Labiaplasti olan var mı?

Mersinden yazıyorum.Doktorum Plastik cerrah Volkan Beden. 2 hafta önce ameliyatım gerçekleşti. Bende dış dudaklar hiç yoktu ve iç dudaklar genetik olarak uzundu. Operasyonla iç dudaklar küçültüldü ve karnımdan alınan yağlarla dış dudaklar yapıldı. İki günlük sızıdan sonra hayatım normale döndü. Volkan bey operasyon öncesi ve sonrasında her gün sık sık hastasını yoklayan, takip eden bir doktor.eşimin yanında ilk defa ışık açıkken soyunabiliyorum. İlk defa utanmadan haz duyabiliyorum. İnanın bu mutluluk herşeye değer. İsteyen, ihtiyacı olan herkesin yaptırmasını dilerim. Fiyat olarak 2.000 TL civarında . Buraya gelip benim doktoruma yaptırmak isteyen olursa ben insani ve bu dertten muzdarip olmuş biri olarak bizzat yardımcı olmaya hazırım.

Hissizlik oluyomu orgazmı etkiler mi
Ben zor orgazm olan biri olarak diyebilirim ki, özgüven gelince çok daha rahat orgazm olmaya başlıyor insan. Kaldı ki operasyonum henüz 3 haftalık. Klitoris kısmına kesi yapılmıyor. Daha alt kısım kesilip klitorisin bittiği kısımla birleştiriliyor. Daha sıkı, daha gergin ve, daha kısa iç dudaklara sahip oluyoruz..

Merhaba konuyu takip eden arkadaşlara sorularım olacak 30.sayfaya kadar okuyabildim ve belki diğer bütün konuları okdum kk daki. Benim dış dudaklar uzun ve klitoris üzerinde de fazla deri var. Ciddi orgazm sorunu yaşıyorum hiç zevk almıyorum desem yeridir. Labiaplasti sonrası bunda düzelme olan var mı ÇÜ Ku ben görüntü den çok cinsel sorunları ttakıyorum kafama eşim görüntüsüsel olarak rahatsiz değil ama ben görüntü den de rahatsızım

Merhabalar bende ameliyatı olalı 5 gün oldu.Benim ilk günler çok ağrım oldu.Sızıntı şeklinde kanamam hala devam ediyor.Oturmakta çok zorluk çekiyorum.Ameliyatı olanlar ne kadar zamanda normale dönülür bilgi verebilir mi? Şişlikler ve morluklar dan dolayı görüntüsunu de anlamadim.Şişlikleriniz ne zaman indi? Cevaplarsaniz sevinirim

Geçmiş olsun ben henüz ameliyat olmadım araştırma aşamasındayım ama okuduklarıma göre ilk 10 gün zor geçiyor anladığım, tamamen oturması da 2-3 ayı buluyor. Umarım rahatlıkla atlatırsınız. Kime oldunuz ameliyatı?

Geçmiş olsun ben henüz ameliyat olmadım araştırma aşamasındayım ama okuduklarıma göre ilk 10 gün zor geçiyor anladığım, tamamen oturması da 2-3 ayı buluyor. Umarım rahatlıkla atlatırsınız. Kime oldunuz ameliyatı?
Teşekkür ederim canım İstanbul'da Korkut Arslana oldum benim de uzun süredir aklımdaydi fakat bir türlü cesaret edemiyordum çok fazla araştırma yaptım burdan fakat okudukça işin içinden çıkamiyorsun gercekten oyüzden bi anda karar verdim ve gittim.Aslında Aylin Karanlık ı düşünmüştüm fakat bütçemin üzerinde bir fiyatı vardı.Korkut Bey hakkında da kötü bir yorum görmediğim için tercihim oldu umarım sorun yaşamam ve sana da önerebilirim ilerleyen zamanda

Umarım canım dinlen pansumanına dikkat et bir bakmışsın geçmiş gitmiş. Sonuç iyi olsun da... İLerleyen süreçler de bilgilendirirsen çok sevinirim. Kesiler düz şekilde mi yapıldı sende yoksa w şeklinde mi?

