Labioplasti hakkında tavsiyeler

Benimkinde de sağ tarafı çok çekmiş sanırım o topçiklerden biri sağdakinde görünüyor diğeri yukarıda görünmüyor bile ve kantaron sürmeyince gerginlik hissediyorum sağ dudağı yaparken çok gerdirdi herhalde

Gerginlik hissi bende de var, hani yüzünü yıkayıp nemlendirici sürmemişsin gibi bir gerginlik. 6 hafta geride kaldı hala vajina girişi hassas hala klitoris soğancığı şiş ve dokununca acıyor. Nerden bulaştım bu işe diyorum çoğu kez.

Gerginlik hissi bende de var, hani yüzünü yıkayıp nemlendirici sürmemişsin gibi bir gerginlik. 6 hafta geride kaldı hala vajina girişi hassas hala klitoris soğancığı şiş ve dokununca acıyor. Nerden bulaştım bu işe diyorum çoğu kez.
Kantaronlu pamukla içini iyice temizle enfeksiyon hassaslaştırıyor benimki geçti gerginliği sürekli temizliyorum ve kantaronluyorum temizlemeyince enfeksiyon oluyor ve şişiyor. Şimdi iyi gibiyim tek sorun arasının kapanmaması umutluyum bakalım çok ciddi bakım yapıyorum sadece dudaklarda yumru gibi küçük sertlikler var onları yağ ile masaj yaparak yumuşatmaya çalışıyorum

Çok güzel açıklamışsınız bende geçen sene Esra Çabuk Cömerte oldum ameliyatımı ilk o şişliklerden bişeye benzetemedim ama şuan herşey beklediğimden daha iyi. Siz kime ameliyat oldunuz ne kadar ödediniz? Ben 3000tl ödedim.

merhaba ameliyatlıyken nasıl dıkkar ettiniz krem vs ne kullandınız iyileşmesini hızlandırıcı bır yontem varmı benımde 4. günüm

Kızlar nasılsınız ? Lütfen süreçleriniz hakkında yazmaya devam edin, ben de hic acı cekmedım şöyle rahattı böyle kolaydı diyenlere inanmıyorum. Sizin dürüst yorumlarınıza çok ihtiyacım var.

MERHABA BEN OLDUM AMELİYAT 1.GÜN İNCE SIZIM VARDI AĞRIM HİÇ OLMADI 2.GÜNDE HEP AYAKTAYDIM VE BU GÜN 4.GÜN İŞİMDEYİM OTURUYORUM BENIM AMACIMDA ACABA DIKIŞLERDEN SONRASI KREMŞLER BAKIM ILISKI SÜRECİ YA BEN HİÇ ACI AĞRI CEKMEDIM ÇOK İLGİNÇ AMA LAZER İLE OLDUM

Bende ameliyat olali 1 gun oldu eve geldim aynaya baktim okadar siski dis dudaklar. ic dudaklar sanki yok hepsinimi kesti acaba yoksa odemdenmi kayboldu bilmiyorum dikisler cok kotu gorunuyo moralim bozuldu baya hicbir doktor herhalde oyle bir yanlis yapmaz ama olmak zorundaydim cunku onceki hali cok cirkindi insallah duzelir onceki halini aramam

Bende ameliyat olali 1 gun oldu eve geldim aynaya baktim okadar siski dis dudaklar. ic dudaklar sanki yok hepsinimi kesti acaba yoksa odemdenmi kayboldu bilmiyorum dikisler cok kotu gorunuyo moralim bozuldu baya hicbir doktor herhalde oyle bir yanlis yapmaz ama olmak zorundaydim cunku onceki hali cok cirkindi insallah duzelir onceki halini aramam
merhaba ameliyatınızı kime oldunuz ben de düşünüyorum.

merhaba ameliyatınızı kime oldunuz ben de düşünüyorum.
Izmit umuttepe arastirma plastik cerrahi sahin alagoz e oldum . Suan dikislerimden sadece birtanesi dustu goruntu olarakta hosuma gitmeye basladi 2000 tl ye oldum 90 lirada yatis ucreti birgun yatiriyolar agri kesici serum falan cok ilgili bir hastane degil soyliyim

merhaba ameliyatlıyken nasıl dıkkar ettiniz krem vs ne kullandınız iyileşmesini hızlandırıcı bır yontem varmı benımde 4. günüm
Hızlandırıcı bir yöntem yok malesef.Krem kullandım ağrı kesici ilaç kullandım bir süre en güzeli dinlemeniz ve temizliğine dikkat etmeniz.

Merhaba nasil oldunuz ben yeni oldum benimde ic dudaklar yok gibi sanki sizinki sobradan sekil oturdjmu

Merhaba nasil oldunuz ben yeni oldum benimde ic dudaklar yok gibi sanki sizinki sobradan sekil oturdjmu
Hala yok iç dudak ama alistim goruntuye biraz biraksalar iyi
Hala yok ic dudaklar biraz biraksalar iyi olurdu ama boylede alistim goruntusune kotu durmuyo fazlalik yok ozguven kirikligim gitti en önemlisi

Özur dilerim tekrar ayni seyi size yazmisim.çok takinti yqptim kafayi yicem doktoe duzelcek dudak biraktim diyor ama ic dudagi kesmis dis dudakla.birlestirip dikimis oraso kayniyinca ic dudak kalmaz ki anlatamadim bi turlu doktora

merhaba bende bu ameliyatı oldum benimde klitoris soğancı gi denilen yer şisik gectimi sizin öyle sismi kalacak cok merak ediyorum benim 25 gun oldu

X