Labioplasti olanlar doktor seçimimde yardım edinnn :((

aylin karanlıklada görüştüm ben çok iyi bir bayan, çok yardımcı oluyor.gözü kapalı git derim.istanbul olsaydı ona giderdim bende

aylin karanlıklada görüştüm ben çok iyi bir bayan, çok yardımcı oluyor.gözü kapalı git derim.istanbul olsaydı ona giderdim bende

merhaba kızlar bende aylin hanıma olmayı düşünüyorum Aylin hanıma olan arkadaslar bıraz yardımcı olurmusunuz amelyata karar vermek cok zor rrrrrrrrr

slm kızlar bende ankaradayım ankarada ameliyat oldugunuz gerçekten işte bu doktor die önereceğiniz biri varmı ... zaten çok korkuyorum alttarafın küçük diller artık 5 cm uzunlugunda var utanıyorum bende kendimde rahatsız oluyorum kiloda yapışıo e altına bi peçete koysan yapışıp kalıyo on dakika suyla yıkıyonda anca temizleniyo bıktım valla bende artık banada yardımcı olursanız sevinirim

Ben de senin gibiydim canim bu ameliyati oldum ve rahatladim.ben ebru hocaya ameliyat oldum ankarada ebru zulfikaroglu gozu kapali oneririm. İsinin ehli bence guvenebilirsin zaten cok zor bi ameliyat degil karar verene ve dogru doktoru bulana kadar biraz zor oluyor bence doktorunu bulup ameliyati olunca sadece bir hafta biraz dikkat etmen lazim sonra da gercekten hafifliyosun sakin genital bolge diye erteleme cok takiyosun cunku. Ben cok arastirdim da oldum hele yazin cok rahat ettim canim...ol ve sen de rahat et derim lazere giderken bile gogsumu gere gere gidiyom artik:))

Merhaba,

arkadaşlar labioplasti operasyonu hakıında bilgilenmeniz açısından buraya yazıyorum.Çünki ameliyatı olmadan önce araştırma aşaması oldukça sancılı oldu.Hangi doktor ne kadar.Başım ağrıdı forum okumaktan,başımı ağrıdı onlarca doktoru arayıp bilgi almaktan.Jinekologmu plastik cerrahmı bu işi daha iyi yapar falan derken forumlardan tesadüfen Dr. Mümtaz Yüce'den bahsedildiğini okudum.Kendisinin operasyon fiyatı inanın İstanbuldaki doktorların hizmet bedelinin yarısıydı.Başlangıçta tereddüt ettim.Ancak ön görüşme yapmaya gittiğimde vermiş olduğu tatmin edici bilgiler beni rahatlattı.Konuya hakimiyeti, hizmet ambiyansı ( eşi ile birlikte çalışmakta.)mükemmel.Sonunda kendisine bu operasyonu yaptırmaya karar verdim.Operasyon kalçadan yapılan anestezi iğnesiyle başladı.Ardından hiç birşey hissetmedim.Aradan şimdi 3 hafta geçti ve bebekler gibi oldum.Belki iyileşme sürecinin kısalığı problemimin çok büyük olmamasıydı bunuda bilemiyorum.Gerçekten konu ile ilgili herhangi bir tereddütünüz olmasın.Rahatsız oluyorsanız kestirin atın.))Kafanız rahatlayacak.Mutlu olacaksınız.Ayrıca Ankarada'ki hocam Mümtaz Yüce ile ilgili kesinlikle bir tereddütünüz olmasın işine hakim, meslekte 30 yılını devirmiş tecrübeli, kadın fizyolojisini çok iyi tanıyan , asla operasyonu yaptırdığınıza pişman olmayacağınız bir uzman doktor.Ayrıca eşi çok değerli bir insan.Manevi olarak hastalara çok destek ve yardımcı oluyor.Ismarladığı türk kahvesi ve tv keyfi ile kendimi evimde hissettim.Anlıycağınız istanbul'dan kalkıp Ankaraya gittiğime her konuda değdi.Ayrıca Dr. Mümtaz Yüce hocamın operasyon bedeli 1250 tl olmuş.Maalesef ben zamlı fiyattan yaptırdım.Önceki dönemlerde sanırım daha düşükmüş.Tabii yinede İstanbul'daki 2000-4000 tl arasındaki fiyatların yanında yine bu hizmet çok uygun fiyatlı kaldı.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Ayrıca herhangi bir kontrol ücreti kaç defa gidersen git ödemiyorsun.