Umarım canım dinlen pansumanına dikkat et bir bakmışsın geçmiş gitmiş. Sonuç iyi olsun da... İLerleyen süreçler de bilgilendirirsen çok sevinirim. Kesiler düz şekilde mi yapıldı sende yoksa w şeklinde mi?
Aslına bakarsan bunu sormak hiç aklıma gelmedi ama lazer ve cerrahi yöntem yapıyordu doktor lazerin en doğal görüntü olacağını söyledi oyüzden onu tercih ettim yarın kontrolüm var senin icin sorarım hangisi olduğunu

Çok sevinirim çok sağol canım. Lazer ile daha kısa sürede iyileşme oluyor diye okumuştum bir de umarım bir an önce atlatır istediğin görüntüye kavuşursun.

Çok sevinirim çok sağol canım. Lazer ile daha kısa sürede iyileşme oluyor diye okumuştum bir de umarım bir an önce atlatır istediğin görüntüye kavuşursun.
Çok çok teşekkür ederim başka sormak istediğin bişey olursa yardımcı olurum

Hanımlar selam
Bugün doktor ile görüştüm muayene oldum dış dudaklar fazla uzun evet alabiliriz fazlalığı dedi ama klitoris e müdahale etmiyorum dedi. Bu durumda kötü bir görüntü oluşacak ne yapmalıyım sizin operasyonlar nasıl oldu bilgi verir misiniz lütfen

Mersinden yazıyorum.Doktorum Plastik cerrah Volkan Beden. 2 hafta önce ameliyatım gerçekleşti. Bende dış dudaklar hiç yoktu ve iç dudaklar genetik olarak uzundu. Operasyonla iç dudaklar küçültüldü ve karnımdan alınan yağlarla dış dudaklar yapıldı. İki günlük sızıdan sonra hayatım normale döndü. Volkan bey operasyon öncesi ve sonrasında her gün sık sık hastasını yoklayan, takip eden bir doktor.eşimin yanında ilk defa ışık açıkken soyunabiliyorum. İlk defa utanmadan haz duyabiliyorum. İnanın bu mutluluk herşeye değer. İsteyen, ihtiyacı olan herkesin yaptırmasını dilerim. Fiyat olarak 2.000 TL civarında . Buraya gelip benim doktoruma yaptırmak isteyen olursa ben insani ve bu dertten muzdarip olmuş biri olarak bizzat yardımcı olmaya hazırım.
Sizin klitoris e müdahale oldu mu

Merhabalar bende ameliyatı olalı 5 gün oldu.Benim ilk günler çok ağrım oldu.Sızıntı şeklinde kanamam hala devam ediyor.Oturmakta çok zorluk çekiyorum.Ameliyatı olanlar ne kadar zamanda normale dönülür bilgi verebilir mi? Şişlikler ve morluklar dan dolayı görüntüsunu de anlamadim.Şişlikleriniz ne zaman indi? Cevaplarsaniz sevinirim
Geçmiş olsun R Riddi tam olarak ne yapıldı bilgi verir misin bende bugün muayene oldum

