasti revizyon ameliyati. Inanilmaz guzel yapti herseyi dr. Suleyman. Benim bekledigimden daha da guzel. Ameliyat oncesi ve sonrasi cok profesyonel ve ilgili idi. Ameliyattan 2 gunude rahat yureyebiliyordum bile nasil hafif elleri var ki :)
Keske tum doktorlar onun gibi olsa. Iyi varsiniz. Sevgiler.

Bende yardım edip yol göstermeyi borç bildiğimden kesinlikle önermiyorum. sürecim çok çok sıkıntılıydı..burada benim gibi de bir çok insan var..Yine olacaksanız olun ama çok iyi araştırın derim..Ben ne ilgi ne alaka nede yapılan işlemden memnun değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…