Labioplasti -Anadolu yakasında Labioplasti yapan yerler varmı ?

dut87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2012
117
1
Arkadaslar merhaba

Uzun zamandır labioplasti ameliyatı ile ilgili burda yazılanları okuyorum.Bu durumdan bende müzdaribiim,iç dudaklar çok sarkık biri daha uzun ve o bölgem koyu ağda bile yapamıyorum,25 yaşındayım bu konuyu kendimi bildim bileli takıyorum.Kesinlikle ameliyat olmam gerekiyor bu konuyla ilgili dr tavsiyeleriniz ve ücretleri hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.Önümüzdeki yıl erkek arkadasımla evlenmeyi düşünüyoruz ama ben bu durumdan dolayı ertelelemeyi düşünüyorum çok üzülüyorum ve bunu takıyorum .Nolur bana tecrubelerinizle yardımcı olun .Ailemden gizli olacagım için evime yakın biyerde olmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim çok utanıyorum :KK43:

Kimse yokmu bana cevap vericek :KK43:

bak canım benım bıldığım bu işlem bayağı bayağı zahmetliymiş dolayısıyla tavsiye etmem. bunun yanısıra erkekler zaten bununla ilgilenmez hatta bazılarının hoşlandığını bile duydum :KK1:

Ama benimki çok fena hem bikini bile gîyemiyorum inanki durumum oraya bakmak bile istemiyorum:KK43:

Ama benimki çok fena hem bikini bile gîyemiyorum inanki durumum oraya bakmak bile istemiyorum:KK43:[/QUOTE]

Ama benimki çok fena hem bikini bile gîyemiyorum inanki durumum oraya bakmak bile istemiyorum:KK43:
[/QUOTE]

bence senin dikkatini çektiği için sana öyle geliyor. Boşver kesip biçilmek oyle kolaymı ustelik doku alıcaklar oranın kendini yenilemesi biraz problemli. ondan sonar oturmada kalkmada problem yaşayacaksın. seni seven oyle sevsın. hem erkekller dikkat etmez oyle seylere korkma :KK1:

bence senin dikkatini çektiği için sana öyle geliyor. Boşver kesip biçilmek oyle kolaymı ustelik doku alıcaklar oranın kendini yenilemesi biraz problemli. ondan sonar oturmada kalkmada problem yaşayacaksın. seni seven oyle sevsın. hem erkekller dikkat etmez oyle seylere korkma :KK1:[/QUOTE]

Cevap verdiğin için teşekkür ederim:KK43:ama sanırım insan yaşamadan bilemiyor
Aramızda bu ameliyatı olanlar yokmu gercekten yardımlarınıza ihtiyacım var ,bunları burda paylaşmak bile benim için zor oldu:KK43:(

Acaba yeniyim diyemi kimse bişi yazmıyor://

bence memnun değilsen yaptır. öyle erkekler oraya bakmaz hiç dikkat etmez diye bişey yok. oral sex diye bişey var ve erkekler bunu sever. kadınlarda sever. eğer o bölgende hoş olmayan normalin dışında seni rahatsız eden bir görüntü var ise git düzelttir. zaten sarkık dudaklar, dış dudaklardanda fırlamış iç dudaklar anomali bir durumdur. benim bir arkadaşım yaptırdı ve çok memnun. kendime güvenim geldi diyor. operasyon sonrası buz koymak ve hijyen önemli özellikle ilk 10 gün sonra daha rahatsın ama tam rahatlık için iki ayı gözden çıkarmka gerek ama günlük hayatına dönebiliyormuşsun. 1 hafta 10 günü evde geçirirsen daha iyi olur.çok ağrı olmamış arkadaşımda. burada sadece 1-2 kişi sıkıntı yaşadığını dile getirdi ama birisi bence aşırı takıntılı biri oldu için pireyi deve yapan cinsinden bana göre:) benim arkadaşım aylin karanlıka gitti. arkadaşımda anadolu yakasında ama leventte özel bir hastanede yapılmış sanırım. taksiyle gidip gelirsin. dönüş için 40 tl ayır yeter olmadı 50 olsun.

bence memnun değilsen yaptır. öyle erkekler oraya bakmaz hiç dikkat etmez diye bişey yok. oral sex diye bişey var ve erkekler bunu sever. kadınlarda sever. eğer o bölgende hoş olmayan normalin dışında seni rahatsız eden bir görüntü var ise git düzelttir. zaten sarkık dudaklar, dış dudaklardanda fırlamış iç dudaklar anomali bir durumdur. benim bir arkadaşım yaptırdı ve çok memnun. kendime güvenim geldi diyor. operasyon sonrası buz koymak ve hijyen önemli özellikle ilk 10 gün sonra daha rahatsın ama tam rahatlık için iki ayı gözden çıkarmka gerek ama günlük hayatına dönebiliyormuşsun. 1 hafta 10 günü evde geçirirsen daha iyi olur.çok ağrı olmamış arkadaşımda. burada sadece 1-2 kişi sıkıntı yaşadığını dile getirdi ama birisi bence aşırı takıntılı biri oldu için pireyi deve yapan cinsinden bana göre:) benim arkadaşım aylin karanlıka gitti. arkadaşımda anadolu yakasında ama leventte özel bir hastanede yapılmış sanırım. taksiyle gidip gelirsin. dönüş için 40 tl ayır yeter olmadı 50 olsun.

