Labioplasti/hudoplasti/dolgu

zeynepseynep

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2024
7
0
18
Merhaba ben önümüzdeki ay labioplasti ve hudoplastiyi devlet hastanesinde olacağım fakat devlet hastanesi dış dudak dolgusu yapmıyor ameliyat gününün sabahı dolgu yaptırsam yada bir hafta öncesinden yaptırsam veya bir hafta sonrası bir sorun olur mu nasıl yol izlemeliyim?

Merhaba ben önümüzdeki ay labioplasti ve hudoplastiyi devlet hastanesinde olacağım fakat devlet hastanesi dış dudak dolgusu yapmıyor ameliyat gününün sabahı dolgu yaptırsam yada bir hafta öncesinden yaptırsam veya bir hafta sonrası bir sorun olur mu nasıl yol izlemeliyim?

Ben 22 Temmuzda labioplasti oldum. Doktor yağ doku da gerekli demişti. Ancak aynı anda yapmam. Önce ameliyatı yapalım dedi. Doktorum bu arada doçent ve plastik cerrah. Hastanem de özel üniversite hastanesi. Benim bir de dış dudakla iç dudak arası boylu boyunca bir taraftan fazla deri alındı. Bir tarafta da eski ameliyatta yanlış dikilmiş mercimek büyüklüğünde et parçası vardı. Diyeceğim şu ki tüm fazlalıklar gidince dolguya gerek kalmadı. Onlar dış dudakların şeklini bozuyormuş. Şuan gayet iyi ve derli toplu, küçük ve muntazam görünüyorlar. Önce ameliyatı olun, iyileşin onu da sonra yaptırın.

Arkadaşlar siz dolgunun kalıcı bir işlem olduğunu mu sanıyorsunuz? Her yıl o kadar para verip yeniletebilecek misiniz? Yağ doku eriyor ve eskiye dönüyor.

Yeterince sarkıklık var sizce alınmalı mı yoksa dolgu mu
Arkadaşım dolguyla falan olmaz. Yaşla birlikte kolejen kaybı artacak ve daha da sarsacak. Her yıl ona dolgu parası ne gerek var. Çok iyi bir plastik cerrah bul. Lütfen plastik cerrah olsun. Bu işi hallet. Ben iyice iyileseyim beyazlatma yaptıracağım. Rengini artıracağım. Sonra da pitimla ilgili mevzularla vedalasacagim.

Arkadaşım dolguyla falan olmaz. Yaşla birlikte kolejen kaybı artacak ve daha da sarsacak. Her yıl ona dolgu parası ne gerek var. Çok iyi bir plastik cerrah bul. Lütfen plastik cerrah olsun. Bu işi hallet. Ben iyice iyileseyim beyazlatma yaptıracağım. Rengini artıracağım. Sonra da pitimla ilgili mevzularla vedalasacagim.
Teşekkür ederim

X