Labioplasti ameliyatım

chipotle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2017
25
14
Merhaba herkese,öncelikle konuyu çok uzun zamandır takip ediyorum fakat son zamanlarda çokça olumsuz tecrübe yaşayanların ve cesaret edemeyenlerin olduğunu gördüm ,biraz da olsa yaşadığım şeyleri paylaşarak cesaretlendirmek istedim.Benim iç dudak sorunum ergenliğe girmemle başladı hem asimetri problemi hem de sarkma problemi vardı.15 yaşımda anneme bu konuyu açtım ve çok üzüldüğümü söyledim.Annem de rahatsız olmamı anlayışla karşıladı ancak ameliyat için daha çok küçük olduğumu söylese de zorla kendimi jinekoloğa götürdüm.Jinekolog klitorise dokunmadan sadece iç dudakların küçültülmesini tavsiye etti ve her şey dahil 5000 tl fiyat verdi.Yoğun ısrarlarım sonucu 16 yaşımda ameliyatı oldum ve inanın bir saniye bile pişman olmadım bugüne kadar.Evet özellikle 1 hafta zor geçiyor ama sonuca değiyor gerçekten.Eğer yeni olanlar varsa mutlaka arnica montana krem alsınlar ben çok faydasını gördüm.Bir de buz koymak çok rahatlattı.Dikişlerim 1,5 ay içinde kendiliğinden komple düştü ve 2. ayda denize bile girebildim.Eğer gerçekten çok rahatsızsanız güvenilir bir doktora mümkünse klitorisle fazla oynamadan yaptırmanızı tavsiye ederim.Sormak istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz :) NOT:ameliyatı 2 sene önce oldum

15 yaşında bir çocuğun aklına vajina şeklini 'normal' olanlar ile kıyaslamak nereden gelir? 'Normal' olduğunu saydığınız şeye nasıl ve nerede karar verdiniz? O kadar çok soru var ama troll olduğunuzu düşünüyorum ve geçiyorum.

Ne alaka 15 yasinda dediginiz cocuk lise 2. Sinif ogrencisi....lise 2. Sinifta da insanlarin herseyle alakali bilgisi vardir hic mi kardesinle kuzeninle yikanmadin bunda anlamayacak ne var

Benim de kafan çok karışık arkadaşlar ve bu ameliyatı olmam lazım çünkü çok kafama taktım böyle yaşamak istemiyorum olumlu ve yapıcı elestireleri de duymaya ihtiyacım var

Ne alaka 15 yasinda dediginiz cocuk lise 2. Sinif ogrencisi....lise 2. Sinifta da insanlarin herseyle alakali bilgisi vardir hic mi kardesinle kuzeninle yikanmadin bunda anlamayacak ne var

Siz nasıl dönemler, ilişkiler içindesiniz, şaşıyorum. 15 yaşında bir çocuğun bu tarz ameliyatları gündemine alması bile ahlaken noksanlık.

Hanımefendi 15 yasinda ki cocugu evlendirelim gerdege sokalim demiyoruz....ben 15 yasinda boyle bir ameliyat oldugunu bilmiyordum evet cunkuu ne internet vardi nede baska birsey....simdi bir tık ile dunya ayaklarının altina serılıyor...anlamadigim buna sanki ayıpmış gibi davranmanız....bu tarz ameliyatlar derken neyi kastettiniz??? Sizin bu olaya bu sekilde bakmaniz beni sasirtti.....bunun burun ameliyatindan ne farki var ki....?

Ahlakta noksanlik.ne demek ya sirf labioplasty olmus diye yada olmal istemesinin nesi ahlakta noksanli..bence siz ahlakta noksanlik görmemişsiniz...acinda hergün tacize tecavüze uğrayan kadınların haberlerini izleyin ahlakta noksanlim orda var bunda degil

Ahlakta noksanlik.ne demek ya sirf labioplasty olmus diye yada olmal istemesinin nesi ahlakta noksanli..bence siz ahlakta noksanlik görmemişsiniz...acinda hergün tacize tecavüze uğrayan kadınların haberlerini izleyin ahlakta noksanlim orda var bunda degil

Bahsettiğiniz kişi bir çocuk, çocuk. Bir çocuk neden kendi mahremi olan bir bölgeyi güzel göstermek ister ve kime karşı. öff.

Buradaki birçok kadin kiz artik ne diye adlandirirsaniz ben dahil bircok kisi başkasına guzel gorunmek icin degil kendimizi iyi hissetmek icin yaptırmak istiyoruz.......yillarca o bölgeye bakamayan bile var sizden neyden bahsediyorsunuz ya....ne demek kime karşı kendine karşı kime karşı olacak....eger siz bu ameliyatı baskasi icin olmak istiyorsanız vazgeçin....diger konularada yazdığım icin zira bu ameliyati insan kendini iyi hissetmek icin yaptırmalı baskalari icin degil

