Labioplasti hikayem

1kahve

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2019
17
2
Selam arkadaşlar . Yaklaşık 10 yıldır bu konu hakkında araştırma yapıp sonunda ameliyatı olmuş biri olarak bütün detaylarıyla anlatacağım. Toplanın 😊🤗

Öncelikle problemim iç dudaklarının 4 cm kadar aşağıya sarkık olmasıydı ve dış dudaklarim küçük olduğu için çok nahoş bi görüntüsü vardı. Uzun araştırmalar sonucu 10 a yakın doktordan fiyat aldım ve hep uçuk rakamlardı. Haliyle ertelemek zorunda kaldım hep .

Bunu kesinlikle reklam vs. amaçlı düsünmeyin sadece benim mağduriyetini yasayan arkadaşlara umut olsun diye anlatıyorum. Ameliyatın üzerinden tam 50 gün geçti

Ilk olarak aileme konuyu açtım annem ve ablam önce oralı olmadılar sonra manzarayı gösterince bana hak verdiler . Uzun doktor arastirmalarindan sonra Gaziosmanpasa da iç ve dış dudağı 4000 tl ye yapabileceğini soyledi tugrul bey . Açıkçası fiyattan dolayı kabul ettim ve tedirgindim . Sonra muayene ettiğinde perineplasti ye de ihtiyacım olduğunu söyledi. Dis dudak iç dudak ve periner kısım yapildi

Genel anestezi altında ameliyatımı oldum . 1 gece hastanede kaldım. Iyi ki de öyle yapmışım çünkü şehir dışından gelmiştim uzun bi yol çekilmezdi. Ameliyat sırasında genel olduğu için hiç anlamadim uyandığımda daha ameliyat yapılmadı sanıyordum

Öyle hemen ayağa kalkmadım ben biraz pinpirikliyim . Sadece tuvalet gibi temel ihtiyaçlar için kalktım . Ilk 3 gün hep yattım. Allaha şükür ki agrım olmadi . Hafif sizi oluyordu onun için günde iki kez içmem için ağrı kesişimi ve uyusturmasi için abestik kremimi vermişti doktor. Tuvaletimi yaparken ilk 3 gün zorlandım. 4. Gün tamamen ayağa kalktım. 5. Gün ise başlamak zorundaydım ve işyerimde yastıkla oturdum.

Ilk bir hafta eğilip kalkmama dikkat ettim . Hatta iki hafta boyunca kot pantolon giymenizi önermem. Benim gözüm burda okuduğum süreçlerden dolayı çok korkmuştu ama şükür ki çok hafif atlattım. Doktor ameliyattan 1 hafta sonra muayene etti gayet iyi durumda dedi . Sonra radyofrekans verdi 8 seans . Bu da o bölgenin çabuk iyileşmesi ve daha estetik hale gelmesi içinmiş. Onu da şengül hanım var hemşire o uyguladı.

Şuan olduğum için çok mutluyum aynada gördükçe bile mutlu oluyorum . Ozguvenim yerine geldi . Ama şöyle söyleyeyim kusursuz bi sonuç beklemeyin . Ben doktora sadece normal görünsün bana o bile yeter demistim. Öyle de oldu .iç ve dış dudak bir hizada oldu bu bile bana yetti . Doktorum istersem dolguda yapacaktı ama ben bunla yetinmek istiyorum 😊

Şunu da belirteyim o kadar çok doktorla görüştüm ve hep yok klitoris düzeltilirse şu kadar artar, dış dudak olursa şu olur ,genel anestezi olursa daha fazla olur gibi cümleler duyduktan sonra aynı şeyi başkalarının yaşamasını istemem. Tuccar gibi davranan bi doktora denk gelmezsiniz insallah o yüzden özellikle doktorun ismini veriyorum

Ilk olarak aileme konuyu açtım annem ve ablam önce oralı olmadılar sonra manzarayı gösterince bana hak verdiler . Uzun doktor arastirmalarindan sonra Gaziosmanpasa da iç ve dış dudağı 4000 tl ye yapabileceğini soyledi tugrul bey . Açıkçası fiyattan dolayı kabul ettim ve tedirgindim . Sonra muayene ettiğinde perineplasti ye de ihtiyacım olduğunu söyledi. Dis dudak iç dudak ve periner kısım yapildi
M

Merhaba hangi gaziosmanpasa ve isim.soyisim.dr'un yazar misiniz gecmis olsun

merhaba öncelikle geçmiş olsun ve hayırlı olsun. iç dış dudak perinoplasti hepsi 4000 mi istedi ve hastanede 1 gece istirahat?

merhaba öncelikle geçmiş olsun ve hayırlı olsun. iç dış dudak perinoplasti hepsi 4000 mi istedi ve hastanede 1 gece istirahat?
Teşekkür ederim . Iç dudaklar küçültüldü. Dis durakla iç dudak yapım ayrıydı dikerek birleştirdi..perinoplasti yapıldı. Hastane de bir gece kaldım. Evet bunların hepsini 4000 tl ye yapti

Teşekkür ederim . Iç dudaklar küçültüldü. Dis durakla iç dudak yapım ayrıydı dikerek birleştirdi..perinoplasti yapıldı. Hastane de bir gece kaldım. Evet bunların hepsini 4000 tl ye yapti
çok uygun, şehirdışından gelmişsiniz hemen yola çıkabildiniz mi ertesi gün bir sorun yaratmadı mı?

çok uygun, şehirdışından gelmişsiniz hemen yola çıkabildiniz mi ertesi gün bir sorun yaratmadı mı?
Genel anesteziyle oldum . Hastane masrafı da ameliyata dahil olunca açıkçası ben kendim çıkmak istemedim bir gece kaldım hastanede . O gecede iki kez şartımı değiştirdi doktor Ağrı kesici iğne falan yapıldı evde olsam o kadar iyi hissetmezdim . Genel anesteziyle 1 gün kalabilirsiniz bence

X