Evet gercekten zor bir durum hem hijyen acısındanda sıkıntı yaratıyor ,şuan çalışmıyorum ama bu iş için 1500 tl para biriktirdim acaba arkadasınız ne kadara yaptırdı bilginiz varmı,Anadolu yakasında kartalda oturuyorum ve avrupa yakasını hiç bilmiyorum :/

Evet gercekten zor bir durum hem hijyen acısındanda sıkıntı yaratıyor ,şuan çalışmıyorum ama bu iş için 1500 tl para biriktirdim acaba arkadasınız ne kadara yaptırdı bilginiz varmı,Anadolu yakasında kartalda oturuyorum ve avrupa yakasını hiç bilmiyorum :/

3000 tl ama zam gelmiş olabilir.

anadolu yakasında bilmiyorum ama avr yakası dersen zamanında çok araştırmıştım ama pahalı gelmişti pelin ilbeyi bu konuda baya başarılıymış.

ne yazık ki benimkide öyle bikini giydiğimde falan aşırı belli oluyo :KK43: ama kadınların çoğunda görülen bir şeymiş ve erkeklerinde hoşuna gidiyomuş diye duydum hahaha :KK70:

ne yazık ki benimkide öyle bikini giydiğimde falan aşırı belli oluyo :KK43: ama kadınların çoğunda görülen bir şeymiş ve erkeklerinde hoşuna gidiyomuş diye duydum hahaha :KK70:

Belki erkeklerin hoşuna gidiyordur ama benim gitmiyor:KK43:pskolojim çok bozuk artık ameliyat olmak istiyorum korkuyorum ama en doğrusu sanırım ameliyat olmak ,onun içinde para biriktirdim ama arkadaslar 3000 tlden bahsediyor bu çok fazla ve bütçemi aşıyor .Belki daha uyguna yapan yerler vardır o yüzden araştırma içerisindeyim ,bilgisi olan arkadaslar varsa lütfen yardımcı olsunlar:KK43:((

merhaba benim doktorumda aylin karanlık.leventte özel bi hastane de 3000 tl ye ameliyat oldum .canım evleneceğim demişşin eğer eşin anlayışlı biriyse bu durumu konuşup evlendikten sonra yaptırmanı tavsiye ederim.Bende evlendikten 1 yıl sonra bu ameliyatı yaptırdım eşim saolsun cok yardımcı oldu bence bu amelıyat oyle bekarken aileden gızlı saklı yapılcak bır amelıyat degıl evde baya zahmetı oluyor buzu var gazlı bezı var batikonu merhemı bır suru seyı var bunları uyguluyorsun her tuvalette buz jelı bacak aranda gece gunduz zaten ben 1 hafta hıc oturamadım hep yattım hıc acısız sızısız oturmam 1 ayı buldu o ilk 1ay benim için sıkınıtılı gectı işyerimde dondugumde cok zorlandım oturmak olsun wc olsun sıkıntılı oldu.1 hafta 10 gun kesinlikle evde olman lazım ..biz annemlerle sıkı gorusuruz açıklama bekliyorlar tabı evde olunca işe gıtmeyince haliye ..enfeksiyon oldum yok mantar oldum filan annemı oyle oyaladım .. sonra yavas yavas yoluna gırdı cok sukur şimdi iyiyim arada bir tuvaletımı yaparken sıkıntı yaşıyorum kuculduklerı ıcın bazen bı acayıp oluyor ..anladın umarım ...ama yinede hiç pişman değilim inşallah sende kurtulursun