Ben bu durumumdan 15 yaşımda rahatsızdım, normalinin o olduğunu düşünür yinede keşke kısa olsaydı ne kadar çirkin görünüyo derdim. Sonra daha sarkık bi hal aldı ve bende takıntı olmaya başladı. Temizliğini yapamazdım, bikinide hep benimki şişkin dururdu, arkadaşlarımınki dümdüz.. Dar bişey giymek istemezdim sıkışırdı kötü görünürdü, hep akıntım olurdu, regl olduğumda ped olduğundan terleme yapardı kaşınırdı. Asla isyan etmedim sadece üzülürdüm. Sonra ameliyatının olduğunu öğrendim. Sence bu kadar sorun yaşayan bi insan kim için bu ameliyatı olmaya karar verir? Kendi için mi? sevgilisi? nişanlısı? ya da eşi için mi? Şükürler olsun ki ameliyatı oldum harika bi duygu özgüven patlaması, sağlık.. Sen şimdi kalkmış ahlaken noksanlık diyosun! Senin gibi birine inan cevap vermeye tenezzül etmezdim ama dayanamadım. Hesabı kızlık zarı diktirenleri aşağılıyım, iç dudaklarından rahatsız olanları yerin dibine sokmaya çalışıyım diyip açmışsın belli. Bu senin ahlak anlayışının neresinde? Arkadaş çok doğru söylemiş. Eğer noksan bi ahlak gormek istiyosan otur haber seyret. Her gün en az 2 3 tane taciz tecavüz haberi çıkıyo. Önce onlar için sonra da kınadığının başına gelmemesi için otur kendine dua et

Son düzenleme:
Dedigin gibi cevap vermeye degmezdi arkadasim ama bende yillardir bundan çeken biri olarak ve hiçte oyle baskalarina gösteriyim begensin algısında olan biride değildim direkt uzerime alindim o yuzden yazma geregi hissettim....diger yazdigim konulara da bakabilirsiniz bu ameliyatı insan kendi icin yaptırmak istesin baskasi icin bu islere zinhar bulaşmayın yazdim kac kez......zira benim esim bunu zerre problem etmedi hatta gayet memnun....lutfen sacma sapan sapkın düşüncelerini kendini sakla bu forumu daha fazla mesgul etme

Ben bu durumumdan 15 yaşımda rahatsızdım, normalinin o olduğunu düşünür yinede keşke kısa olsaydı ne kadar çirkin görünüyo derdim. Sonra daha sarkık bi hal aldı ve bende takıntı olmaya başladı. Temizliğini yapamazdım, bikinide hep benimki şişkin dururdu, arkadaşlarımınki dümdüz.. Dar bişey giymek istemezdim sıkışırdı kötü görünürdü, hep akıntım olurdu, regl olduğumda ped olduğundan terleme yapardı kaşınırdı. Asla isyan etmedim sadece üzülürdüm. Sonra ameliyatının olduğunu öğrendim. Sence bu kadar sorun yaşayan bi insan kim için bu ameliyatı olmaya karar verir? Kendi için mi? sevgilisi? nişanlısı? ya da eşi için mi? Şükürler olsun ki ameliyatı oldum harika bi duygu özgüven patlaması, sağlık.. Sen şimdi kalkmış ahlaken noksanlık diyosun! Senin gibi birine inan cevap vermeye tenezzül etmezdim ama dayanamadım. Hesabı kızlık zarı diktirenleri aşağılıyım, iç dudaklarından rahatsız olanları yerin dibine sokmaya çalışıyım diyip açmışsın belli. Bu senin ahlak anlayışının neresinde? Arkadaş çok doğru söylemiş. Eğer noksan bi ahlak gormek istiyosan otur haber seyret. Her gün en az 2 3 tane taciz tecavüz haberi çıkıyo. Önce onlar için sonra da kınadığının başına gelmemesi için otur kendine dua et
Valla tebrik ederim şu cevaplara :)

Dedigin gibi cevap vermeye degmezdi arkadasim ama bende yillardir bundan çeken biri olarak ve hiçte oyle baskalarina gösteriyim begensin algısında olan biride değildim direkt uzerime alindim o yuzden yazma geregi hissettim....diger yazdigim konulara da bakabilirsiniz bu ameliyatı insan kendi icin yaptırmak istesin baskasi icin bu islere zinhar bulaşmayın yazdim kac kez......zira benim esim bunu zerre problem etmedi hatta gayet memnun....lutfen sacma sapan sapkın düşüncelerini kendini sakla bu forumu daha fazla mesgul etme
Bu cevabına istinaden tebrik ederim demiştim canım

Arkadaşlar uzunca bir süre girmedim ve şuan sinirden elim ayağım titriyor.Birincisi bu oluşum bende idrar yolları enfeksiyonu yaptı ve 12 yaşımdan beri her ay antibiyotik kullanmak zorunda kaldım.Yani kimseye güzel gösterme amacım yok hem özgüven eksikliği yaratıyor hemde sağlık problemi.Bunu hemen ahlaksızlık olarak tanımlamak ne kadar komik.Daha kadınlar kadınları bu kadar kolay etiketliyorsa erkeklerin yaptıklarına şaşmamak gerek.Allah akıl fikir versin ne diyeyim.

Beyni küçük insanların yorumlarını cok önemsememek lazım arkadaşım...boş boş konuşmuş işte...

Arkadaşlar uzunca bir süre girmedim ve şuan sinirden elim ayağım titriyor.Birincisi bu oluşum bende idrar yolları enfeksiyonu yaptı ve 12 yaşımdan beri her ay antibiyotik kullanmak zorunda kaldım.Yani kimseye güzel gösterme amacım yok hem özgüven eksikliği yaratıyor hemde sağlık problemi.Bunu hemen ahlaksızlık olarak tanımlamak ne kadar komik.Daha kadınlar kadınları bu kadar kolay etiketliyorsa erkeklerin yaptıklarına şaşmamak gerek.Allah akıl fikir versin ne diyeyim.
Bilip bilmeden konuşmuşlar takılma bende 2 ay önce oldum aynı sorun bendede vardı geçer gibi oldu özel günlerimde daha da çoğalan enfeksiyon durumu korkunçtu

X