Labioplasti olanlar doktor seçimimde yardım edinnn :((

foto koyabilir misin canım

bende de labia minör de şişlik var ama kendimi bildiğimden beri böyle hele dar pantalon fln giydiğimde iyice şişiyor çok rahatsız ediyor bu kendi şişliğimi yoksa sağlık sorunu mu önce doktordan onu öğrenip sağlık sorunu yoksa şekli böyleyse ben de olmayı düşünüyorum şimdiden araştırıyorum doktorları o zaman mümtaz ı eledim en ucuzu da oydu:s

kızlar çok afedersiniz ama ben son 2 aydır eğri işiyorum resmen sol bacağıma gidiyor çiş. bunun dış dudak büyüklüğüyle alakası vaar mıdır sizde böyle bişi oldu mu?

canm hala buralardamısın bilmiyorum ama labioplasti hakkında yardımcı olurmusun.. sonucun nasıl bende dr ebru durmusa yaptırmayı düşünüyorumda izmirdeyim. ilgilenirsen cookk sevinirimm..

canım hala buralardamısın bilmiyrum ama bende myrada ebru durmusa yaptırmayı düşünüyorum. sonucun nasıll ? ve dr nasıll.. ne kadara yaptırmıstınn ilgilenirsen cookk sevinirimm tesekkürlerr

arkadaşlar ben sitede yeni olduğum için özel msj gönderemiyorum doktor tavsiye edemiyceğim ameliyat olan hastasını bulun konuşun ben çok pişmanım yamum yumuk 1cm labia kalan yerler var tamamen kökten yok ettiği bölge var ten sevindirici kısım dışardan görünmyr ama içte kalan felaket inanın evlenmeye korkuyorum

mrb okyanusderya hanım labıoplastı amelıyatı ıle ılgılı mumtaz yuce hocayı tavsıye etmıssınız bende aynı amelıyatı olmak ıstıyorum dıger yerlerde cok fazla fıyatlar verıyolar odeyecek durumum yok son durumunuz nedır memnunmusunuz acaba yazabılırmısınız sımdıden tesekkur edrım....:)

Ben elisssss vebi arkadaş daha olduk aynı doktora ve hiç memnun değiliz. Üstelik şikayetlerimiz aynı. Kesim yerleri boğum boğum düzgün değil, iki taraf orantılı değil vs vs. Biraz daha araştırmanızı tavsiye ederim çünkü biz 2. İçin araştırıyoruz. Fiyat olarak çok daha pahalıya geliyo böyle yaşadığın manevi çöküntü de cabası. Tavsiye etmiyorum. Devlet hastanelerini araştırabilirsiniz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaslar ben 1 hafta once ameliyati oldum ve hicbir sorun yasamadim sekli de gayet iyi oldu eger boyle bir sorununuz varsa guvendiginiz bir doktora mutlaka gidin olun ameliyatin ertesi günü ayaga kalktim ve gayet rahat ettim

cok gecmıs olsun oncelıkle ben hacettepe dekı fıgen ozgur hanımla da konustum 2000 bınlıra amelıyata benm gırmemı ıstersen 3000 bınlıra dedı bu ucret benm ıcın cok fazla olmasam da olur dıyebılecegım bısey degıl anlıyosunuzdur benı mumtaz bey dıger yerlere gore oldukca dusuk fıyat verıyo bana 1300 dedı en son ama tabı ınsan dusunmuyo degıl neden dıye caresızlık bu olsa gerek eger ıyı bır doktor bulursanz bana da haber verırsenz sevınırım...

Gerekirse ertelemeni ama başka doktor bulmanı tavsiye ediyorum. Kimsenin benim yaşadıklarımı yaşamasını istemem. Ben kocaelide bir doktora ameliyat olucam yazın. Araştırma değil de devlet hastaneleri daha uygun oluyor. Bir kaç hastane gez dolaş hem fikir edinirsin hem fiyat öğrenirsin. Sadece sıkıntın iç dudakların uzunluğu mu yoksa klitorisin dışarda olması vs gibi bir sıkıntın da var mı ? Yani bunların hepsini görüşmelisin. Ama dediğim gibi imkanın varsa biraz daha para biriktir ama işini bilen bir estetik cerraha ameliyatını ol diyorum. Çünkü ameliyat olup tekrar sıkıntı yaşamak emin ol çok daha zor. Hem maddi hem de manevi olarak çok yorucu. Hepimiz için hayırlısı olsun.

tabı ıns hayırlısı bnım sadece dıs duduklarda sıkıntı var klıtorıs normal ank en ıyı devlet hastanesı olarak hacettepeyı onerdıler ben 4 yıldır arastırma yapıyorum bırının ıyı dedıgı doktora dıgerı berbattı dıyo guvenemıyorum sasırdım valla hayırlısı hakkımızda

Herkesin memnuniyeti farklı tabiki. Hiç bir doktorun bütün hastaları bence de memnun olamaz. Çünkü beklentiler farklı oluyor. Ama ben kötü yaptığından bahsediyorum. Zaten hijyen olarakta kötü bi yer. Ev bozması gibi diyim ben sana. Acil bi durum olsa müdahele edilcek bi konum vs yok. Ben nasıl kalkıp gitmedim kendime hala şaşırıyorum. Nasıl adapte olduysam olup kurtulcam diye. Benim konum da var bu konuda okuyabilirsin :) çok rahatsız edici bir durum kendimden biliyorum ama gerçekten biraz daha ertele ama düzgün bir yere ol tek tavsiyem bu. Sen gidip görüşüp mü fiyat konuştun ? Sadece iç dudaklarsa kolay atlatırsın canım.

anlıyorum senı bu arastırıp sorusturmak sureklı ınsanın kafasında dolasıp duran sıkıntı yordugundan sen ne olursa olsun su ankınden daha kotu olamz deyıp gıtmemıssın dusunemıyo ınsan sıkma canını duzelır ıns ben tlfda gorustum kendısıyle acıkcası bırazda uygun fıyata yaptıgından aradım bır ıkı kısı de memnun kalmıs burda yazmıslar bana 1300 e yaparm pıyasadan daha uyguna yapıyorum dedı amelıyatı nasıl yaptıgını anlattı bu kadar :)

Arkadaslar ben 1 hafta once ameliyati oldum ve hicbir sorun yasamadim sekli de gayet iyi oldu eger boyle bir sorununuz varsa guvendiginiz bir doktora mutlaka gidin olun ameliyatin ertesi günü ayaga kalktim ve gayet rahat ettim

nerede ameliyat oldunuz ve fiyatı nedir?

bu seferkı ıns daha ıyı olur ıstedıgın gıbı nasılsın durumunu merak ettım ve sımdı az cok bellıdır gorunusundn memnun kaldınmı

Evet görünüşü çok güzel doktor bey de çok ilgili her şekilde yardımcı oldular korktığuma değmezmiş hassasiyet falan da çok çok az kaldı 5 hafta geçti daha ameliyattan

Evet görünüşü çok güzel doktor bey de çok ilgili her şekilde yardımcı oldular korktığuma değmezmiş hassasiyet falan da çok çok az kaldı 5 hafta geçti daha ameliyattan

Dikis izlerin ne durumda canm sertlik war mi yani belli mi ameliyat oldugun bnde korkut beye olabilirm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…