Arkadaşlar herkese merhaba ! ben gecen ay Ankarada Dr Mümtaz yüceye labioplasti ameliyatı oldum ..çokta memnunum ayrıca şunu belirmek istiyorumki son derece işini iyi yapan bir dr ..Diğer dr ların paragöz olduğunu düşünüyorum .. sonucta yapılan işlem aynı neden bukadar cok para istediklerini de anlamış değilim ...Mümtaz bey son derece halden anlayan biri para göz olmadığı için cok para istemiyor...Ayrıca eşiyle operasyona giriyor oda cok iyi sıcak kanlı bir hanım ..kendinizi kesinlikle iyi hissdiyorsunuz ..utanmıyor cekinmiyorsunuz onların sıcak ilgisi karsısında ..sonucta ben bakire bir bayanım öle jinekoloja felan gitmişliğim yoktu hiç çekinmeden yattım işlem yarım saat kadar sürdü bir iki saat sızlama oldu yalan değil ..ama sonrasında herşey normale döndü ..ömür boyu sıkıntı cekeceğime bir seferde kurtuldum ..cok mutluyummm ...:)

Ben de labioplasti ameliyatı oldum. Şekli tam istediğim gibi düzgün olmadı kısalı uzunlu çokta acı hissetim tek sevindirici yanı dışarıdan bakınca görünmüyor onun dışında memnun olduğumu söyleyemeyeceğim.

Merhaba ben de burada okuduklarım uzerine 3-4 ay once İstanbul'dan Ankara'ya gelip Mumtaz Yuce ye ameliyat oldum ve iyi ki de boyle bir karar vermisim cunku benim icin onemli olan sey doktorun bu konuda ne kadar uzman ve tecrubeli olduğuydu, bu yuzden boyle bir ameliyat dusunuyorsaniz kesinlikle gozunuz kapalı Mumtaz Yuce'yi oneririm. Ben kan bile alındıginda bayilan bi insan olarak bu ameliyatı olacagim icin cok endiseli hissetmeme ragmen kendisi yillarin verdigi tecrubeyle ve yaklasimiyla oldukca rahat hissetmemi sagladi. Ameliyata esiyle birlikte giriyor ve esi de gercekten ameliyat sirasinda cok destek oldu. Bu operasyonu olmadan once hangi doktora gitmem konusunda kapsamli bi arastirma yapmis biri olarak, diger doktorlara gore daha uygun bir fiyata bu islemi yapmasinin nedeni kesinlikle paragoz olmamasindan kaynakli. Cunku sonuca baktigimda yaptigi isin cok daha fazlasini hakkettigini dusunuyorum. Sizin tam olarak memnun kaldiginizi gormeden gondermiyor. Labioplastiye ihtiyacınız oldugunu dusunuyorsanız kesinlikle sizi rahatsız eden seyden kurtulun ve olun, keske daha onceden bu karari verseydim diyeceksiniz:)

Son düzenleme:
Merhaba, Labioplasti ile ilgili bi kaç sorum olacak eğer hala burayı takip eden varsa?

Labioplasti ameliyatı olup ilişkiye giren yada doğum yapan var mı? Bi yan etkisi oldu mu? Yada mesela bi süre spor yapmayın falan yazıyodu bazı yerlerde. Yani ameliyatı olduktan 1 sene sonra yada iyileşme süresi ne kadar ise, süre tamamlandıktan sonra bi terslik falan oluyor mu? Bende asimetrik bi durum söz konusu sadece iç dudaklarda problem, bi dil olukça küçük normal bi boyutta yani, diğeri ise iç çamaşırıma değip beni rahatsız ediyor. tahmini 2 cm falan. klitoriste bi sorun yok. beni rahatsız eden asimetri. sizce önce jinekoloğa mı gitmeliyim? yönlendirme için. direk estetisyene gitmek mi gerekir? açıkçası ben önce bilgi almak istiyorum ve okudğum kadarıyla doktor çok önemli. istanbulda bu ameliyatı olup memnun olan ve doktoruyla ilgili olumsuz bişi duymayan var mı? çünkü ben kötü bişi duyduğum an o doktordan vazgeçiyorum. bide ameliyattan sonra, yani iyileştikten sonra dikişler yüzünden bir sertlik kalıyor mu?
çok soru sordum biliyorum ama bu konu beni çok üzüyor. bi yandan insanlar ne ameliyatlar yaptırıyo burnunu kırdırıo bişi olmuyo, çok zor bi ameliyat değil diyorum diğer yandan acısı filan değil de sonrası beni korkutuyo.

bide bu fiyat farkı neden 1250'ye yaptıran da var 3000 veren de.. buda kafamı karıştırıyo..

cevaplayan, tecrübelerini paylaşan olursa çok sevinirim.

Canım merhaba ben ameliyat olalı bir ay oldu ,henüz evli değilim ilişki konusunda bişey diyemiyorum,seninde dediğin gibi doktor cok önemli senin içine sinen birisine yaptırman lazım,1 ay oldu fakat benim hiç ağrım sızım hareketlerimde bir kısıtlamam yok allaha şükür yani cok zorlamadıkça sporu etkileyeceğini sanmıyorum,sertlik kalmadı canım iz falanda yok hiçbir şekilde ameliyat oldugum belli değil benimde korkum iz kalmasıydı fakat hiç iz yok,Öncelikle gittiğin bir kadın doğumcu veya jinekolog varsa istersen önce onlara bir danış en azından seni bildikleri birine yönlendirirler kendileri yapamıyorlarsa,Umarım yardımcı olabilmişimdir başka sormak istediğin bişey varsa beklerim canım sevgiler

Ben ankarada olucam ameliyat ama Mümtaz Yüce mi yoksa Ebru Zülfikaroğlu mu kararsız kaldım siz hangisini önerirsiniz?

