Labioplasti oldum. Regl oldum.

Ben regli iken ameliyat oldum hiçbir sorun olmadı. Bakımına dikkat ettim eczanede hazırlanan bir su var ondan yaptırım onunla sildim hiç bişey olmadı.

Canım merhaba ben de salı günü olcam son durumun nedir

şimdilik bi sıkıntı yok. bugün 20.günüm. dikişlerimin bir kısmı duruyor. çok şiş ve görüntü henüz istediğim gibi değil. Doktor 3 ay sonra şişlik inince görüntü oturacak dedi. Bir de üst kısımla birleşen küçük bi yer açılma yapmış kaynamamış. Doktor eger seni rahatsiz ederse 3 ay sonra revizyon yapariz dedi. Ama bi daha yapacağımi zannetmiyorum. Bakalim süreci bekleyip göreceğim.

Çok geçmiş olsun insallah güzel sonuçlar alirsin

ben şu anki görüntüden hiç mutlu değilim. çok üzgünüm
Canım sabret ilk benimde şişti. Hatta bi dudak öbüründen büyüktü. Zamanla düzeldi. Zaten ikisinin milimetrik aynı olması mümkün değil drumda başta bunu söylemişti. Tamamen iyileşmesi 2-3 ay. Benimde klitoristin üzerindeki deride hafif oynama yaptı dr. Başta acıyordu ama geçti. Moralini bozma

revizyon mu yapti ikinci kez ? estetkk cerrah miydi jinekolog muydu?

benimki parça parça boğum boğum duruyor. 25.gün olmasina rağmen görüntü berbat. eski hali daha iyiydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…