labioblasti

madves12

Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2022
63
15
35
5 gun once labioblasti amaliyati oldum cok agrim var sol taraf sismi dr bugun antibiyotik verdii cok agrim var cok dusunuyorum iyilesecekmiyim diye korkuyorum😓

Ben 18.gunumdeym daha kontrole çağırmadı dr um. İlk 10 gun her gün foto istedi. Sorasida haftada 1 at dedi. Kontrol zamanını kendi söyleyecek ama daha bi durum yok
Seninki yine iyi fotoğraf istemiş benimki hiç arayıp sormuyor bile 🤦🏻‍♀️
İki kere ben yazdım 1 yada 2 gün sonra dönüyor mesaja 🤦🏻‍♀️
Pazar günü yazdığım mesaja bugün cevap vermişti çok kötüyse gel bakalım demiş saolsun 🤦🏻‍♀️.

Seninki yine iyi fotoğraf istemiş benimki hiç arayıp sormuyor bile 🤦🏻‍♀️
İki kere ben yazdım 1 yada 2 gün sonra dönüyor mesaja 🤦🏻‍♀️
Pazar günü yazdığım mesaja bugün cevap vermişti çok kötüyse gel bakalım demiş saolsun 🤦🏻‍♀️.
O konuda gerçekten ulasabilmek dr a cok önemli. Ben msj attigimda en gec 1 saat içerisnde sesli msj atarak cevaplıyor sagolsun.

gercekten ilgili dr cok farkli ben adet geciktirici iciyorum su an bi yarim.kutu daha icecem galiba bende korkuyorum adetten ve iltihap oldugunda cok canim yanmisti bi daha goze almak istemiyorum

isiniz masa basimi?ben evde penguen gibi hareket ediyorum bacaklarim hep acik korkudan ayak ustu isleri mi yapiyorum birazcik yemek yerken ayakta yiyorum hep
Yok öğretmenim, belimi incittim dedim insanlara Artik. Cok belli yürüyüşun bile değişmiş diyolardi😅 ben tepsiye hazrlayip kaykilip oturarak yedim daha belki bgn masaya oturarak yedim. Yoksa korkudan böyle devm edip duracaktım ama baktım artık baya iyiyim normal günlük rutine dönmem gerek

Yok öğretmenim, belimi incittim dedim insanlara Artik. Cok belli yürüyüşun bile değişmiş diyolardi😅 ben tepsiye hazrlayip kaykilip oturarak yedim daha belki bgn masaya oturarak yedim. Yoksa korkudan böyle devm edip duracaktım ama baktım artık baya iyiyim normal günlük rutine dönmem gerek
banada misafir gelmek istedi ben de kaydim sirtim agiriyo yatiyorum hep dedim.yapacak bsy yok insallah atlatiriz bu sureci hayirlisiyla bide internette 3.gun ise devam edilebilir demisler birdaha asla.guvenmem internete

banada misafir gelmek istedi ben de kaydim sirtim agiriyo yatiyorum hep dedim.yapacak bsy yok insallah atlatiriz bu sureci hayirlisiyla bide internette 3.gun ise devam edilebilir demisler birdaha asla.guvenmem internete
Yok ya ben de basite almistim okuyarak o tarz seyleri ama imkani yok yani ilk 3 gun özellikle benim baya zorluydu

X