Ben Ebru Zülfikaroğlundan çok memnunum...ablam da oldu o damemnun öneririm soruların varsa sorabilirsin canım

Bende Mümtaz Yüce'de oldum ama sonuçtan hiç memnun değilim bu öven arkadaşlara garezi yokmuşta bana mı varmış ki yamuk yumuk kesti acı çektim okadar dikiş izlerim bile belli kendime güvenim yoktu şimdide ayrı bir güvensizliğim oldu sakın ona gitmeyin

Ben ankarada olucam ameliyat ama Mümtaz Yüce mi yoksa Ebru Zülfikaroğlu mu kararsız kaldım siz hangisini önerirsiniz?

ebru hanımla yüzyüze görüşmedim hiç. fakat buradaki arkadaşlar oldukça memnun anlatıyorlar özellikle labioplasti olan çok. git görüş bence aklındaki tüm soruları sonucun nasıl olabileceğini hepsini açık açık konuş. sadece fiyat konusunda çok netmiş sanırım öyle okumuştum. diğer doktoru kesinlikle ele derim.

tatlım eğer hala konuyla ilgileniyorsan, ameliyat oldun mu ? sırf bu sorun için siteye üye oldum doktor seçiminde, mümtaz yüce çok uygunmuş fiyatı, aylin karanlık bayaa övülmüş... ilgilenen varsa eğer fiyatlar hala aynımı birde mümtaz yüce çok uygunaymış bu yaz yaptırmayı düşünüyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim...

Son düzenleme:

fiyatı uygun diye doktor seçimi yapmanız yanlış olur. ben oldum tekrar olucam ve böylece bana daha pahalıya gelmiş oluyo. üstelik yaşanılan psikolojik sıkıntılar çekilen acılar yanınıza kalıyor. gerekirse biraz daha bekleyin ama gerçekten iyi bir doktora, güvenebileceğiniz birisine ameliyat olmanızı tavsiye ederim. mümtaz yüce fiyatı 1000-1250 gibi birşey aylin hanm 3000 falan tutuyormuş sanırım.

Bencede, işini bilen güvenilir biri daha önemli. Uzman biri olmalı. Tamam bi burun ameliyatı değil ama şahsen ben burnumu da yada başka bir yerimi yaptırsam da en iyi yerde yaptırırım. Ucuz olmasından daha önemli benim ameliyata girerken rahat hissetmem. Aylin Karanlık hakkında olumsuz bişi okumadım. Hem o yüzden hemde twitter hesabından da bu konu hakkında tecrübe sahibi olduğu belli oluyor. 3000 tl şu an için fazla bana göre ama acelem yok bekleyip Aylin Hanım'da ameliyat olmayı düşünüyorum.

Siz neden tekrar ameliyat olucaksınız? Tabii yanıtlamak zorunda değilsiniz.

Ben ameliyattan sonrasını merak ediyorum. Bi yerde okumuştum ameliyattan sonra buz kompresi ve tentürdiyot ile temizlemek gerekiyomuş. Çok kanama oluyo mu? Adet kanaması kadar mı yoksa daha az, ya da daha çok mu? Ped koyunca sanırım dilişlere yapışma riski varmış gazlı bez daha mı iyidir? Dikiş alınması gibi bişi olmuyormuş galiba. Genel olarak yara ne kadar zamanda iyileşiyor yani kanaması falan duruyor? Bir de mesela ameliyattan sonra tüy temizliğini nasıl yapmak gerekiyor? Jiletle mi? İyileştikten sonra ağda yada lazer epilasyon yaptırmada sorun oluyor mu? Doğumda sorun olmuyormuş sanırım. Yine çok yazdım. :)

Son düzenleme:
amannnn arkadaşlar beni dinleyin mümtaz yüceyi övenlerde bence yine kendileri başka bir isimle üye olup kendi kendilerinin reklamını yapıyorlar ben kendisine oldum ameliyatı kendiniz bilirsiniz ben yandım siz yanmayın ne profesyonel işini bilen birisi nede estetikten anlayan birisi okadar tecrübesi varda hiçmi kadın anatomisi görmedide bukadar berbat bir operasyon yaptı neticeyi nerdeyse fot çekip koycam buraya Allahtan korkun biraz ya hala insanların duygularıyla oynuyosunuz işi sağlıktan çok para kazanmaya endekselmişiniz ayıp günah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…