merhaba benim doktorumda aylin karanlık.leventte özel bi hastane de 3000 tl ye ameliyat oldum .canım evleneceğim demişşin eğer eşin anlayışlı biriyse bu durumu konuşup evlendikten sonra yaptırmanı tavsiye ederim.Bende evlendikten 1 yıl sonra bu ameliyatı yaptırdım eşim saolsun cok yardımcı oldu bence bu amelıyat oyle bekarken aileden gızlı saklı yapılcak bır amelıyat degıl evde baya zahmetı oluyor buzu var gazlı bezı var batikonu merhemı bır suru seyı var bunları uyguluyorsun her tuvalette buz jelı bacak aranda gece gunduz zaten ben 1 hafta hıc oturamadım hep yattım hıc acısız sızısız oturmam 1 ayı buldu o ilk 1ay benim için sıkınıtılı gectı işyerimde dondugumde cok zorlandım oturmak olsun wc olsun sıkıntılı oldu.1 hafta 10 gun kesinlikle evde olman lazım ..biz annemlerle sıkı gorusuruz açıklama bekliyorlar tabı evde olunca işe gıtmeyince haliye ..enfeksiyon oldum yok mantar oldum filan annemı oyle oyaladım .. sonra yavas yavas yoluna gırdı cok sukur şimdi iyiyim arada bir tuvaletımı yaparken sıkıntı yaşıyorum kuculduklerı ıcın bazen bı acayıp oluyor ..anladın umarım ...ama yinede hiç pişman değilim inşallah sende kurtulursun

Merhaba çook teşekkür ederim cevap verdiğin için :KK43: inanki pskolojim cok bozuk ,evleniceğim kişi biraz takıntılı birisi ,ben evlenmeden olsun bitsin istiyorum:KK43: okadar kötüki pskolojim ,Anadolu yakasından D.r Yeşim Yerçok'u tavsiye ettiler onunda ameliyat ücreti çok yüksek nasıl olucak bilmiyorum.Ameliyatı olduktan sora 4-5 gün ablamlarda kalabilirim ,onun dışında şuan isten ayrıldım zaten para biriktirdim ama 3000 tl gercekten cok fazla nasıl yaparım bilmiyorum kafam çok karışık ,siz böyle yazdıkça bana cesaret geliyor ,Şunu biliyorumki mutlaka ameliyat olmam lazım kendimi çok kötü hissediyorum evlenmek bile istemiyorum sırf bu yüzden hep aklımda o konu hep orası :KK43:((

Merhaba çook teşekkür ederim cevap verdiğin için :KK43: inanki pskolojim cok bozuk ,evleniceğim kişi biraz takıntılı birisi ,ben evlenmeden olsun bitsin istiyorum:KK43: okadar kötüki pskolojim ,Anadolu yakasından D.r Yeşim Yerçok'u tavsiye ettiler onunda ameliyat ücreti çok yüksek nasıl olucak bilmiyorum.Ameliyatı olduktan sora 4-5 gün ablamlarda kalabilirim ,onun dışında şuan isten ayrıldım zaten para biriktirdim ama 3000 tl gercekten cok fazla nasıl yaparım bilmiyorum kafam çok karışık ,siz böyle yazdıkça bana cesaret geliyor ,Şunu biliyorumki mutlaka ameliyat olmam lazım kendimi çok kötü hissediyorum evlenmek bile istemiyorum sırf bu yüzden hep aklımda o konu hep orası :KK43:((

canım seni çok iyi anlıorum benim de aynı sorunum vardı. gerçekten o duyguyu yaşamayan bilemez. bende çok araştırdım bi dünya para istiyorlar. 2012 şubatın son haftası labioplasti oldum 2012 nisan ayında evlendim. düşün o zaman daha uygun bi yer bulunca apar topar yaptırdım. ama öyle çok acılı olmadı yani tabiki buz torbası gazlı bezi çamaşırsız etek giyme mecburiyeti falan oluyo :) ama 5gün rapor verdiler bana düşün sonra başladım işe eğer uygun biyer bulursan hemen yaptır düğünü ertelemeye gerek yok tatlım allah yardımcın olsun

canımcım seni okadar iyi anlıyorumki ben ameliyat olmadan once kafayı sıyırmıs durumdaydım okdar takmısdımkı bu durumu eşimle birlikte olmak istemiyordum butun kadınları ıncelerdım acaba onlarınkı nasıl dıye dusunurdum kendımı anormal zannerdım cok kotuydu cokk..benim param birikimim filan hıc bıseyım yokdu allah bana bır kapı actı bıyerden para geldıde hemen o parayla amelıyat oldum sonrasında sıkıntalırm oldu muhakak ama benım canım bırazda azdır başka rahatsızlıklarımda vardı ondan yanıı zor gectı... ama senın ben kuvvetlıyım yada mecburum dıyorsan ablanda kalabılecek olman cok guzel bır fırsat bence bunu dgerlendır kalan parayı bır sekılde temın etmeye calıs yada belırledıgın doktorla gorus daha sonra verecegını tahattut et ne bılıyım madem dugunden once yaptrııp kurtulmaya calıss bız sana psıkoljık destek oluruz burdan ınsalh

Son düzenleme:
X