kzm oluyor

demircool

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
4.244
22
slm kızlar asıl tarihimiz yarın dı ama ben dayanamadım bu gün gittim.ve cok zor gecen bir bekleyişten sonra sıra bize geldi.ben giderken yanımda fotograf makinemide götürmüştüm videoya aldırıyim diye.gecen ay ki doktorumdan memnun kalmadıgım için doktor degiştirdim.ve doktor sedyeye yatırdı gene bebege bakmaya basladı ben gene sabırsız bir şekilde hareket ediyomu kalbini dinliyelim diye sabırsızlanıyorum.dediki doktor sen cok meraklısın dedi.sonra cinsiyet dedim?bakiyim dedi biraz aradıktan sonra kızın oluyor dedi.kaydirigubbakcemile2 allahım nasıl şaşırdım dedimki şaka yapmayın dedim.ne şakası kız kızın oluyor dedi.sonra bana cevirdi ekranı ve bizim kız açmış bacaklarını anne bak ben kızım der gibi gösteriyordu.ne kadaaaaaaarrrrrr mutluluk verici bir durumdu yaa ömrüm boyunca asla unutamam.:asigim: ay o kadar belliydiki kukusu resmen görünüyordu.dünde kayınvalidemkötükedihüso eşim le beraber tesadüf pembe pembe minik minik eşya kıyafet almıştık.erkek olsaydı arkadaslarıma hediye edicektim ama bana kaldı.kaydirigubbakcemile allahım herkese bu duyguyu nasip etsin inşallah inanılmaz birşey yaa.allahım bu mucizeyi bana tattırdıgın için binlerce şükürler olsun :Saruboceq:

gözün aydın canım Allah sağlıkla kucağınada almak nasip etsin...kaydirigubbakcemile5

Hayırlı olsun canım gözünaydınnn rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin meleğini allaha emanet ol güzell hamişş :)

gozun aydin canim benimm ben hep oglun olacak gibi hissetmistim yaa
sende oyle hissediyordun dimii
desene bi cadi daha geliyorrr

canim gözün aydin bende senin gibi kizimi bekliyorum insALLAH hepimizde saglicakla kucagimiza aliriz bebeklerimizi kaydirigubbakcemile2

Hayirli olsun canim. Allah biz isteyenlerede hayirlisi ile nasip etsin.

demek sende benim gibi kız annesi oluyosun hayırlısı olsun şekrimm.allah evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Tebrik ederim canım
bir kız annesi daha ne güzel
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :1hug:

tebrik ederim canım Allah bir seste kurtarır inşallah

bu arada farkındamısınız hepiniz kız doğuruyonuz anam bunlar evlenmeyecekmi birazda erkek şart neyse onlarıda ben doğururum artıkın:))))

gözün aydın canım Allah sağlıkla kucağınada almak nasip etsin isallahhh

öncelikle hayırlı uğurlu olsun
bende kızım olucak diye başlık açmıştım
sende bana ee sonradan pip:i çıkarsa nolceek :) demiştin
bakıyorum böyle bir korkun kalmamış :)
sana dedim ben o kısmı görebiliyorsun diye
Allah kucagına almayı nasıp etsın

Gözün aydın CanımŞeniz, sizin adınıza çok sevindim Rabbim isteyen herkeze dilediği bebişi versin:Saruboceq: Banada hayırlısıyla bir kız bebiş versin inşallah

:roflol: ayy evet canım ben cok duydum öyle ilk zamanlarda erkek diyip sonradan pipi çıktıgını sengözlerimebaksanab ama görünce gözlerime inanamadım ya :1shok::1shok: resmen belliydi yani şeyi :asigim: pipi cıkmaz artıkın kız :roflol:

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bu yıl kız yılı sanırım ama benim oğluşum olacak inşallah gelin adayları çoğalıyo desenize :))

canım çok sevindim...
inşallah bu duyguları bizlerde tadarız... keyfini çıkar canım... allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…