Merhaba 3 yıllık araştırma sonunda 3 gün önce labioplast oldum. Buradan çok yorum okudum bu sıkıntıyı çeken bu kadar insan olduğunu inanın bilmiyordum. Benim kadar panik benim kadar korkan her konuda benim kadar evham olan biri varmıdır onu da bilmiyorum. Her aynaya baktığımda kendimden tiksinir oldum hem görüntü hem hijyen açısından inanılmaz rahatsızdım sonunda deli cesaretimi topladım hiç bir doktorla yüz yüze görüşme imkanım olmadı araştırma sonucu sadece tek doktora karar verdim yurt dışında olduğum için sadece msj yoluyla randevu aldım. Eşime açık açık rahatsızlığımı anlattım en önemlisi hijyen açısından gerekli olduğunu söyledim benim için sorun yok ama kendini iyi hissedeceksen yaptır diyerek bana çok destek oldu.Türkiye de bulunduğum sürede İzmir de kalıyorum operasyonu ise Ankara da oldum aynı gün gidip ameliyat olup 2 saat sonra yine yola çıktık. Operasyon sırasında hiç bir acı hissetmedim lokal olarak yapılıyor zaten tabi ki çok panik oldum tansiyonum düştü operasyon 45 dk kadar sürdü bitiminde gayet rahar bir şekilde dışarıda oturup yemek yedim hemen ağrı kesici ve antibiyotiğimi içtim lakin iğnelerin etkisi geçtikten sonraki acı çok fazlaydı 3 saat sonra ikinci ilacı içmek zorunda kaldım ertesi gün iş hayatına dönülür yok ev işi yapılır yok öyle bir şey gerçekten ağrı da oluyor sızı da oluyor ilk saatler inlediğimi biliyorum ertesi gün çalışmaya başlarım diye düşünmeyin ona göre izin alın çok zorlanırsınız ilk gün yarım ped kadar kanamam oldu son iki gün de sızıntı şeklinde kanamam oldu arayıp sordum normal dediler sürekli buz koyuyorum gayet iyiyim ilk günü atlatınca daha az acı oluyor ama ağrı kesici içmeden dayanamıyorum sabah ve akşam içiyorum sonuca gelirsek evet işlem basit ağrısı sızısı zorluğuda var ama sonuçta ağrı kesicidi falandı idare edilir cinsten yaptırmaya değer şuan şiş olmasına rağmen eskisine göre çok çok iyi orjinali gibi olmasını tabiki beklemiyorum ama inanın kendimi çok mutlu hissediyorum merak eden herkese daha detaylı anlatabilirim dert etmeyin mutlaka yaptırın doktor konusuna gelirse soran olursa söyleyeceğim pek kanım kaynamasada bazı tavırlarına kırılıp kızsamda iyi iç çıkardığı için öneriyorum gerçi tam önerimi tamamen iyileşince söylesem daha doğru olucak inşallah bu konuyla ilgili araştırma yapanlara yardımım olmuştur
Merhaba ne durumdasınız acaba

Geçmiş olsun R Riddi tam olarak ne yapıldı bilgi verir misin bende bugün muayene oldum
Merhaba benim de klitorise hic dokunulmadan uzun olan dudaklar kesildi.Doktor klitorisin dışarida kalmayacagini söylüyor ama şu an cok fazla sislik oldugu icin büyük ve dışarıda duruyor tabiki.Sisliklerim indigi zaman daha dogru bilgi verebilirim

Merhaba benim de klitorise hic dokunulmadan uzun olan dudaklar kesildi.Doktor klitorisin dışarida kalmayacagini söylüyor ama şu an cok fazla sislik oldugu icin büyük ve dışarıda duruyor tabiki.Sisliklerim indigi zaman daha dogru bilgi verebilirim
Teşekkür ederim bilgi için benim klitoris üzerinde de fazla deri katı var ama almam diyor fiyatı da dün döndüler 4400 TL dediler çok gibi geldi

Teşekkür ederim bilgi için benim klitoris üzerinde de fazla deri katı var ama almam diyor fiyatı da dün döndüler 4400 TL dediler çok gibi geldi
Size kime muayene oldunuz peki ? benimde klitoris üzerinde fazla deri var ama doktor ısrarla dışarıda kalmayacağını söylüyor.Sanırım o bölgeye pek dokunmak istemiyorlar

Arkadaşlar merhaba. Benim bugün 10.günüm. Benim ilk 2 gün dışında ne ağrım ne kanamam oldu. Şişliklerim falan indi dikişlerin düşmesini bekliyorum. Sorularınız olursa cevaplayabilirim.

X