Labioplasti Gerçeği

Merhaba,ameliyat oldunuzmu? Bende her iki opr. Birlikte Olacağım Hasan Fındık a.. Ameliyat ve Sonrasını merak ediyorum açıkcası. 14 Ekim'e ameliyat günü aldım ben :KK66:
Merhaba,
Bayadır foruma bakamıyordum. Daha ameliyat olmadım. Çalışıyorum ve izin konusunda sorun yaşıyorum maalesef. Hasan Fındık ta fiyatlar nasıl?

çok geçmiş olsun ,, yukaridan asaği fazla olan kısım mı alınıp dikildi ?öyle yapılan operasyonda daha çok dikiş atldığndan tarak gibi olur tırtıklı olur demişti bir doktor biraz zaman geçtikten sonra yine sonuçtan haberdar edermisin,,umarım her şey istediğin gibi olur..
ankarada iseniz bu işlemi iyi yapan bir doktor tanıyorum...çok zaman olmuş siz yazalı belki çözmüşsünüzdür sorunu

Merhaba,
Bayadır foruma bakamıyordum. Daha ameliyat olmadım. Çalışıyorum ve izin konusunda sorun yaşıyorum maalesef. Hasan Fındık ta fiyatlar nasıl?
Benimde ayağım kırıldı ameliyat tarihim ertelendi maalesef :KK43: Aralık da gün alacağım inşallah :KK66:
labıoplasty ve vajınoplasty birlikte 8 bin tl fiyat verildi canım :KK66:

Benimde ayağım kırıldı ameliyat tarihim ertelendi maalesef :KK43: Aralık da gün alacağım inşallah :KK66:
labıoplasty ve vajınoplasty birlikte 8 bin tl fiyat verildi canım :KK66:
fiyatlar yüksek gibi ankara da ilhami atılganın muayehanesinden de fiyat alın işlemleri iyi olan bir doktor.

fiyatlar yüksek gibi ankara da ilhami atılganın muayehanesinden de fiyat alın işlemleri iyi olan bir doktor.
Labıoplasty için 4 bin vajınoplasty içimde 4 bin fiyat..
Istanbulda yım. Birkaç yerden daha fiyat aldım genelde aynı fiyatlar. Ankara uzak olur benim için teşekkür ederim :KK66: Ayrıca ameliyathanede olacak işlem genel anestezi ile,bir gece hastane konaklamalı. Benim için daha iyi :KK66:

işlemden snra yatmaya gerek yok aslında bir öğretmen arkadaş yaptırdı evınde yaptı o gece...zaten uyuşturmuslar o bolgeyi rahat bir işlem olmuş...

Merhabalar bende aynı durumdan şikayetciyim goruntu olarak rahatsiz oluyorum . Ilerde ameliyat dusunuyorum ama sormak istedigim birsey var ben bekarim ic dudaklardan birinin sarkık olması esleriniz icin sorunmu yani ben memnum degilim ama erkeklerde mi böyle dusunuyor ? Ameliyat icin hem cesaret edemiyorum hemde maddi olarak yaptiramam buyuzden ilerde evlendigimde sorun olur mu ? Ben oyle olmasindan utaniyorum :KK43: bilgilerinizi paylasirsanız sevinirim

Merhabalar bende aynı durumdan şikayetciyim goruntu olarak rahatsiz oluyorum . Ilerde ameliyat dusunuyorum ama sormak istedigim birsey var ben bekarim ic dudaklardan birinin sarkık olması esleriniz icin sorunmu yani ben memnum degilim ama erkeklerde mi böyle dusunuyor ? Ameliyat icin hem cesaret edemiyorum hemde maddi olarak yaptiramam buyuzden ilerde evlendigimde sorun olur mu ? Ben oyle olmasindan utaniyorum :KK43: bilgilerinizi paylasirsanız sevinirim
EVLENMEDEN ÖNCEDE OLUR..EVLENDIKTEN SONRADA OLUR...eşlerin talebıyle gıden de var ama kendımızde rahatsız oluyoruz bu sebeplede tercıh edılen bir ameliyat...ilerde enfeksiyon kaşıntı da artıyor bu sebeple tercıh ediliyor benım bıldıklerım bunlar :KK45:

EVLENMEDEN ÖNCEDE OLUR..EVLENDIKTEN SONRADA OLUR...eşlerin talebıyle gıden de var ama kendımızde rahatsız oluyoruz bu sebeplede tercıh edılen bir ameliyat...ilerde enfeksiyon kaşıntı da artıyor bu sebeple tercıh ediliyor benım bıldıklerım bunlar :KK45:
Tesekkur ediyorum insallah evlenmeden ameliyat olabilirim yoksa esimin begenmemesi cok utanc verici olur heralde :oops:

Bende görüntü olarak rahatsızım . Ayrıca nemli kalmasını ve enfeksiyonun çok olması sebebi ile ameliyat ı düşünüyorum. Eşim asla rahatsız değil,hiçbir şekilde bana bu konuda rahatsızlığını dile getirmedi zaten. Önemli olan benim düşüncem ama eşim rahatsız olsaydı ameliyatı daha öncesindede düşünürdüm. Erkekler pek şekli şemalide ile ilgilenmiyor sanırım :p Herkesln vajina yapısı da farklı zaten. Bunun bir sorun olduğunu bile bildiklerini sanmam :)
Evlendikten sonra yada önce ameliyatı olmanız herhangi bir sorun yaratmaz ..

öncelik zaten sağlık. ankara da iseniz ilhami atılgan hoca da bu ameliyatlar da başarılı tavsiye ederim

Bende görüntü olarak rahatsızım . Ayrıca nemli kalmasını ve enfeksiyonun çok olması sebebi ile ameliyat ı düşünüyorum. Eşim asla rahatsız değil,hiçbir şekilde bana bu konuda rahatsızlığını dile getirmedi zaten. Önemli olan benim düşüncem ama eşim rahatsız olsaydı ameliyatı daha öncesindede düşünürdüm. Erkekler pek şekli şemalide ile ilgilenmiyor sanırım :p Herkesln vajina yapısı da farklı zaten. Bunun bir sorun olduğunu bile bildiklerini sanmam :)
Evlendikten sonra yada önce ameliyatı olmanız herhangi bir sorun yaratmaz ..

Tesekkur ederim cevabıniz icin. Erkek arkadasimla konusurken buntarz bir konu acildi bazi bayanlarin oyle oluyormus bence cok kotu afedersinjz pipi gibi demisti bende anlamazlıktan gelmistim :KK33:o gunden beri utaniyorum ki bende rahatsizim zaten . Ameliyat sart oldu :)

X