Labioplasti olanlar yardım lütfen

gnstnyr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2017
4
0
37
Arkadaşlar merhaba öncelikle yaptıcakşar için söyleyimki bir kere daha degil bin kere düşünsünler 7. Günüm ve hala canım çok acıyor ilk 2 gün çok kötüydü oturamadım uzanamadım ne yapsam nasıl dursam olmadı. Suan hala kanama sızıntı halinde var ama benim asıl sıkıntım idrar yaparken yara yerleri inanılmaz yanıyor ağlıyorum resmen yaptıran varsa eger ne kadar sürdü sizde iyileşme süreci yanma oldumu bi çare bulabildinizmi

Ben 4 yıl önce oldum ama çok sıkıntı çektiğimi hatırlamıyorum bu kadar, buz torbası koyuyomusun,kanama olması çok normal, birwz zaman tanı kendine her geçen gün daha iyi olavaksın

Hangi yöntemle yapıldı biliyormusunuz?
Buz torbası koymadım hiç daha doğrusu söylemedi doktorum yöntem bilmiyorum ama lazerle yapıldı kesim seklini diyosan v şeklinde olan kesimden degil yukardan asagıya dogru baya dikiş var inşallah geçer 2 gündür kantaron kullanmaya basladım sanki biraz iyi geldi

Buz torbası koymadım hiç daha doğrusu söylemedi doktorum yöntem bilmiyorum ama lazerle yapıldı kesim seklini diyosan v şeklinde olan kesimden degil yukardan asagıya dogru baya dikiş var inşallah geçer 2 gündür kantaron kullanmaya basladım sanki biraz iyi geldi
Lazerle labioplasti ilk defa duyuyorum, antibiyotikli krem verdi mi doktorun peki?

Hangi doktora oldun acaba ?

Kime oldunuz ameliyatı????

Arkadaşlar merhaba öncelikle yaptıcakşar için söyleyimki bir kere daha degil bin kere düşünsünler 7. Günüm ve hala canım çok acıyor ilk 2 gün çok kötüydü oturamadım uzanamadım ne yapsam nasıl dursam olmadı. Suan hala kanama sızıntı halinde var ama benim asıl sıkıntım idrar yaparken yara yerleri inanılmaz yanıyor ağlıyorum resmen yaptıran varsa eger ne kadar sürdü sizde iyileşme süreci yanma oldumu bi çare bulabildinizmi
Geçti mi agrınız, yaptırmaz mıydınız su an olsa

Hala acı ağrı var mı , memnun musunuz yoksa pişman oldunuz mu

Halen kotu musunuz yoksa gecti mi

Lazer kesim mi , iki taraf için de oldunuz mu , hissizlik var mı[/QUOTAmeliyat sonrası 4 saat hastanede kaldım ağrı kesici iğne yapıldı 2 kez pansumanımıda yaptı hemşire iki taraftan oldum hissizlik yok ağrım olmadı antibiyotik ,ağrı kesici ve krem yazdı pansumanlarımı yaptım her wc sonrası enfeksiyon kapmaması için ameliyatım 1 buçuk saat sürdü 4 saatde hastanede kaldım pazar günüde evde dinlendim pazartesi işe gittim izin alamadım için tabiki işteyken zor oluyor ama dikişlerimde açılma olmadı dikkat ettim için ağrım olacak diye korkuyordum ama hiç ağrım olmadı işten izin almanızı tavsiye ederim çalışan bayanlar için

iyileşme süreci kişinin bünyesine göre değilşiyor canım bende oldum,ben 2 saat sonra ayağakalkıp dolaştım hatta otobüs yolculuğu yaptım,ama dikişler 45 günde düştü toplam,boşver o rahatlığı temizliği görünce insan iyi ki olmuşum diyor,acılarını unutuyorsun

bende oldum bir hafta oturamadım. Artı sakın kabız olmayın çok dikkat edin. Baticon ile tuvalet sonrası pansuman yapın. doktorun verdiği ilaçları içmeyi ihmal etmeyin çok sıkıntılı bir dönem daha 10 gün oldu ama dikişlerin bazıları acıyor

X